تلگرام مرصاد

شما سردبیر هستید

تازه ترین مطالب

مدیر تبلیغات اسلامی قصرشیرین خبر داد:
مرصادنيوز: مدیر تبلیغات اسلامی قصرشیرین گفت: طی سال‌جاری بیش از ۱۰۰ برنامه قرآنی در مراکز و موسسات قرآنی تحت پوشش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قصرشیرین برگزار شد.
علما در ایجاد امنیت با هدایت به سمت وحدت نقش محوری دارند
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه:
مرصادنيوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت:یکی از وجوه مدیریت امنیت در کشور تببین وحدت باهدایت علمای شیعه و سنی است.
زن، مربی و هدایتگر جامعه به سوی ارزش ها است
یک مدرس حوزه و دانشگاه:
مرصادنيوز:مدرس حوزه و دانشگاه گفت: زن، مربی و هدایتگر جامعه به سوی ارزش ها است و تاثیر ژرفی در سازندگی و بالندگی آحاد اجتماع و شکوفایی جوامع انسانی نقش آفرین بوده است، ولی از دیر زمان، مورد داوری های غیر منصفانه نیز قرار گرفته است.
احاحسان به پدر و مادر مهم ترین الگوی خداشناسی است
یک مدرس دانشگاه:
مرصادنيوز: یک مدرس دانشگاه گفت: محبوب بودن مادر در خانواده و اطاعت فرزندان از پدر دو بال تربیتی خانواده اسلامی است و فرزند چنین خانواده‌ای خداشناس می‌شود.
آیت الله علما:
مرصادنيوز:نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: نیایش و خلوت با خداوند متعال از زیباترین راههای رفع مشکلات و رسیدن به آرامش است.
امام جمعه قصرشیرین:
مرصادنيوز: امام جمعه قصرشیرین، گفت: اعتکاف از جمله اعمال پرفضیلت است که در فضیلت آن همین بس که معادل طواف کعبه و همتای رکوع و سجود است.
حضرت زینب(س) واقعه کربلا را از تحریف شدن نجات داد/ نقش ام المصائب دشت کربلا در جاودانگی قیام عاشورا
امام جمعه سرپلذهاب :
مرصاد نیوز: امام جمعه شهرستان سرپلذهاب باتاکید برنقش ام المصائب دشت کربلا در جاودانگی قیام عاشورا گفت: حضرت زینب(س) باصبر واستقامت وخطبه های کوبنده خود ، واقعه کربلا را ازتحریف شدن نجات داد.
حضور آیت الله محمدی عراقی در جمع معتکفین هرسین + تصویر
مرصادنيوز:صبح امروز نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با حضور در هرسین از محل اعتکاف شهرستان بازدید کردند.
امام جمعه اهل سنت ازگله:
مرصادنيوز: امام جمعه شهر مرزی ازگله گفت: شخصیت والا و بزرگ حضرت علی (ع) برای همگان قابل احترام و الگو است چرا که از یاران و نزدیکان رسول الله بوده است و در همه ی زمان ها حضرت علی (ع) محبوب دل های مسلمین می باشد.
فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب نیروی زمینی ارتش:
مرصادنيوز: فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب نیروی زمینی ارتش گفت: شهید صیاد شیرازی ولایت را نعمت عظیم الهی می‌دانست و نبوغ نظامی، مدیریت و فرماندهی ایشان باید درسی برای همه باشد.
آیت الله علما:
مرصادنيوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: سیره امیر المومنین (ع) اول ارشاد و تذکر به خود بوده است.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفتگو با مرصاد:
مرصاد نیوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: یکی از حسن های اعتکاف این است که انسان فرصت پیدا می کند قدری تفکر کند که سهم ما از دنیا چقدر است که همین امر موجب اعتلای روحی خواهد شد.
رفع مشکلات معیشتی مردم به مدیریت جهادی نیاز دارد
امام جمعه کرمانشاه:
مرصادنيوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم به مدیریت جهادی نیاز دارد و باید به تولید داخل توجه کرد.
