تلگرام مرصاد

شما سردبیر هستید

تازه ترین مطالب

 تجمع چغندرکاران کرمانشاهی برای مطالباتی که دولت نمی دهد!
مرصادنيوز: جمع زیادی از کشاورزان کرمانشاهی که دولت و کارخانه ها مطالبات آنها درخصوص خرید تضمینی محصولاتشان را پرداخت نکردند، تجمع کردند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه مطرح کرد:
مرصادنيوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه تنها راه حل مشکلات سنگ‌بری‌های هرسین را ایجاد ناحیه صنعتی در این منطقه دانست.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه مطرح کرد:
مرصادنيوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه تنها راه حل مشکلات سنگ‌بری‌های هرسین را ایجاد ناحیه صنعتی در این منطقه دانست.
پالایشگاه کرمانشاه موقوفه است و واگذاری آن باطل؟ + سند
مرصادنيوز: سند تازه ای که در اختیار شبکه اطلاع رسانی مرصاد قرار گرفته است نشان می دهد اراضی در اختیار پالایشگاه کرمانشاه اساسا موقوفه ای است و شرایط آن می تواند باعث ابطال هرگونه عقوقد معامله ای شود.
استاندار کرمانشاه مطرح کرد:
مرصادنيوز: استاندار کرمانشاه توسعه جامعه را منطبق بر توسعه دانشگاه دانست و گفت: استان کرمانشاه هنوز تا رسیدن به توسعه با شاخص‌های خوب فاصله دارد و از کمبودها و محرومیت‌های شدیدی رنج می‌برد.
رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه مطرح کرد:
مرصادنيوز:رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه گفت: برخی بانک‌ها بر خلاف قانون، سرمایه و نقدینگی متقاضیان تسهیلات را در ازای پرداخت وام بلوکه می‌کنند.
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه:
مرصادنيوز: معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه از کاهش ۵۰ درصدی قیمت زمین شهرک‌های صنعتی استان خبر داد و گفت: ۴۰ میلیارد تومان به بنیه شرکت شهرک‌های استان اضافه شد.
استاندار کرمانشاه:
مرصادنيوز: استاندار کرمانشاه گفت: تصمیم دولت برای بازگشایی مرز خسروی قطعی است و وزیر کشور تضمین کرده که مشکل امنیت آن سوی مرز به هرترتیبی شده با دولت عراق حل شود.
بیلبیلبیل
در تجمعی صورت گرفت؛
مرصاد نیوز: تجار و کارگران بازارچه سومارگیلانغرب در تجمعی اعتراضی بعد از نماز جمعه امروز این شهرستان به وضعیت مدیریتی این بازارچه اعتراض کردند.
پالایشگاه کرمانشاه در گیرودار اما و اگرها/ از بدهی تا مزایده و واگذاری
گزارش؛
مرصادنيوز:موضوع واگذاری پالایشگاه کرمانشاه سبب نگرانی نمایندگان و بسیاری از مردم استان کرمانشاه شده است.
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه:
مرصادنيوز:مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: در سال ۹۵ کل اعتباراتی که به عنوان سرانه به ما تعلق گرفت نزدیک ۱ میلیارد تومان بوده و با کسری بودجه مواجه هستیم.
مرصاد نیوز: یک کارآفرین در سرپلذهاب با حمایت بسیج در صدد راه اندازی یک واحد تولید زیتون است که اشتغال زایی به دنبال دارد.
قطار شهری کرمانشاه نا امید از لایحه بودجه/ مردم قربانی آلرژی دولت تدبیر به دولت قبل
به بهانه روز هوای پاک؛
مرصادنیوز: در حالی که امروز اکثر پویش های مردمی به روز هوای پاک اختصاص دارد مشی دولت عدم توجه به سیستم های حمل و نقل عمومی است که دولت قبل کلید زده است.
پشت پرده واگذاری پالایشگاه کرمانشاه "رانت خواری" است/ تنها سرمایه مردم را متری ۵۰ هزارتومان فروختند
نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس؛
مرصادنيوز: پالایشگاه بزرگ استان کرمانشاه به قیمتی حدود ۱۸۰ میلیارد تومان فروخته شده است که با احتساب ۹۰ هزار هکتار مساحت این مجموعه و بدون در نظر گرفتن تاسیسات می توان گفت چیزی حدود متری ۵۰ هزار تومان کادو داده شده است.
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با مرصاد:
مرصادنيوز: نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه کار شاق و مهمی هم حقیقتا در کشور انجام نشده است، گفت: اگر تحولی در کشور ایجاد می شد، می شد بگوییم دلیل افزایش بدهی های دولت این است اما شاهد چنین تحولات گسترده ای در کشور نبوده ایم.
مرصادنيوز: مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در نامه ای به رئیس جمهور خواستار توقف واگذاری پالایشگاه کرمانشاه شد.
اعتبارات پرداخت شده به کرمانشاه از محل سفر رئیس جمهور شفاف شود/ مشخصا بگویند چند شغل ایجاد شده است
نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس:
مرصادنيوز: نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس گفت: انتظار ما این است که استاندار کرمانشاه مشخص کند که از آن چیزی که دولت به عنوان تسهیلات و اعتبارات اشتغالزایی در سفر ریاست جمهوری تصویب شده چقدر تاکنون پرداخت شده است.
اعتراض شدید نماینده کرمانشاه به نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه/ رانت خواران به دنبال ۹۴ هکتار زمین پالایشگاه هستند
مرصادنيوز:عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افراد و شرکت‌های ورشکسته ای را برای خرید این پالایشگاه آورده‌اند که مورد تایید قرار نگرفته اند، گفت: از رئیس سازمان بازرسی کل کشور و وزارت اطلاعات تقاضا داریم که به این موضوع ورود پیدا کنند و برخورد شدیدی با متخلفین و دلالان داشته باشند.
ظهور ثمرات تلاش بسیج در اقتصاد؛
مرصاد نیوز: یک کارآفرین در سرپلذهاب توانسته است از راه تولید عسل به درآمد چشمگیری برسد.
تنها پالایشگاه کرمانشاه را متری ۵۰ هزار تومان فروختند
اعتراض مجمع نمایندگان استان به واگذاری پالایشگاه کرمانشاه؛
مرصادنيوز: عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: تنها پالایشگاه کرمانشاه را متری ۵۰ هزار تومان به بخش خصوصی واگذار کردند.
واگذاری عجیب پالایشگاه کرمانشاه در دولت تدبیر به قیمت متری ۲۰۰ هزار تومان/ ما را به خیر تو "امید" نیست...
مرصادنيوز: پالایشگاه بزرگ استان کرمانشاه به قیمتی حدود ۱۸۰ میلیارد تومان فروخته شده است که با احتساب ۹۰ هزار هکتار مساحت این مجموعه و بدون در نظر گرفتن تاسیسات می توان گفت چیزی حدود متری ۲۰۰ هزار تومان کادو داده شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه:
مرصادنيوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از ورود ۷ هزار و ۳۱۵ پرونده تخلف اقتصادی به شعب تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه طی امسال خبر داد.
واگذاری پالایشگاه آناهیتا به بخش خصوصی ۲۰۰۰ نفر را بیکار می کند
عبدالرضا مصری:
مرصادنيوز: عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات گفت: واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی بیش از ۲۰۰۰ نفر را بیکار می کند.
نماینده قصرشیرین در مجلس خبر داد:
مرصادنيوز: نماینده مردم قصرشیرین، سرپلذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: تجارت کوله‌بری از فردا یکشنبه در مرز رسمی پرویزخان از سرگرفته می‌شود.
برپایی نخستین نمایشگاه سراسری «بازرگانی عمومی» در کرمانشاه
مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه خبر داد:
مرصادنيوز: مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه، از نخستین برپایی نمایشگاه سراسری «بازرگانی عمومی» در کرمانشاه تا ۲۹ دی ماه خبر داد.
در نشست اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه مطرح شد:
مرصادنيوز:نشست اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه با بررسی پروژه های این حوزه در استان و با حضور وزیر کشاورزی برگزار شد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه:
مرصادنيوز: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه ۴۶ پروژه ملی و ۱۶۶ پروژه استانی با محوریت اقتصاد مقاومتی دارد.

صفحه‌ها