یک تحلیلگر سیاسی:

ایران ایستادگی کند، اروپایی‌ها هم کوتاه می‌آیند

مرصادنیوز: یک تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: اروپایی‌ها در مقابل مقاومت و ایستادگی ایران در موضوع هسته‌ای کوتاه می‌آیند، اما لازمه این موضوع این است که از نظام جمهوری اسلامی ایران در مقابل آنها صدای محکم واحدی شنیده شود.
گام محکم‌تر ایران برای خروج از برجام

پایان ضرب‌العجل 60 روزه برجامی /نمایندگان ملت: پاسخ قاطعی به اروپایی‌ها خواهیم داد

مرصادنیوز: نمایندگان ملت می‌گویند با پایان ضرب‌العجل 60 روزه ایران به اروپایی‌ها برای عمل به تعهدات برجامی و عدم اقدام آنها باید گام محکم‌تری را برای کاهش تعهدات خود در این معاهده بین‌المللی برداشت.
رییس مجمع نمایندگان کرمانشاه:

اروپا به تعهداتش پایبند نیست /به وعده‌های اینستکس خوشبین نیستیم

مرصادنیوز: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با تصریح عدم پایبندی اروپا به تعهداتش گفت: به وعده‌های اینستکس خوشبین نیستیم.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

ایران با اتمام مهلت 60 روزه به اروپا اقدام قاطعی انجام خواهد داد

مرصادنیوز: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاسیت خارجی شورای اسلامی گفت: ایران بعد از اتمام مهلت 60 روزه به اروپا برای عمل به تعهدات برجامی اقدام قاطعی انجام خواهد داد.
نایب رییس مجلس در گفتگو با مرصاد:

اینستکس به معنای عمل اروپا به تعهداتش نیست /موضوع را وارونه جلوه داده‌اند

مرصادنیوز: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است که اینستکس به معنای عمل اروپا به تعهدات خود نیست و برخی‌ها این موضوع را وارونه جلوه داده‌اند.
بررسی تکرار استراتژی شکست‌خورده «چماق و هویج» آمریکا در گفتگو با کارشناس مسائل بین‌الملل

آمریکا می‌داند تلافی اقدام ایران برای سرنگونی پهپاد جاسوسی به نفع او نخواهد بود

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین‌الملل تحرکات نظامی آمریکا و اقدامات دیپلماتیک آنها را تکرار استرتژی شکست‌خورده چماق و هویج علیه ایران دانست و گفت: این استراتژی دیگر جواب نمی‌دهد.
یک کارشناس مسائل بین‌الملل:

برجام نمونه نتیجه سازش با غرب است /تبلور مقاومت در اقتدار نظامی

مرصادنیوز: کارشناس مسائل بین‌الملل، برجام را نمونه نتیجه سازش با غرب دانست و گفت: اقتدار در حوزه نظامی حاصل تفکر انقلابی و مقاومت است.
مصری در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا:

مذاکره بدون شرط یعنی تثبیت تحریم‌ها /آمریکا باید اول به تعهداتش عمل کند

مرصادنیوز: نایب رییس مجلس شورای اسلامی معتقد است مذاکره بدون شرط با آمریکا یعنی تثبیت تمام تحریم‌ها علیه ایران و برای مذاکره اول باید آمریکا و اروپا به تعداتشان در قبال برجام عمل کنند.
امام جمعه جوانرود:

مسلمانان با حمایت از فلسطین توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند

مرصادنیوز: امام جمعه جوانرود حمایت از فلسطین در روز قدس را یک امر واجب برشمرد و گفت: مسلمانان اجازه‌ نمی‌دهند مسئله توطئه دشمنان در مورد فلسطین راه به جایی ببرد.
فقط یک تلنگر برای فروریختن کاخ شیشه‌ای صهیونیست‌ها کافی است؛

صدای شکستن استخوان‌های صهیونیسم زیر چکمه‌های مقاومت

مرصادنیوز: صدای شکستن استخوان‌های رژيم رو به زوال صهیونیستی زیر چکمه‌های نیروهای مقاومت را می‌توان شنید، آنجا که تمام ابهتشان را در سامانه گنبد آهنین به سخره گرفتند.
یک کارشناس مسائل بین‌الملل:

جریان مقاومت «معامله قرن» را شکست می‌دهد /زوال صهیونیست‌ها نزدیک است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین‌الملل با اشاره به فضاحت‌ و شکست‌های رژيم صهیونیستی در برابر جریان مقاومت گفت: جریان مقاومت و در راس آن ایران طرح معامله قرن را شکست می‌دهد.
دنیای اسلام فلسطین را تنها نمی‌گذارد؛

«معامله قرن» میخی دیگر بر تابوت رژيم صهیونیستی

مرصادنیوز: امسال اهمیت روز قدس با مطرح شدن طرح آمریکایی «معامله قرن» که البته میخ دیگری بر تابوت رژیم اشغالگر قدس است بیش از پیش شده و دنیای اسلام در روز جهانی قدس اعلام می‌کنند فلسطین را تنها نخواهند گذاشت.
یک کارشناس مسائل سیاسی:

آمریکا تمایلی به جنگ نظامی با ایران ندارد /تضعیف روحیه ملت برنامه آنهاست

مرصادنیوز: یک کارشناس سیاسی گفت: آمریکا تمایلی به جنگ نظامی ندارد و به دنبال تضعیف روحیه ملت ایران با تبلیغات و جنگ روانی است.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس:

تعلیق تعهدات ایران گامی برای فاصله‌گیری از برجام است

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: تعلیق تعهدات ایران گامی برای فاصله‌گیری از برجام است و غربی‌ها باید این پیام را جدی بگیرند.
مصری در گفتگو با مرصاد:

کاهش تعهدات ایران در برجام یک اقدام عقلایی بود /این تنها فرصت برای غربی‌هاست

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، کاهش تعهدات ایران در برجام را یک اقدام عقلایی و تنها فرصت برای غربی‌ها در مورد عمل به تعهداتشان دانست.
تحلیلگر مسائل سیاسی:

تعلیق برخی تعهدات ایران در برجام پاسخی به بدعهدی آمریکا بود

مرصادنیوز: یک کارشناس سیاسی تعلیق برخی از تعهدات برجام از سوی ایران را یک حرکت و پاسخی به بدعهدی آمریکایی‌ها در این توافق دانست و از مواضع دولت در این زمینه حمایت کرد.
رییس مجمع نمایندگان کرمانشاه:

انتفاع یکطرفه از برجام با هیچ منطقی سازگار نیست /غرب تهدید ایران را جدی بگیرد

مرصادنیوز: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با تصریح اینکه انتفاع یکطرفه از برجام با هیچ منطقی سازگار نیست به غربی‌ها توصیه کرد که تهدید ایران را جدی بگیرند.
رئیس مرکز مطالعات راهبردی وزارت کشور در گفتگو با مرصاد مطرح کرد:

حضور مجدد سوریه در اتحادیه عرب یعنی شکست کشورهای تندرو

مرصادنیوز: رئیس مرکز مطالعات راهبردی وزارت کشور، حضور مجدد سوریه در اتحادیه عرب را به معنای شکست سیاست‌های این اتحادیه و کشورهای تندرو در قبال این کشور دانست و گفت: دولت‌هی متمول عرب از این به بعد به فکر نفوذ و تثبیت جایگاهشان در سوریه هستند.
فیلم |

ببینید | #اليمن_مظلومية_وانتصار

مرصادنیوز: ‏فریاد هل من ناصرا ینصرنی یمن به گوش میرسد ... مسلمانان بپاخیزید.
گزارش مرصاد از نمایشگاه جنایات جنگ یمن در نجف اشرف؛

جوانان یمنی: مقاومت را تا پیروزی ادامه می‌دهیم / به وعده امام خامنه‌ای برای نابودی اسرائیل ایمان داریم

مرصادنیوز: جمعی از جوانان مسلمان یمن در نجف اشرف نمایشگاهی از جنایات جنگ علیه کودکان بی‌دفاع و مردم این کشور برپا کرده‌اند تا عمق پستی دشمنانشان را به دنیا نشان دهند.

امام خامنه‌ای: جمهوری اسلامی دزدی دریایی انگلیس خبیث را بی‌جواب نمی‌گذارد

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد بسیار شدید از دزدی دریایی انگلیسی‌های خبیث، گفتند: آنها که خباثت‌شان برای همه آشکار است کشتی ما را با راهزنی دریایی ربوده‌اند اما سعی می کنند به آن شکل قانونی بدهند. البته عناصر مؤمن در جمهوری اسلامی این کارها را بی‌جواب نمی‌گذارند و در فرصت و جای مناسب پاسخ خواهند داد.

پربازدیدها