برهان فقر موجودات ملاک احتیاج آنها به خدای غنی است
یک استاد فلسفه:
مرصادنيوز: استاد فلسفه گفت: اشاره به فقر و نیازمندی در جهان آفرینش و موجودات و معرفی کردن خدا به عنوان خالق غنی و تنها برآورده کننده ی نیاز موجودات فقیر، یکی از استدلالهای عقلانی بر وجود خداوند است.
بیانات منتشر نشده امام خامنه‌ای درباره امام هادی (ع) / « مظلوم پیروز»
مرصادنيوز: این‌که قرآن سالم بماند، حدیث نبوی بماند، این همه احکام و معارف بماند و معارف اسلامی بعد از هزار سال بتواند در رأس معارف بشری خودش را نشان دهد، کار طبیعی نبود؛ کار غیرطبیعی بود که با مجاهدت انجام گرفت.
12 فروردین روز جمهوری اسلامی بزرگترین عید ملت ایران است
امام جمعه موقت قصرشیرین:
مرصادنيوز: امام جمعه موقت قصرشیرین با بیان این که امام خمینی (ره) از 12 فروردین روز جمهوری اسلامی به عنوان بزرگترین عید نام بردند.
تقویت سیاست های اقتصاد مقاومتی در جهت تولید و ایجاد اشتغال وظیفه است
امام جمعه کنگاور:
مرصادنيوز: امام جمعه کنگاور گفت::دولت موظف است ضمن تقویت سیاست های اقتصاد مقاومتی در جهت تولید و ایجاد اشتقال ثابت اشتغال گام بردارد.
در انتخابات باید مواظب باشیم که چه کسانی را بر سرنوشت خود مسلط می کنیم
امام جمعه اسلام آبادغرب:
مرصادنيوز: امام جمعه موقت شهرستان اسلام آبادغرب گفت: اگر ما در انتخابات، انتخاب شایسته ای نداشته باشیم در اعمال خوب و بد آنها شریک هستیم و در قیامت باید پاسخگو باشیم.
دولت و ملت باید واردات کالای غیر ضروری را حرام شرعی بدانند
امام جمعه شهرستان صحنه؛
مرصادنيوز: امام جمعه شهرستان صحنه گفت: کسی که در راس مملکت است تمام مشکلات را رصد می کند و چکیده مشکلات برای اوت از هر کسی مشخص تر است.
تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند تلاش جهادی مسئولین و حمایت مردم/ مردم در انتخابات افراد متدین، متخصص ودارای تفکر انقلابی راانتخاب کنند
امام جمعه شهرستان سرپلذهاب :
مرصادنيوز: امام جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت : تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی و شعار سال نیازمند حمایت مردم و روحیه و تلاش جهادی وانقلابی مسئولین می باشد .
رعایت موازین معنوی موجب تقرب به ذات الله و تقویت قوای جامعه می شود
خطیب جمعه شهرستان روانسر:
مرصادنيوز: ماموستا ملا عبدالله غفوری رعایت موازین و شاخصه های معنوی را موجب تقرب به خداوند و تقویت بنیان جامعه دانست.
حضور ایران در سوریه و عراق مانع تجاوز به مرزهای کشور است
امام جمعه موقت کرمانشاه تاکید کرد:
مرصادنيوز: امام جمعه موقت کرمانشاه حضور ایران در کشورهایی چون سوریه و عراق را راهکار پیشگیری و مانعی برای تجاوز دشمنان به مرزهای کشور دانست.
اعتکاف، معجون و عصاره ی اصلی ترین عبادات است
یک مدرس حوزه:
مرصادنيوز: محمدی از مدرسین حوزه گفت: اعتکاف، معجون و عصاره ی اصلی ترین عبادات اسلامی است، حضور در مسجد، روزه که هر دو از ارکان اعتکاف هستند.
نفاق بزرگترین گناه قلبی است
استاد اخلاق حوزه علمیه قم:
مرصادنيوز: استاد اخلاق گفت: نفاق بزرگترین گناه قلبی و سخت ترین بیماری های روانی که صاحبش را از عالم انسانیت به کلی ساقط می کند.
اسلام تقلید کورکورانه در دین را محکوم می کند
یک مدرس دانشگاه:
مرصادنيوز: مدرس دانشگاه گفت: آنچه که اسلام تحت عنوان تقلید محکوم می کند تقلید و پیروی کورکورانه در دین است و اگر تقلید به این صورت باشد و به تعطیل کردن فکر و اندیشه منجر می گردد.

صفحه‌ها