تلگرام مرصاد

شما سردبیر هستید

تازه ترین مطالب

مرصادنيوز: نتایج یک پژوهش علمی نشان می‌دهد که بازی‌های ویدئویی تبعیض جنسیتی را در میان نوجوانان گسترش می‌دهد.
 مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمانشاه منصوب شد
طی حکمی از سوی استاندار کرمانشاه؛
مرصادنيوز: طی حکمی از سوی استاندار کرمانشاه مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمانشاه منصوب شد.
با حضور نمایندگانی از استان کرمانشاه؛
مرصادنيوز: چهارمین دوره نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی با حضور نمایندگانی از استان کرمانشاه در تهران در حال برگزاری است.
واکنش نشریه صدای آزادی به هتاکی به خبرنگاران:
مرصادنيوز: نشریه صدای آزادی به هتاکی به خبرنگاران در جریان سفر سیف رئیس بانک مرکزی به کرمانشاه واکنش نشان داد.
در سکوت مطبوعاتی ها و مسئولان اتفاق افتاد؛
مرصادنيوز: روزنامه نقد حال با انتشار خبری در آخرین شماره خود اعلام کرد که به دلیل تنگناهای مختلف از جمله فشارهای اقتصادی دیگر منتشر نخواهد شد.
موضع عجیب رسانه های اصلاح طلب درباره پایان کار برخی افراد در مجمع تشخیص مصلحت نظام
مرصادنيوز: با رحلت آیت الله هاشمی برخی از نزدیکان وی که سمت هایی مانند مشاور و مسئول دفتر او را بر عهده داشتند به صورت معمول دیگر مسئولیتی نخواهند داشت و دفتر کار آنها تحویل مجمع تشخیص مصلحت داده شده است.
نگاهی به خبر تجمع بخشش در روانسر؛
مرصادنیوز: انتشار خبری نادرست از تجمع مردم روانسر در روزهای اخیر برای بخشش یک قاتل، در شبکه های اجتماعی بسیاری از افرادی که اشرافیت کاملی به اخبار نداشتند را به اشتباه انداخت.
مرصادنيوز: طولانی شدن خاموشیها و بی آبی ها و واکنش کند مدیریت بحران در شهرستانها باعث شد تا در جلسه ستاد بحران (بخوانید ستاد پس از بحران)، استاندار کرمانشاه معاون عمرانی استانداری و... از مدیران شهرستانی بخواهند در ساعت غیر اداری هوشیار باشند!
شیوه دادگاهی کردن منتقدان از استاندار کرمانشاه به فرماندارها رسید/ شکایت یک فرماندار از یک روحانی!
مرصادنيوز: شیوه دادگاهی کردن منتقدان از استاندار کرمانشاه در این استان به فرماندار ها هم سرایت کرد.
"شیعه هراسی" اولین واکنش BBC به حماسه اربعین
مرصادنيوز: بی بی سی نوشت: زمانی در مرز مهران تانک های ایرانی برای جلوگیری از حملات عراق صف کشیده بودند امّا اکنون تا چشم کار می کند خودرو ایرانی هایی پارک شده که پیاده به کربلا رفته اند.
مرصادنیوز: در حالی که یک خبرنگار در نشست خبری سفر روحانی به البرز می خواست شعری انتقادی را خطاب به وی بخواند توسط محافظان رییس جمهور خاموش شد و روحانی لبخند رضایت زد
استاندار اصلاح طلب کرمانشاه مسیر خود را برای ندیدن غرفه ای که با شکایت او تعطیل شده کج کرد!
بازدید اضطراری از نمایشگاه مطبوعات؛
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه طی بازدید از نمایشگاه مطبوعات مسیرش را کج کرد تا با غرفه ای که به دلیل شکایت خودش در واکنش به انتشار یک مطلب طنز تعطیل شده است، مواجه نشود.
رسانه اسرائیلی که قتل کودکان فلسطین را "نذر مقدس" می داند برای زیباکلام آرزوی سلامتی و اتحاد کرد
مرصاد نیوز: رسانه صهیونیست که قبلا از قتل کودکان فلسطینی به عنوان "نذر مقدس" یاد کرده است برای زیباکلام آرزوی سلامتی و اتحاد کرد.
 به نشانه مرگ آزادی بیان در غرفه رسانه خود در نمایشگاه مطبوعات بیرق سیاه می زنیم/ رفتار مدیران مدعی تدبیر و امید در شکستن قلم ها بعد از انقلاب بی سابقه است
