تلگرام مرصاد

شما سردبیر هستید

تازه ترین مطالب

پیگیری اجحاف دولت به طرح ملی سامانه سردسیری انتقال آب کرمانشاه توسط نمایندگان مجلس/ سکوت تلخ مدیران ارشد
مرصادنيوز: اجحاف دولت به طرح ملی سامانه سردسیری انتقال آب کرمانشاه توسط نمایندگان مردم مجلس شورای اسلامی پیگیری می شود.
در پیامی
مرصادنيوز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ حسن قرهی را تسلیت گفتند.
مرصادنيوز:اصغر فرهادی با فیلم« فروشنده » دومین اُسکار و جایزه معتبر بین المللی را در جلوی چشمان هزاران نفر در سالن مراسم و میلیون ها نفر مردم سراسر دنیا تقدیم ایران و ایرانیان کرد.
تجلی جهاد و خودباوری در الگوی اقتصاد اسلامی؛
اجرای سیاست‎های اقتصاد مقاومتی در استان کرمانشاه به همت نهادهای مختلف سبب خودکفایی در تولیدات کشاورزی و اشتغالزایی شده است.
فلاحت پیشه طی اخطاری درباره تبصره 5 لایحه بودجه:
مرصادنيوز:نماینده مردم اسلام آباد گفت: 80 هزار میلیارد تومان اوراق بهادار توسط دولت که مورد تصویب مجلس قرار گرفت، رقمی حدود چهار برابر عملکرد عمرانی کشور در سال های اخیر است.
مرصاد بررسی می کند؛
مرصادنیوز: در شرایطی که ازبحران خوزستان چند روزی می گذرد، امروز روحانی به این منطقه از کشور سفر کرد.
پاسخ استاندار کرمانشاه به تذکر آیت الله یزدی درباره تک خوانی در جمع مسئولین دولتی؛
مرصادنيوز: استاندار کرمانشاه به تذکر آیت الله یزدی درباره تک خوانی در جمع مسئولین دولتی پاسخ داد.
مرصادنيوز: معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه و مدیرکل سیاسی و انتخابات این استان طی روزهای گذشته و در آستانه انتخابات جلسات متعددی را با احزاب سیاسی اصلاح طلب برگزار می کنند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین تبیین کردند؛
مرصادنيوز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: مقاومت‌های پی‌درپی غزّه، که اینک به قلعه‌ی شکست‌ناپذیر مقاومت مبدّل شده است، در طی چند جنگ پیاپی نشان داد که این رژیم، ضعیف‌تر از آن است که در مقابل اراده‌ی یک ملّت، توان ایستادگی داشته باشد.
تاملاتی در بی معنایی سناریوی "آشتی ملی"/ ۶ نکته درباره کاسبان "قهر"
مرصادنيوز: وقتی از آشتی ملی سخن می گوییم به معنای اختلاف و قهر بین ملت است چنین وضعی در ملت ایران نیست و با تدابیر حکیمانه ی مقام معظم رهبری راه ها بر سواستفاده دشمنان از غفلت و خیانت دوستان بسته شده است و شعله های آتش اختلاف و جدایی خاموش گشته اند.
امام خامنه‌ای در جلسه درس خارج فقه:
مرصادنيوز:رهبر انقلاب فرمودند: آنچه که در خوزستان در این چند روز برای مردم پیش آمد واقعاً دل انسان را می‌خراشد؛ [رسیدگی به] این‌ها وظیفه‌ی ماست؛ این‌ها وظیفه‌ی مسئولین است.
مرصاد بررسی می کند؛
مرصادنیوز: دولت و برخی از اعضای فراکسیون امید مجلس با مطرح کردن 2 طرح نشان داده اند که در برخورد با موضوعات تنها به دنبال حذف صورت مسئله هستند.
مرصادنيوز: اقدام نا متعارف شهرداری کرمانشاه در اهدای کادوهای ارزشمند به تیم ملی آمریکا حاضر در جام جهانی کشتی در حالی صورت گرفته است که گفته می شود بخشی از پرسنل شهرداری در آستاته هنوز حقوق خود را نگرفته اند.
"جبهه مردمی انقلاب اسلامی" سرپلذهاب اعلام موجودیت کرد
با حضور تعدادی از چهره‌ های انقلابی؛
مرصادنيوز:در بخشی از بیانیه این جبهه مردمی تاکید شده است: «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»، در نخستین گام به تشکیل «مجمع مردمی نیروهای انقلاب» همت خواهد گماشت.
در گفتگو با مرصاد مطرح شد؛
مرصادنیوز: رئیس کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس گفت: ظاهرا دوستان فراموش کرده اند که ۳۸ سال از دوران خفقان سیاسی و سرکوب اندیشه ها گذشته است.
گزارش استیضاح «وزیر راه» در صحن مجلس؛
