مرصادنیوز: نماینده دادستان از اجرای حکم سید محمد هادی رضوی خبر داد و گفت: وی به زندان منتقل شد.

مرصادنیوز: رضوی که حتی یک روز هم سابقه فعالیت اقتصادی و سیاسی نداشته است چگونه بلافاصله بعد از روی کار آمدن پدر همسر خود توانسته تا این سطح از فساد اقتصادی پیش برود؛ آیا بدون حمایت های سیاسی و استفاده از رانت، امکان اخلال اقتصادی تا این سطح وجود دارد.
مرصادنیوز: سخنگوی قوه قضاییه گفت: براساس رأی دادگاه هادی رضوی یکی از متهمان مرتبط با پرونده بانک سرمایه به 20 سال حبس و 74 ضربه شلاق محکوم شده است.

مرصادنیوز: سخنگوی قوه‌قضاییه از محکومیت هادی رضوی یکی از متهمان پرونده بانک سرمایه به ۲۰ سال حبس خبر داد.

مرصادنیوز: سخنگوی قوه‌قضائیه از صدور حکم سید هادی رضوی در پرونده بانک سرمایه خبر داد.
مرصادنیوز: شریعتمداری از جمله مدیرانی است که علم شفافیت و روشنگری را بلند کرده و سعی می کند با برخی از اقدامات در این زمینه خود را یک مدیر شفاف نشان دهد.
مرصادنیوز: ضروری است که دستگاه قضا با رصد فعالیت های تیم رسانه ای اطراف وزیر و آقای داماد، از انحراف افکار عمومی در ماجرای بانک سرمایه جلوگیری کرده و به افراد متهم در این پرونده هر کدام در جایگاه خود پاسخگوی قانون باشند؛ حال اینکه متهم داماد آقای وزیر باشد یا سرمایه دار معروف.
مرصادنیوز: شاید یکی از پرتکرارترین اسامی در روند رسیدگی قضایی به پرونده‌های مفاسد اقتصادی، بانک سرمایه باشد؛ پرونده‌ای که سال‌هاست در سطوح و دادگاه‌های مختلف به آن رسیدگی می‌شود و همچنان خبری از اتمام پروسه رسیدگی‌ها هم نیست.

مرصادنیوز: طبیعتا در برهه فعلی و شرایط نزدیک به انتخابات، خطر پولشویی و حمایت های رسانه ای با کمک پولهای کثیف در این موضوع خاص، بسیار عمیق تر و فاجعه آمیزتر از تبعات اقتصادی آن خواهد بود.

مرصادنیوز: هشتمین جلسه رسیدگی به اتهامات هادی رضوی و دیگر متهمان بانک سرمایه به ریاست قاضی مسعودی مقام و به صورت علنی آغاز شد.

ببینید |

تاسف مردم از تخریب سرمایه‌های ملت در غارت آشوبگران

مرصادنیوز: مردم کرمانشاه در اغتشاشات اخیر با جدا کردن صف خود از آشوبگران ضمن تاسف از تخریب اموال عمومی و سرمایه های ملت این اقدامات را محکوم کردند.

پربازدیدها