تلگرام مرصاد

شما سردبیر هستید

تازه ترین مطالب

مرصاد گزارش می دهد؛
مرصادنیوز: آمریکایی ها در هفته های اخیر اقداماتی را انجام داده اند تا بر انتخابات ایران تاثیر بگذارند.
تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران نقض برجام است
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
مرصادنيوز: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با تاکید بر اینکه تحریم های جدید آمریکا علیه ایران نقض برجام است، خواستار گزارش این موضوع به کمیسیون مشترک ایران و ۱+۵ از سوی کشورمان شد.
مرصاد بررسی می کند؛
مرصادنیوز: اجرای برجام و آزمایش بمب هسته ای توسط آمریکا نشان دهنده وجود یک تبعیض آشکار در عرصه بین الملل است.
مرصاد گزارش می دهد؛
مرصادنیوز: در دوران پسا برجام تحریم های متعددی علیه ایرانیان از سوی اروپا و آمریکا اعمال شده است.
حمله آمریکا به سوریه در نخستین جلسه کمیسیون امنیت ملی بررسی می‌شود/این اقدام واشنگتن با هدف روحیه دادن به رژیم صهیونیستی و ترکیه صورت گرفت
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
مرصادنيوز: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه آمریکا در مرحله بعد سعی خواهد کرد از این تجاوز نظامی بهره برداری سیاسی انجام دهد، تصریح کرد: یکی از اهداف عمده آمریکا از حمله به پایگاه نظامی سوریه، روحیه دادن به متحدان شکست خورده و به هزیمت رفته آمریکا در جریان تحولات راهبردی سوریه بالاخص رژیم صهیونیستی و ترکیه بود.
مرصاد بررسی می کند؛
مرصادنیوز: حمله ایالات متحده به سوریه پیام های آشکاری دارد که بسیاری از کشورهای منطقه بایستی به آن توجه ویژه داشته باشند.
دولت یازدهم برای تشریح اقدامات دولت در زمینه اشتغال پاسخی ندارد/ همه موضوعات را به برجام گره زدند
سالک:
مرصادنيوز: نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: دولت تدبیر و امید پاسخی برای سؤال درباره اقداماتش در رفع بیکاری ندارد که دلیل آن هم مشخص است زیرا این دولت همه موضوعات را به برجام گره زده است.
مرصاد گزارش می دهد؛
مرصادنیوز: در دوران پسا برجام اقدامات متعددی از سوی آمریکایی ها علیه ایران انجام شده است.
ارائه دومین گزارش ۶ ماهه مجلس از روند اجرای برجام/ راهکار موثری برای پیگیری نقض توافق هسته ای توسط آمریکا در برجام نیست/ دولت گزارش دهد برای احقاق حقوق مردم چه کرده است
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس به مرصاد خبر داد:
مرصادنیوز: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دومین گزارش ۶ ماهه اجرای توافق هسته ای ایران و ۱+۵ از سوی مجلس به زودی ارائه می شود.
فواد ایزدی در گفتگو با مرصاد:
مرصادنیوز: کارشناس مسائل آمریکا گفت: با وجود عدم واکنش موثر دستگاه دیپلماسی کشور به نقض های بیمارگونه برجام توسط آمریکا جای این سوال هست که چرا ایالات متحده باید اساسا به توافق هسته ای پایبند بماند؟
ترکیه روی درآمد گردشگری از ایرانیان حساب ویژه باز کرده‌ است/ لزوم افزایش تسهیلات برای سفرهای داخلی
نایب رئیس فراکسیون میراث فرهنگی مجلس:
مرصادنيوز: نایب رئیس فراکسیون میراث فرهنگی مجلس حفظ جان مردم از طریق برخورد با آژانس‌های مسافرتی متخلف که در راستای هدف مسئولان ترکیه و سود شخصی فعالیت می‌کنند را ضروری دانست.
مرصادنيوز: کیسینجر معتقد است که مذاکرات آمریکا با ایران از این جنبه حائز اهمیت می باشد که ایران را به سمت تعامل بیشتر با آمریکا سوق دهد لذا آمریکا باید درک کند که کدام جنبه از سیاست خارجی ایران سازگار با اهداف امنیتی ایالات متحده بوده و برای تقویت آن و تغییر سایر جنبه های سیاست خارجی ایران تلاش کند.