نایب رئیس سابق شورای هماهنگی اصلاحات:
مرصاد نیوز: نایب رئیس سابق شورای هماهنگی اصلاح طلبان گفت: در روزهای آینده بیرق سیاهی را به نشانه مرگ آزادی بیان و حقوق رسانه ها در غرفه خود در نمایشگاه مطبوعات نصب خواهیم کرد.
اظهارات متناقض با عمل رئیس جمهور در نمایشگاه مطبوعات
مرصاد نیوز: رئیس جمهور در نمایشگاه مطبوعات در حالی در خصوص امنیت رسانه ها سخن گفت که اقداماتی متناقض با این سخنان در حال انجام گرفتن است.
برگزاری انتخابات خانه مطبوعات کرمانشاه با کمترین اطلاع رسانی و همزمان با روز نخست نمایشگاه مطبوعات
در اقدامی عجیب صورت می گیرد؛
مرصادنیوز: شنیده ها حاکی از برگزاری انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات کرمانشاه با چراغ های نیمه خاموش است.
خودداری رسانه های اصلاح طلب از تبلیغ فیلمی که روایت قتل عام میلیونها ایرانی است
مرصادنیوز: رسانه های شاخص اصلاح طلب که در جریان ایجاد دو قطبی های کاذب، داعیه حمایت و ترویج هنر را داشتند، کمترین تلاش را برای معرفی و تبلیغ فیلم ضد انگلیسی "یتیم خانه ایران" را دارند.
مرصادنیوز: صبح امروز مردم شهرستان هرسین با حضور در راهپیمایی 13آبان و با فریادهای مرگ بر امریکا انزجار خود را از استکبار جهانی به رخ کشیدند.
مدیر مسئول نشریه صدای آزادی:
مرصادنیوز: مدیر مسئول نشریه صدای آزادی گفت: کرمانشاه استان غیر متعارف هاست. در این استان سالها و یا شاید دهه هاست با مسائلی مواجیهم که در کشور کمتر دیده‌می‌شود.
در برنامه هفت مطرح شد:
مرصادنیوز: برنامه سینمایی «هفت» بامداد شنبه 8 آبان ماه با موضوع سینمای آخرالزمان روی آنتن شبکه سه سیما رفت.ابوالقاسم طالبی و بازیگران فیلم سینمای «یتیم خانه ایران» همزمان با آغاز اکران این فیلم میهمان بهروز افخمی بودند.
یک پیشکسوت عرصه رسانه در گفتگو با مرصاد:
مرصادنیوز: مدیر مسئول نشریه نقد حال تاکید کرد که موضوع شکایت از رسانه ها توسط مدیران کار نازیبایی است.
 "ناسور" اولین انیمیشن سینمایی با موضوع عاشورا است/ رفرنس اصلی این محصول کتاب "نفس المهموم" شیخ عباس قمی است
کارگردان انیمیشن سینمایی "ناسور":
مرصاد نیوز: کیانوش دالوند گفت: ما تاکنون در زمینه عاشورا تراژدی اینچنینی نداشتیم، چند اثر کوتاه با موضوع دفاع مقدس تولید شده است اما به نظرم برای اولین بار است چنین اثری برای حادثه عاشورا تولید می‌شود.
فایل صوتی سخنان معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد
مرصادنیوز: حسین انتظامی در حالی کاندیدای نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات شده است که چندی پیش اعلام کرد در هیچ رسانه ای نیست و پس از پایان کارش در وزارت ارشاد به یکی از رسانه های متبوعش باز می گردد.
حسین انتظامی ۱۰ مهر: رسانه ای ندارم که به آن یارانه نجومی بدهم!/ حسین انتظامی ۲۴ مهر: کاندیداتوری برای عضویت در هیات نظارت بر مطبوعات به عنوان نماینده مدیران مسئول!
تناقض مرد مطبوعاتی وزارت ارشاد؛
مرصاد نیوز: معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حالی که اعلام کرده بود" رسانه ای ندارم تا به آن یارانه نجومی بدهم!" اما برای عضویت در هیات نظارت بر مطبوعات به عنوان نماینده مدیران مسئول کاندیدا شد.
سقوط 7 پله ای رتبه بیکاری ایران در پسا برجام
مرصاد نیوز: آمار جدید صندوق بین المللی پول سقوط 7 پله ای رتبه بیکاری ایران در پسا برجام را نشان می دهد و به منزله بدتر شدن وضعیت بیکاری در ایران است.

صفحه‌ها