تلگرام مرصاد

شما سردبیر هستید

تازه ترین مطالب

ایالات متحده بی خودی به یک مدیر بلند پایه ایرانی گرین کارت نمی دهد/ مجلس ماجرای مدیران دوتابعیتی را رها نمی کند
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با مرصاد:
مرصادنیوز: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ماجرای مدیران دوتابعیتی و دارندگان گرین کارت تا حصول نتیجه نهایی پیگیری میشود و باید روشن شود مثلا ایالات متحده تحت چه شرایطی به یک مدیر بلندپایه گرین کارت داده است
کارشناس مسائل غرب آسیا در گفتگو با مرصاد:
مرصادنيوز: کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: آقای اردوغان رئیس جمهور ترکیه کشکول گدایی را حمل کرده و به سمت کشورهای عضو شورای خلیج فارس راهی شده و تلاش او بر این است که از سفره رنگین کشورهای عضو شورای خلیج فارس استفاده کند.
مرصاد بررسی می کند؛
مرصادنیوز: دولت ترکیه در روزهای گذشته اظهارات ضد ایرانی متعددی را مطرح کرده است، که نیازمند واکنشی قاطع از سوی مقامات ایران است تا همانند یک دارو توهم های آنکارا را پایان دهد
نیروی زمینی سپاه در مناطق محروم کشور به ارائه خدمات درمانی می‌پردازد
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران:
مرصادنيوز: فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه نیروی زمینی سپاه در نقاط محروم به ارائه خدمات بهداشتی می‌پردازد گفت: مفتخریم که به مناطق محروم و نیازمندترین اقشار مردم خدمت‌رسانی می‌کنیم.
مرصادگزارش می دهد؛
مرصادنیوز: دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا که نماینده مردم این کشور محسوب می شود و نمادی از آمریکا واقعی است، اقدام ضد ایران ممنوعیت های مهاجرتی را پیگیری می کند.
مرصاد گزارش می دهد؛
مرصادنیوز: دولت ترامپ پس از آنکه با تحریم های جدید و اقدامات ضد ایرانی خود نشان داد در دشمنی با ایران پیشتاز است، موضوع آزادی سران فتنه را مطرح کرده است.
اروپایی‌ها در 1.5 سال اخیر اغلب توافقات خود با ایران را عملی نکردند/ شورای امنیت زندانیِ برخی قدرت‌های بزرگ است
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخست‌وزیر سوئد:
مرصادنيوز: رهبر معظم انقلاب با اشاره به رفت‌وآمد و مذاکرات برخی دولتهای اروپایی در تهران در طول یک‌سال و نیم اخیر فرمودند: در عین حال، اغلب توافقات انجام‌گرفته عملی نشده است.
مرصاد بررسی می کند؛
مرصادنیوز: سیاست های دولت ترامپ و اتحادیه اروپا در روزهای گذشته نشان داده است که شرایط ضدیت با ایران همان شرایط گذشته در دوران اوباما است.
نایب رئیس کمیسیون اصل نود:
مرصادنيوز: نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی گفت: روسیه در سیاست‌های خود با آمریکا اختلافات جدی دارد و این اختلافات روسیه با آمریکا می‌تواند بین ایران و روسیه همسویی ایجاد کند.
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس:
مرصادنيوز: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه اعمال تحریم های جدید علیه ایران نقض صریح برجام است، گفت:در آینده سر ترامپ به سنگ خواهد خورد و در طول این مدت ایران باید به گونه ای عمل کند که به سیبل و هدف تندرویی های آمریکا تبدیل نشود.
عضو سیاست خارجی مجلس:
مرصادنيوز: عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: علاوه بر حضور ایرانیان در پست های کلیدی ، سرمایه شهروندان ایرانی در بانک های آمریکا رقمی در حدود 1 تریلیون دلار است که خروج آنها سیستم بانکی ایالات متحده را نیز مختل خواهد کرد.
رئیس فراکسیون ورزش مجلس:
مرصادنيوز: رئیس فراکسیون ورزش گفت: امکان ورود کشتی گیران آمریکایی به مسابقات جهانی کرمانشاه با توجه به قانون منع اتباع ایران به آمریکا واقدام متقابل کشورمان وجود ندارد.
فلاحت‌پیشه: منع صدور ویزا برای ایرانیان "نقض صریح برجام" است/وزارت‌خارجه "برنامه کنسولی" در مقابل اقدامات ترامپ داشته باشد