مرصادنيوز:جلسه استیضاح وزیر راه‌وشهرسازی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در حالی آغاز شد که تجمع کنندگان و معترضان به وضعیت نامطلوب مسکن مهر، رای مثبت خود را نسبت به استیضاح آخوندی اعلام کردند.
یادداشت: مسلم معین
مرصادنیوز: همانطور که بی احترامی به حقوق یک میهمان حتی از کشوری متخاصم، نشانه حماقت و موجب تنزل جایگاه فرهنگی میزبان است؛ به همان اندازه رفتارهای شاذ و استقبالهای نا متعارف و جدا بافته از آمریکا نسبت به سایر کشورها، از منظر دیپلماسی عمومی حماقتی است که موجب تحقیر و تنزل جایگاه فرهنگی و عزت نفس ایرانی می شود.
خطیب جمعه کرمانشاه:
مرصادنيوز: امام جمعه کرمانشاه با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و فرمایشات رهبری در این زمینه بر تدبیر مسئولان کشور در مقابل معضلاتی چون رکود اقتصادی، بیکاری واختلاس تاکید کرد.
اینکه آقایان اصلاح طلب بخواهند هرکس سوالی پرسید او را ۶ ماه زندانی کنند خلاف قانون اساسی است/ هیچ عقل سالمی برخورد با پرسشگری را نمی پذیرد
سالک در گفتگو با مرصاد:
مرصادنیوز: رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه یک نفری در سخنرانی های مسئولین و فعالان سیاسی پرسشی مطرح کند و بعد ۶ ماه برود زندان به هیچ عقلی سازگار نیست.
بدانید خدا گرفتارمان خواهد کرد/هرکس به خلاف شرع اجازه داده غلط کرده است
نامه آیت الله یزدی به استاندار کرمانشاه پس از اعتراض دردمندانه مادران شهدا به تک خوانی زنان برای مدیران دولت؛
مرصادنيوز: در پی ارسال نامه دردمندانه تعدادی از مادران شهدا ی استان کرمانشاه به مراجع عظام تقلید و رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و گلایه از برگزاری آوازه خوانی زنان در حضور مدیران دولتی، حضرت آیت الله یزدی نامه شدیدالحنی به استاندار کرمانشاه ارسال کرد.
مرصادنيوز:پس از اقدام نسنجیده و تحقیر آمیز برخی مدیران شهری کرمانشاه در استقبال ویژه از تیم ملی آمریکا، برخی اصلاح طلبان تندرو در تلاش بودند تا برنامه ای برای دیدار با اعضای تیم ملی ایالات متحده ترتیب داده و برای آنها هدایایی ببرند.
دولت در خصوص کمبودهای استان خوزستان از مردم عذرخواهی کند/ ضعف بودجه نویسی عامل افزایش محرومیت استان های محروم
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع:
مرصادنيوز: دولت برای جایی که ارزش ورود ندارد ورود کرده اما برای جایی که حق اولیه مردم مانند برق و آب و... است توجهی نمی کند.
مشروح/رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم آذربایجان شرقی:
مرصادنيوز: رهبر معظم انقلاب فرمودند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟ قهری وجود ندارد، البته مردم ما با کسانی که در سال 88 به روز عاشورای حسینی اهانت کردند و با قساوت و لودگی و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهر هستند و با آنها آشتی هم نمی‌کنند.
مرصاد گزارش می دهد؛
مرصادنیوز: دولت ترامپ پس از آنکه با تحریم های جدید و اقدامات ضد ایرانی خود نشان داد در دشمنی با ایران پیشتاز است، موضوع آزادی سران فتنه را مطرح کرده است.
 آیا مجریان انتخابات دستور جنجالی وزیر کشور را "پلشتی و نیرنگ" می دانند؟
مرصادنيوز: در حالی است که تمام معاونین سیاسی استانداری ها به دستور وزیر کشور رئیس کمیته تبلیغات روحانی هستند، معاون سیاسی استانداری کرمانشاه می گوید: این نوع طرفداری ها "پلشتی و نیرنگ" است.
مرصادنيوز: استاندار کرمانشاه در خصوص بهره برداری بیمارستان در دست احداث 64 تختخوابی پاوه گفت: در هر کار اجرایی مهمی که باید اجرا شود موانع و مشکلاتی پیش خواهد آمد که از زمان بندی، عقب خواهد افتاد.
زاهدی در گفتگو با مرصاد مطرح کرد:
مرصادنيوز:رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نتیجه رسیدگی به تخلفات احتمالی در پرونده تحصیل برادر رئیس جمهور تا قبل از پایان سال اعلام خواهد شد.

صفحه‌ها