مرصادنیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: امروز بزرگترین منکر بدبین کردن مردم نسبت به نظام و ناامید کردن آنها است.
مرصادنیوز: دومین مانور تذکر لسانی طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر به همت ستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکر شهرستان در اسلام آبادغرب برگزار شد.
مرصادنیوز: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تهران گفت: عده‌ای از زیر بار امر به معروف و نهی از منکر می‌گریزند به این بهانه که یا تأثیر ندارد و یا شرایط جامعه ایجاب نمی‌کند که البته هر دو بهانه قابل قبول نیست.
مرصادنیوز: مانور تذکر لسانی امربه معروف ونهی از منکر با حضور 6 گروه از طلایه داران این فریضه الهی در اسلام آبادغرب اجرا گردید.
مرصادنیوز: امام جمعه سرپل ذهاب گفت : امربه معروف و نهی منکر درکمپهای اسکان موقت از ضروریات جلوگیری از ناهنجاریهای اجتماعی است تا دشمن را از رسیدن به اهدافش ناکام گذاریم.
مرصادنیوز: فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت : رفتار عملی بهترین تأثیر تبلیغی را در احیا امر به معروف و نهی از منکر دارد.
مرصادنیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت : فضای مجازی و وجود هزاران کانال تلگرامی از هر طیف، طبقه، سلیقه، دین و دیدگاهی، چنان زندگی مردم کشور را تحت سلطه گرفته که برای روشن شدن فضای منکر از معروف کار سخت و پیچیده ای فرا روی ما قرار می دهد.
مرصادنیوز: کارگاه آموزشی «شیوه های امر به معروف و نهی از منکر» با حضور کارکنان و مدیران محترم دانشگاه رازی همزمان با هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر با حضور دویست و نه نفر از در سالن شهید دکتر علیمحمدی دانشکده علوم برگزار شد.
مرصادنیوز: امام جمعه شهر روانسر امر به معروف و نهی از منکر رمز پایداری و برپایی دستورات الهی دانست.
مرصادنیوز: ستاد امر به معروف و نهی از منکر در خصوص تجمع سراسری گروه‌های مردمی امر به معروف و نهی از منکر در تهران در تاریخ جمعه 31 شهریور پس از نماز جمعه، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

این راهکار از پیش شکست‌خورده‌ است؛

حذف «فله‌ای» یارانه‌ بگیران؛ کج‌راهه تیم اقتصادی دولت

مرصادنیوز: کارشناسان معتقدند که حذف یارانه‌بگیران بر اساس هزینه‌های خانوارها یک راهکار از پیش شکست خورده است که دولت در پیش گرفته و این بار کج نمی‌تواند اهداف این موضوع را محقق کند.

پربازدیدها