تلگرام مرصاد

شما سردبیر هستید

تازه ترین مطالب

مرصاد گزارش می دهد؛
مرصادنیوز: جشنواره اسکار با انتخاب فروشنده و یک فیلم غیراخلاقی به عنوان بهترین فیلم های خود، بار دیگر نشان داد که جشنواره ای است که ارزش هایش در تضاد با ارزش های جوامعی مثل ایران است.
مسئول هنرهای نمایشی حوزه هنری استان کرمانشاه خبر داد:
مرصادنيوز:مسئول هنرهای نمایشی حوزه هنری استان کرمانشاه از اجرای عمومی نمایش «این یوسف» از امروز در کرمانشاه خبر داد.
کارشناس فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه خبر داد:
مرصادنيوز:کارشناس فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان کرمانشاه از کسب ۲مقام درجشنواره سراسری دانشجویی«سوره» توسط هنرمندان کرمانشاهی خبر داد.
معاون امور پیشگیری بهزیستی استان کرمانشاه مطرح کرد:
مرصادنيوز:معاون امور پیشگیری بهزیستی استان کرمانشاه از برگزاری نخستین جشنواره فیلم کوتاه«ارتباط سالم بین خانواده‌ها» به همت این نهاد در استان خبر داد.
رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه:
مرصادنيوز:رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه از رونمایی از کتاب «پناهگاه بی‌پناه» که روایتی از بمباران مردم کرمانشاه در دوران دفاع مقدس است خبر داد.
چوب بنفش بر سر رسانه های منتقد؛
مرصادنیوز: دولت یازدهم با برخورد های خود با برنامه ها و رسانه های منتقد نشان داده است که اصولا اعتقاد به شعارهایی که خود سر می دهد، ندارد.
شعری از احمد عزیزی شاعر انقلابی کرمانشاه درباره دخت مکرم رسول گرامی اسلام(ص)/ حضرت زهرا دلش از یاس بود
مرصادنيوز: به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) دخت مکرم رسول گرامی اسلام(ص) شعری از احمد عزیزی شاعر آیینی منتشر می‌شود.
ابراهیم رحیمی زنگنه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه جشنواره فیلم فجر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خبر داد:
مرصادنيوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از بازدید حدود ۷۰۰۰ نفر از جشنواره فیلم فجر و فروش ۶۰ میلیون تومانی این جشنواره در کرمانشاه خبر داد.
به مناسبت سی و هشتمین بهار انقلاب اسلامی؛
مرصادنيوز: به مناسبت سی و هشتمین بهار انقلاب اسلامی کتاب «عروس های جنگ» در کرمانشاه رونمایی شد.
مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری کرمانشاه خبر داد:
مرصادنيوز:مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری استان کرمانشاه، از راهیابی ۲ اثر نمایشی از هنرمندان استان کرمانشاه به مرحله نهایی هشتمین جشنواره تئاتر دانشگاهی سوره خبر داد.
«آذر» و «دعوتنامه» امروز در کرمانشاه اکران می‌شود
در چهارمین روز از جشنواره فیلم فجر کرمانشاه؛
مرصادنيوز: چهارمین روز از جشنواره فیلم فجر در استان کرمانشاه با اکران دو فیلم «آذر» و «دعوتنامه» همراه خواهد بود.
در سومین روز از جشنواره فیلم فجر در استان؛
مرصادنيوز: طبق اعلام جدید اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، جدول اکران جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه تغییر کرد و لیست جدیدی ارائه شد.
به مناسبت ایام‌الله دهه فجر؛
مرصادنيوز: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر کتاب«بچه های کوهستان» - که مجموعه خاطرات آزاده سرافراز «سیدرضا موسوی» است- در کرمانشاه رونمایی شد.
در سومین روز از جشنواره فیلم فجر استان کرمانشاه؛
مرصادنيوز: همزمان با سومین روزجشنواره فیلم فجر در استان کرمانشاه ۴ فیلم « بن بست وثوق»،«سوفی و دیوانه»، «یادم تو را فراموش» و« ترومای سرخ» به روی پرده سینماهای آزادی و فرهنگ کرمانشاه می روند.
برنامه "چریکه ی شه و" در جوانرود، روانسر و ثلاث برگزار می شود
به مناسبت دهه فجر؛
مرصادنيوز: به مناسبت دهه مبارکه فجر با حضورهنرمندان صداوسیمای کردستان برنامه چریکه ی شه و ، در شهرستان های جوانرود، روانسر و ثلاث برگزار می شود.
به مناسبت ایام‌الله دهه فجر؛
مرصادنيوز: همزمان با سالروز گرامیداشت سی و هشتمین دهه مبارک فجر نمایشگاه آثار نقاشی توران نوری با عنوان «آیینه عفاف» در نگارستان سوره حوزه هنری کرمانشاه برپا شد.
به‌مناسبت دهه فجرصورت می گیرد؛
مرصادنيوز:مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه گفت: به‌مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر در روزهای ۱۲ و ۱۳ بهمن عضویت در کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه رایگان است.
برای دومین بار؛
مرصادنيوز: مدیر روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از تمدید ۱۰ ساعته پیش‌فروش بلیت جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه و برای دومین بار خبر داد.
مرصاد گزارش می دهد؛
مرصادنیوز: در حالی که اصغر فرهادی و ترانه علیدوستی پس از اقدام ترامپ برای ممنوعیت ورود ایرانیان به آمریکا اعلام کردند که در مراسم اسکار شرکت نمی کنند که با ساخت فیلم فروشنده به ارزش های ایرانیان توهین کرده بودند.
در همایش غزل سرایان؛
مرصادنيوز: کتاب «غزل قرن» با حضور شاعران برجسته غزلسرا در کرمانشاه رونمایی شد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه:
مرصادنيوز: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: کرمانشاه از کانون‌های جوشان و قطب‌های شعر و ادبیات ایران است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خبر داد:
مرصادنيوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از آغاز جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه از ۱۶ بهمن امسال خبر داد و گفت: پیش فروشی بلیت فروشی این جشنواره نیز ۲۴ ساعت تمدید شد.
 ساخت مجموعه کمدی "هتل فامیلی" در کرمانشاه آغاز شد
با حضور اصحاب رسانه؛
مرصادنيوز: کار ساخت سریال ۱۵ قسمتی کمدی "هتل فامیلی" در کرمانشاه آغاز شد.
نمايشگاه خوشنویسی در حمایت از بيماران سرطانی در سنقروکلیایی برپا شد+تصاویر
به همت خوشنویسان خیّر؛
مرصادنيوز: به همت خوشنویسان خیّر شهرستان سنقروکلیایی نمايشگاه خوشنویسی در حمایت از بيماران سرطانی در این شهرستان برپا شد.
مرصادنيوز: فروش اینترنتی بلیط سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در استان ها از امروز آغاز شد.
مدیر کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه:
مرصادنيوز:مدیر کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه از برگزیده شدن کودک کرمانشاهی در مسابقات بین‌المللی نقاشی بلغارستان خبر داد.
مرصادنيوز: شاعر کرمانشاهی به بهانه بازگشت پیکر شهید کاظمی به کرمانشاه شعری سروده است.

صفحه‌ها