کشتی گیر کرمانشاهی در رقابت های بین المللی جوانان جام شاهد حضور می یابد

مرصاد نیوز: دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه از حضور کشتی گیر کرمانشاهی در رقابت های بین المللی جام شاهد در رده سنی جوانان خبر داد.

2قایقران کرمانشاهی به اردوی تیم ملی آب های خروشان بانوان دعوت شدند

مرصاد نیوز: رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه از دعوت 2 دختر قایقران کرمانشاهی به اردوی آمادگی تیم ملی آب های خروشان کشور خبر داد.

برنامه های بسیج ورزشکاران استان کرمانشاه در هفته گرامیداشت بسیج

مرصاد نیوز : مسئول بسیج ورزشکاران استان کرمانشاه مهمترین برنامه های ورزشی استان کرمانشاه در هفته گرامیداشت بسیج را تشریح کرد.
وزیر ورزش و جوانان خبر داد:

سفر تیم ملی فوتسال به کرمانشاه برای دیدار خیریه/ اهداء 50 کانکس برای اسکان زلزله زدگان

مرصاد اسپورت : وزیر ورزش و جوانان گفت: تیم ملی فوتسال ایران در آینده نزدیک با حضور در کرمانشاه دیدار دوستانه ای با تیم فوتسال استان کرمانشاه در شهرستان سرپل ذهاب برگزار و عواید آن متناسب با سیاست ستاد بحران برای مناطق آسیب دیده هزینه می شود.

اعضای تیم ملی کاراته در مناطق زلزله زده کرمانشاه حضور یافتند

مرصاد نیوز: اعضای تیم ملی کاراته ایران با حضور در مناطق زلزله زده، کمک های جمع آوری شده از سوی خانواده کاراته را میان حادثه دیدگان توزیع کردند.
مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه خبر داد:

بیش از 300 محموله کمک از سوی جامعه ورزش کشور برای مناطق زلزله زده ارسال شده است

مرصادنیوز : مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: از زمان وقوع زلزله مهیبی که یکشنبه شب در استان بوقوع پیوست تا امروز بیش از 300 محموله کمک از سوی جامعه ورزش کشور برای مناطق زلزله زده ارسال شده است.

قایقرانان کرمانشاهی مدال برنز مسابقات آب های آرام کشور را کسب کردند

مرصاد نیوز: رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه از کسب مدال برنز رقابت های آب های آرام قهرمانی کشور توسط قایقرانان استان خبر داد.

اعضای تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران راهی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه شدند

مرصادنیوز : چند نفر از اعضای تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان صبح امروز (24 آبان) پس از ورود به کرمانشاه، برای یاری رساندن به مردم راهی مناطق زلزله زده استان شدند.
جامعه ورزش کشور در کنار مردم زلزله زده کرمانشاه؛

از ابراز همدری ورزشکاران تا حراج مدال طلای المپیک برای کمک به مصدومان زلزله

مرصاد نیوز: پس از وقوع زمین لرزه 7.3 ریشتری یکشنبه شب در کرمانشاه، جامعه ورزش کشور نیز با انهاء مختلف همدری خود را با مردم زلزله زده این دیار ابراز کردند که از جمله آن ها می توان به صدور پیام های تسلیت ورزشکاران و مربیان و همچنین حراج مدال طلای المپیک توسط وزنه بردار کرمانشاهی اشاره کرد.
برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاهی/

قهرمان وزنه برداری جهان مدال طلای المپیک را حراج گذاشت

مرصاد نیوز : کیانوش رستمی قهرمان وزنه برداری المپیک و جهان جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه، مدال طلای بازی های المپیک ریو 2016 خود را به حراج می گذارد.
هفته پایانی نیم فصل اول لیگ دسته دوم فوتبال؛

پیروزی شیرین بعثت کرمانشاه مقابل کیمیافرایند قم

مرصاد اسپورت : در آغاز هفته یازدهم و پایانی رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور، تیم فوتبال بعثت کرمانشاه مقابل کیمیافرایند قم صاحب یک پیروزی شیرین خارج از خانه شد.
مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:

اماکن و سالن های ورزشی استان برای اسکان دراختیار زلزله زدگان قرار دارد

مرصاد نیوز: مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: اماکن و سال های ورزشی استان از شب گذشته برای اسکان در اختیار زلزله زدگان قرار گرفته و تمامی امکانات خود را برای خدمات رسانی به آن ها بسیج کرده ایم.
وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد:

اماکن ورزشی کرمانشاه در اختیار زلزله زدگان قرار گیرد

مرصاد نیوز : وزیر ورزش و جوانان در تماسی تلفنی با مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه برای در اختیار گذاشتن اماکن ورزشی کرمانشاه و ایلام به ستاد مدیریت بحران استان جهت اسکان زلزله زدگان تاکید کرد.

کسب یک طلا و یک نقره توسط قایقرانان کرمانشاه در مسابقات کانوپولوی آسیا

مرصاد نیوز: رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه از درخشش سه ورزشکار کرمانشاهی در ترکیب تیم های کانوپولوی آقایان و بانوان ایران با کسب یک مدال طلا و یک نقره خبر داد.

کبدی کاران کرمانشاهی به اردوی تیم ملی بانوان دعوت شدند

مرصاد نیوز: رئیس هیات کبدی استان کرمانشاه از حضور سه کبدی کار کرمانشاهی در اردوی آمادگی تیم ملی بانوان ایران خبر داد.
مسابقات قهرمانی آسیا/

درخشش ورزشکاران کرمانشاهی تیم های کانوپولوی زنان و مردان ایران را راهی فینال کرد

مرصاد نیوز : رئیس هیات قایقرانی کرمانشاه از صعود تیم های آقایان و بانوان کانوپولوی ایران به فینال رقابت های قهرمانی آسیا در مالزی با درخشش قایقرانان کرمانشاهی خاضر در این تیم ها خبر داد.
مسابقات قهرمانی آسیا؛

پیروزهای مقتدرانه تیم های کانوپولو مردان و زنان ایران با حضور 3 ورزشکار کرمانشاهی

مرصاد اسپورت : رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه گفت: در ادامه رقابت های کانوپولوی مردان و زنان آسیا تیم های کشورمان با حضور سه ورزشکار کرمانشاهی مقتدرانه حریفان خود را با شکست بدرقه کردند.

سه ورزشکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی سپک تاکرا دعوت شدند

مرصاد نیوز: رئیس هیات انجمن های ورزشی استان کرمانشاه از دعوت سه ورزشکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی سپک تاکرای کشور در رده سنی امید خبر داد.
مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:

نام پروژه استخر قهرمانی در بین پروژه های اثرگذار استان خالی است

مرصاد نیوز: مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به تهیه لیستی از پروژه های اثرگزار استان برای ارسال به وزارت کشور جهت قرار گرفتن در ردیف اعتبارات ملی، گفت: متاسفانه نام پروژه استخر قهرمانی کرمانشاه در این لیست آورده نشده و جای آن خالی است.
وزنه بردار معلول کرمانشاهی عضو تیم ملی:

تمام تلاشم را برای کسب مدال در مسابقات معلولان جهان به کار می گیرم

مرصاد اسپورت : عضو تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان ایران گفت: با تمام توان و تلاشم برای کسب مدال در رقابت های جهانی که حدود 2 هفته دیگر برگزار می شود، تلاش می کنم.

پاسخ رهبر معظم انقلاب به نامه سرلشکر سلیمانی

صمیمانه تبریک می‌گویم و تأکید می‌کنم که از کید دشمن غفلت نشود/ حفظ انگیزه و آمادگی‌های همه جانبه نباید فراموش شود

مرصادنیوز: رهبر انقلاب اسلامی به نامه سرلشکر قاسم سلیمانی درباره پایان سیطره شجره خبیثه داعش پاسخ داد.

پربازدیدها