مرصاد نیوز: بنای تاریخی تکیه بی نظیر معاون الملک که یک اکران مینیاتوری بر روی کاشی های ناب از تاریخ اسلام و ایران است امروز به دلیل کم توجهی در دهه اخیر به شدت نم کشیده است.
مرصادنیوز: رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه گردشگری را اصلی‌ترین المان توسعه شهری دانست.
مرصادنیوز: به دنبال خاکبرداری یک پروژه عمرانی و نشست زمین در کوچه والمان تبریز، نشانه هایی از بافت قدیمی این شهر تاریخی از دل خاک نمایان شد.
مرصادنیوز: رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان سرپلذهاب از ساماندهی و مرمت اثر تاریخی طاق گرا در گردنه پاطاق با تخصیص اعتباری بالغ بر ۴میلیارد ریال خبرداد.
مرصادنیوز: معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از برگزاری نمایشگاه سراسری و تخصصی صنایع و هنرهای سنتی در این استان خبر داد.
مرصادنیوز: معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه برنامه‌های هفته صنایع دستی در استان را تشریح کرد.
مرصادنیوز: مسئولان میراث فرهنگی می‌گویند امکان ادامه کار برای قطار شهری در محوطه شکارگاه خسرو به سمت میدان معلم وجود ندارد و بهتر است در این مورد تجدیدنظر شود.
مرصادنیوز: مسئولان میراث فرهنگی می‌گویند امکان ادامه کار برای قطار شهری در محوطه شکارگاه خسرو به سمت میدان معلم وجود ندارد و بهتر است در این مورد تجدیدنظر شود.
مرصادنیوز: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، گردشگری را میانبری برای رسیدن این استان به توسعه دانست.
مرصادنیوز: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: پیگیر میزبانی رویداد بین المللی گردشگری روستایی کرمانشاه ۲۰۲۰ هستیم.

وقتی چرخ صنایع تبدیلی می‌لنگد؛

شوک تعطیلی معادن غرب کشور در سال «رونق تولید» /ستاد تسهیل دقیقا کجایی؟

مرصادنیوز: تعطیلی معادن غرب کشور به ویژه استان کرمانشاه در سال رونق تولید شوک بزرگی بود که نشان از چرخ‌های لنگ صنایع تبدیلی دارد.

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه عنوان کرد

گردشگری اصلی‌ترین المان توسعه کرمانشاه

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه:

بدبین کردن مردم نسبت به نظام بزرگترین منکر است

زلزله‌زده‌ها از کانکس‌نشینی به ستوه آمده‌اند؛

وعده‌های بی‌سرانجام تکمیل مسکن مهر سرپل‌ذهاب

پربازدیدها