تلگرام مرصاد

شما سردبیر هستید

تازه ترین مطالب

ساخت سپر موشکی برای مقابله با ایران توهم ترامپ است/یک کلمه بگوید به ایران متعرض نمی شود کافی است
مشاور رئیس مجلس در گفتگو با مرصاد:
مرصادنیوز: مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ به جای ساخت سپر موشکی در مقابل موشکهای ایران یک کلمه اعلام کند قصد تعدی به ایران ندارد و بعد پولهایش را صرف فقر زدایی کند.
مشاور رئیس مجلس در گفتگو با مرصاد:
مرصادنیوز: مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در خصوص سخنان برخی از مسئولان کشور آذربایجان گفت: اگر مسئولان این کشورعرضه و جرات دارند و می توانند، قره باغ را آزاد کنند تا اینکه بخواهند خواب این را ببینند که ایران را به پنج کشور تقسیم کنند.
کارشناس مسائل غرب آسیا در گفتگو با مرصاد مطرح کرد:
مرصادنیوز: کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: ابعاد این ترور سیاسی یک ابعاد کاملا وسیع بین المللی است که آمریکا و غرب درآن قراردارند و هدف آنها این است که شکست حلب را با این نوع ترورها جبران و تحت الشعاع قرار بدهند.
اوباما قانون تمدید تحریم‌های ایران را وتو نکرد
برجام نقض شد؛
مرصادنيوز:باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا از امضای تمدید تحریم‌ها علیه ایران امتناع اما آن را وتو نکرد.
مرصاد گزارش می دهد؛
مرصادنیوز: تاکید بر محرمانه بودن برجام نشان داد، این رویه دولت فاجعه های بزرگی را به دنبال دارد و حال با وجود مشخص شدن نتایج برجام، این موضوع در حوزه نفت هم تکرار می شود.
انفعال شدید دولت روحانی مقابل دشمنان تاریخی؛
مرصادنيوز: وزارت خارجه دولت یازدهم در دوران فعالیت خود نشان داده است که در مقابل دشمنان تاریخی ملت ایران انفعال شدیدی دارد.
مرصادنيوز: در دوران فعالیت دولت یازدهم عملا جز برجام و چند حوزه خاص، سیاست خارجی تعطیل شده است.
تحریم های سریالی حاصل نشست و برخاست با آمریکایی ها / وقتی امید دولت یازدهم یانکی ها را پر رو تر کرد
مرصاد بررسی می کند؛
مرصادنيوز: امید فراوان دولتی ها به برجام و نشست و برخاست آن ها با آمریکایی ها در نهایت نه تنها منجر به تمدید 10 ساله تحریم ها شد، بلکه وعده تحریم های بیشتر از سوی آمریکایی ها نیز داده شد.
عضو کمیسیون اصل 90:
مرصادنيوز: نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمدید جدید تحریم ها نقض بارز و روشن برجام است گفت: مجلس شورای اسلامی چرخه غنی سازی و استفاده از تمام ظرفیت هسته ای برای توسعه و پیشرفت کشور را آغاز خواهد کرد.
مشاور ظریف در گفتگو با مرصاد:
مرصادنیوز: مشاور وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در خصوص اقدام اخیر مجلس سنای آمریکا در خصوص تمدید تحریم ها گفت: اگر این را رئیس جمهور آمریکا امضا کند و قانون شود ما باید همان روند پیش بینی هایی که در برجام برای نقض برجام شده است را شروع کنیم.
داماتو امشب در سنا به رای گذاشته می شود | تداوم انفعال دولتی ها در مقابل نقض برجام
مرصادنيوز: پس از تصویب طرح تمدید ده ساله قانون تحریم ها علیه ایران، داماتو امشب در سنا به رای گذاشته می شود.
گزارش مرصاد از فرجام برجام؛
مرصادنیوز: تمدید تحریم های آمریکا علیه ایران در حالی مطرح شده است که یکی از اهداف برجام لغو تحریم ها بود اما اینگونه نشده است.
مرصاد بررسی می کند:
مرصادنیوز: در دولت یازدهم قراردادهای پی در پی با شرکت های نفتی انگلیسی منعقد می شود و این در حالی است که دولتی ها هم از آن دفاع می کنند.
دولتمردان بگویند الان منتقدان همنوا با اسرائیل هستند یا...؟
یک خبر، یک نکته/
مرصادنيوز:با مشخص شدن موضع اسرائیل در قبال برجام، دولتمردان پاسخ دهند الان منتقدان، همنوا با اسرائیل هستند یا...؟
مرصاد گزارش می دهد؛
مرصادنیوز: اقدامات آمریکایی ها در راستای نقض برجام هر روز بیش تر و بیش تر می شود و در مقابل با سکوت دولت یازدهم همراه است.
مرصاد گزارش می دهد؛
مرصادنیوز: رای مثبت اعضای مجلس نمایندگان آمریکا به طرح تمدید 10 ساله قانون تحریم‌های ایران نشان می دهد که آمریکایی ها از تحریم ها دل نمی کنند.
مرصادنیوز: اقدام جمهوری خواهان کنگره آمریکا مبنی بر تلاش برای تصویب لایحه ممانعت فروش هواپیمای مسافربری به ایران، و تصمیم اوباما بر وتوی این لایحه آینده برجام در دوران پس از دموکرات ها را پیش بینی می کند.
نگاهی به یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب؛
مرصادنیوز: یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب لزوم مقابله با پروژه نفوذ دشمن در کشور است که بایستی به آن توجه ویژه ای شود.
دونالد ترامپ: منافع آمریکا در اولویت من خواهد بود/ کلینتون شکست را پذیرفت/ اوباما تبریک گفت
چهل و پنجمین رئیس‌جمهور آمریکا تعیین شد
مرصادنیوز: به دنبال اعلام نتایج شمارش آراء در چند ایالت باقیمانده انتخابات آمریکا، دونالد ترامپ رای الکترال لازم برای ورود به کاخ سفید را کسب کرد.
در گفتگوی مرصاد با مشاور رئیس مجلس مطرح شد؛
مرصادنیوز: مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برای ما فرقی نمی کند که حزب دموکرات یا جمهوری خواه بر آمریکا حاکم باشد.
مرصاد بررسی می کند؛
مرصادنیوز: در حالی که آمریکا تحریم های گسترده ای را علیه ملت ایران برقرار کرده است، واردات کالاها از این کشور در دوران فعالیت دولت یازدهم که به نوعی کمک به اقتصاد آمریکا محسوب می شود، بسیار تعجب برانگیز است.
مرصاد بررسی می کند؛
مرصادنیوز: پس از گذشت ماه ها از توافق هسته ای مقامات آمریکایی اعتراف کرده اند که تحریم هایی به تحریم های قبلی علیه ایران اضافه شده است.
بدعهدی یانکی ها ادامه خواهد داشت؛
مرصادنیوز: سخنان و اظهار نظر ها و مشی سیاسی 2 نامزد جمهوری خواه و دموکرات نشان می دهد که سیاست آینده ایالات متحده آمریکا نقض برجام خواهد بود.
لحظه‌ شماری برای آغاز عملیات الحشد الشعبی در غرب موصل/ یک قدم تا دروازه‌های موصل/ آزادی شهرک مسیحی‌نشین «باطنایا»
بسته خبری دهمین روز عملیات موصل/
مرصادنیوز: عملیات موصل به گفته مقامات عراقی و آمریکایی بیش از سرعت پیش بینی شده در حال انجام است و در برخی محورها نیروهای عراقی و پیشمرگه به نزدیکی شهر موصل رسیده‌اند.
در گفتگو با مرصاد مطرح شد؛
مرصادنیوز: مشاور وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: جان کری به خودش هم دروغ می گوید.
نماینده اقلیم کردستان عراق در ایران در گفتگو با مرصاد:
مرصادنیوز: نماینده اقلیم کردستان عراق در ایران شهادت افرادی از جمله کارگران و مهندسین ایران پس از حمله تروریستی به کرکوک را تسلیت گفت.
تلاش ائتلاف آمریکایی برای قتل ابوبکر بغدادی
مرصاد نیوز: یک منبع آگاه امنیتی گفت: با تنگ تر شدن حلقه محاصره موصل بعید نیست ایالات متحده به دنبال پیش دستی برای مرگ ابوبکر بغدادی شبیه کشتن بن لادن باشد

صفحه‌ها