لابی "محافظه‌کار" آمریکا به‌دنبال غارت اموال ایران است
مرصادنيوز: نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس با بیان اینکه منع صدور ویزا برای ایرانیان نقض صریح برجام است گفت: هرگونه اقدام اتحادیه اروپا، آمریکا و سایر دولتهای غربی که مانع برقراری روابط سیاسی و تجاری مناسب در شرایط پسابرجام شود، نقص برجام است.
مرصاد گزارش می دهد؛
مرصادنیوز: مسابقات جام جهانی کشتی کرمانشاه فرصتی مناسب برای واکنش به اقدام اخیر ترامپ خواهد بود.
مرصاد گزارش می دهد؛
مرصادنیوز: در دوران پسا برجام در 2 دولت مختلف ایالات متحده تحریم هایی علیه ایران وضع شده که به نوعی نقض کننده برجام هستند.
داستان تکراری انفعال وزارت خارجه؛
مرصادنیوز: در حالی که تصمیم ترامپ در خصوص ممنوعیت ورود ایرانیان به آمریکا رسانه ای شده است اما وزارت خارجه دولت یازدهم تاکنون واکنش مناسبی در برابر نداشته آن است.
رونمایی از چهره واقعی یانکی ها؛
مرصادنیوز: اقدام ضد ایرانی ترامپ چهره واقعی آمریکا را به خوبی برای همه نمایان کرده است.
ساخت سپر موشکی برای مقابله با ایران توهم ترامپ است/یک کلمه بگوید به ایران متعرض نمی شود کافی است
مشاور رئیس مجلس در گفتگو با مرصاد:
مرصادنیوز: مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ به جای ساخت سپر موشکی در مقابل موشکهای ایران یک کلمه اعلام کند قصد تعدی به ایران ندارد و بعد پولهایش را صرف فقر زدایی کند.
مشاور رئیس مجلس در گفتگو با مرصاد:
مرصادنیوز: مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در خصوص سخنان برخی از مسئولان کشور آذربایجان گفت: اگر مسئولان این کشورعرضه و جرات دارند و می توانند، قره باغ را آزاد کنند تا اینکه بخواهند خواب این را ببینند که ایران را به پنج کشور تقسیم کنند.
کارشناس مسائل غرب آسیا در گفتگو با مرصاد مطرح کرد:
مرصادنیوز: کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: ابعاد این ترور سیاسی یک ابعاد کاملا وسیع بین المللی است که آمریکا و غرب درآن قراردارند و هدف آنها این است که شکست حلب را با این نوع ترورها جبران و تحت الشعاع قرار بدهند.
اوباما قانون تمدید تحریم‌های ایران را وتو نکرد
برجام نقض شد؛
مرصادنيوز:باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا از امضای تمدید تحریم‌ها علیه ایران امتناع اما آن را وتو نکرد.
مرصاد گزارش می دهد؛
مرصادنیوز: تاکید بر محرمانه بودن برجام نشان داد، این رویه دولت فاجعه های بزرگی را به دنبال دارد و حال با وجود مشخص شدن نتایج برجام، این موضوع در حوزه نفت هم تکرار می شود.
انفعال شدید دولت روحانی مقابل دشمنان تاریخی؛
مرصادنيوز: وزارت خارجه دولت یازدهم در دوران فعالیت خود نشان داده است که در مقابل دشمنان تاریخی ملت ایران انفعال شدیدی دارد.
مرصادنيوز: در دوران فعالیت دولت یازدهم عملا جز برجام و چند حوزه خاص، سیاست خارجی تعطیل شده است.
تحریم های سریالی حاصل نشست و برخاست با آمریکایی ها / وقتی امید دولت یازدهم یانکی ها را پر رو تر کرد
مرصاد بررسی می کند؛
مرصادنيوز: امید فراوان دولتی ها به برجام و نشست و برخاست آن ها با آمریکایی ها در نهایت نه تنها منجر به تمدید 10 ساله تحریم ها شد، بلکه وعده تحریم های بیشتر از سوی آمریکایی ها نیز داده شد.
عضو کمیسیون اصل 90:
مرصادنيوز: نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمدید جدید تحریم ها نقض بارز و روشن برجام است گفت: مجلس شورای اسلامی چرخه غنی سازی و استفاده از تمام ظرفیت هسته ای برای توسعه و پیشرفت کشور را آغاز خواهد کرد.
مشاور ظریف در گفتگو با مرصاد:
مرصادنیوز: مشاور وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در خصوص اقدام اخیر مجلس سنای آمریکا در خصوص تمدید تحریم ها گفت: اگر این را رئیس جمهور آمریکا امضا کند و قانون شود ما باید همان روند پیش بینی هایی که در برجام برای نقض برجام شده است را شروع کنیم.

صفحه‌ها