مرصاد نیوز: بنای تاریخی تکیه بی نظیر معاون الملک که یک اکران مینیاتوری بر روی کاشی های ناب از تاریخ اسلام و ایران است امروز به دلیل کم توجهی در دهه اخیر به شدت نم کشیده است.
مرصادنیوز: مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری روانسر گفت: کاوش های 'تپه خیبر' این شهرستان از ابتدای شهریور آغاز شده و این کاوش ها با همکاری اداره کل میراث فرهنگی استان، دانشگاه رازی و با مشارکت دانشگاه های کپنهاگ دانمارک و برلین انجام می شود.
مرصادنیوز: رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری شهرستان پاوه گفت: روستای هجیج در صدر بازدید گردشگران شهرستان پاوه است.
مرصادنیوز: عضو کمیسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه، خواستار ارائه عملکرد این اداره کل شد.
مرصادنیوز: مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از اختصاص ۴۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای ۸۶ پروژه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در استان خبر داد.
مرصادنیوز: مدیر گروه معماری و شهرسازی دانشگاه تهران گفت: در کشور ما سنت و مدرنیته در تقابل باهم دیده می‌شوند و تقابل سنت و مدرنیته ایران را دچار سردرگمی کرده است.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه، بر لزوم معرفی اقامتگاه‌های بومگردی استان برای جذب گردشگران تاکید کرد.
مرصادنیوز: مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه گفت: در نوروز امسال بیش از ۹۳ هزار میهمان و مسافر نوروزی از مجموعه تاریخی طاق بستان بازدید کردند.
مرصادنیوز: در حالی که مجموعه مدیریت غیر متخصص با عملکرد مشکوک در استان کرمانشاه طی سالهای اخیر اهتمام ویژه ای به ایجاد حواشی هنجارشکنانه برای فرار از پاسخگویی داشته است، گردشگری کرمانشاه در بحرانی ترین شرایط خود طی دهه اخیر قرار گرفته است.
مرصادنیوز: معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه از تعیین مکان‌هایی جهت جمع آوری سبزه های عید نوروز در سطح شهر کرمانشاه خبر داد.

پیام رهبر معظم انقلاب در پی حادثه تروریستی در اهواز

دستگاه‌های مسئول دنباله جنایتکاران را تعقیب و به پنجه قضایی بسپارند

مرصادنیوز: در پی حادثه تروریستی امروز صبح در اهواز حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی با تسلیت به خانواده شهدای این حادثه تلخ و تأسفبار تأکید کردند: دستگاه‌های مسئول دنباله جنایتکاران را تعقیب و به پنجه قضایی بسپارند.

پربازدیدها