مرصادنیوز: رئیس اداره آموزش و پرورش سرپلذهاب گفت: فرهنگیان سرپلذهاب در بحران کرونا همگام با مدافعان سلامت با روحیه جهادی کار آموزش در فضای مجازی را ادامه دادند.
مرصادنیوز: سخنگوی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم‌ پزشکی کرمانشاه گفت: 107 نفر از مدافعان سلامت استان به کرونا مبتلا شده اند.
مرصادنیوز: با توجه به شیوع کرونا، ۱۳ بدر امسال گروه جهادی هیئت سیدالشهدا لنگرود باکار جهادی خود تعدادی از روستاهای اطاقور را ضدعفونی و گندزدایی کرده و در بین خانوارها ماسک و مواد ضدعفونی توزیع کردند.
مرصادنیوز: همه نیرو های جهادی و مردمی در کنار هم گرد آمده اند برای شکست ویروس منحوس کرونا.
مرصادنیوز: نفیسه دائی‌دائی مدافع سلامت چهل و یک سالۀ قزوینی که این روزها در خط مقدم مبارزه علیه کرونا قرار دارد، اوج ایثار و دلسوزی را به نمایش گذاشته و با وجود مبتلا شدنش به کرونا و قرنطینه شدن در منزل، هنوز هم نگران و جویای حالِ بیمارانش است.
مرصادنیوز: نوشته قابل تامل روی لباس قرنطینه پرستار بیمارستان مسیح دانشوری: صف کشیده‌اند در خیابان‌ها صف کشیده‌ایم در بیمارستان‌ها همه در صفیم اما این کجا و آن کجا...
مرصادنیوز: دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: مدافعان سلامت⁩ در شرایط تحریم بی‌سابقه، جانشان را کف دست گرفته‌اند و جهان را شگفت‌زده خواهند کرد.
مرصادنیوز: در کنار اخبارهای پر حجم کرونا در کشور ،خبر ایثار فرمانعلی زارعی مدافع و جهادگر سلامت از روستای سردارآباد کبودرآهنگ از جمله خبرهایی بود که کمتر به آن پرداخته شد .
مرصادنیوز: رهبر معظم انقلاب با پیشنهاد وزیر بهداشت مبنی بر شهید خدمت محسوب شدن کادر پزشکی، پرستاری،‌ بهداشتی و خدماتی که در جبهه خدمت‌رسانی به بیماران مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند، موافقت کردند.

مرصادنیوز: مدیر گروه جراحی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بر اثر ابتلا به کرونا، فوت شد.

مرصاد بررسی می‌کند

انبار پرویزخان یا گلوگاه رانت؟!

مرصادنیوز: انبار مرز پرویزخان ظاهرا به یکی از گلوگاه‌های تولید رانت در این مرز تبدیل شده و کارگران فعال در این پایانه به این موضوع معترض شده اند.

پربازدیدها