در گفتگو با مرصاد مطرح شد؛
مرصادنیوز: کارشناس مسائل غرب آسیا در خصوص هشدار ایران نسبت به سفر به ترکیه گفت: دولت ایران از یک منظور ملی و در چهارچوب احترام به مردم ایران و حمایت از منافع مردم ایران این هشدار را داده است.
اردیبهشت ۹۶ معلوم می‌شود که موضع عملی ترامپ در قبال برجام چیست
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
مرصادنيوز: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تا اردیبهشت ماه سال آینده و با لغو یا تمدید تحریم ها، عملا مشخص می‌شود که موضع دولت آمریکا در قبال برجام چیست؛ در آن هنگام باید تصمیم بگیریم.
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس:
مرصادنيوز: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: نباید ازدیاد گروه ها و احزاب در سوریه در دستور کار قرار گیرد.
مرصاد بررسی می کند؛
مرصادنیوز: لیست جدید منتشر شده فرمان مهاجرتی ترامپ با تغییر قابل توجه حذف عراق از این لیست همراه بوده است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس‌جمهوری آذربایجان:
مرصادنيوز: رییس‌ جمهوری آذربایجان عصر امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کرد.
فیلم؛
مرصادنيوز: یکی از افرادی که شاهد رفتار تیم آمریکا در ابتدای مسابقات جام جهانی کشتی کرمانشاه بوده است، سخنان قابل تاملی را در خصوص رفتار اعضای این تیم مطرح می کند.
مرصاد گزارش می دهد؛
مرصادنیوز: برخی از اندیشکده ها و رسانه های آمریکایی پیشنهاد تقویت روحانی را مطرح کرده اند.
ایالات متحده بی خودی به یک مدیر بلند پایه ایرانی گرین کارت نمی دهد/ مجلس ماجرای مدیران دوتابعیتی را رها نمی کند
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با مرصاد:
مرصادنیوز: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ماجرای مدیران دوتابعیتی و دارندگان گرین کارت تا حصول نتیجه نهایی پیگیری میشود و باید روشن شود مثلا ایالات متحده تحت چه شرایطی به یک مدیر بلندپایه گرین کارت داده است
کارشناس مسائل غرب آسیا در گفتگو با مرصاد:
مرصادنيوز: کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: آقای اردوغان رئیس جمهور ترکیه کشکول گدایی را حمل کرده و به سمت کشورهای عضو شورای خلیج فارس راهی شده و تلاش او بر این است که از سفره رنگین کشورهای عضو شورای خلیج فارس استفاده کند.
مرصاد بررسی می کند؛
مرصادنیوز: دولت ترکیه در روزهای گذشته اظهارات ضد ایرانی متعددی را مطرح کرده است، که نیازمند واکنشی قاطع از سوی مقامات ایران است تا همانند یک دارو توهم های آنکارا را پایان دهد
نیروی زمینی سپاه در مناطق محروم کشور به ارائه خدمات درمانی می‌پردازد
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران:
مرصادنيوز: فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه نیروی زمینی سپاه در نقاط محروم به ارائه خدمات بهداشتی می‌پردازد گفت: مفتخریم که به مناطق محروم و نیازمندترین اقشار مردم خدمت‌رسانی می‌کنیم.
مرصادگزارش می دهد؛
مرصادنیوز: دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا که نماینده مردم این کشور محسوب می شود و نمادی از آمریکا واقعی است، اقدام ضد ایران ممنوعیت های مهاجرتی را پیگیری می کند.
مرصاد گزارش می دهد؛
مرصادنیوز: دولت ترامپ پس از آنکه با تحریم های جدید و اقدامات ضد ایرانی خود نشان داد در دشمنی با ایران پیشتاز است، موضوع آزادی سران فتنه را مطرح کرده است.

صفحه‌ها