کد مطلب: 105344
دوشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۲۳ - ۱۹:۰

مرصادنیوز: حضور دادوش هاشمی در دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی، شهردار، معاونین و شهرداران مناطق مختلف تهران در واقع تأیید خبر مرصاد در خصوص انتصاب وی به عنوان یکی از معاونین شهرداری تهران است.

 

 

به گزارش مرصاد، در خبر روزهای گذشته مرصاد تحت عنوان " انتصاب یکی از استانداران اسبق کرمانشاه در شهرداری تهران"  گفته شد:

دادوش هاشمی استاندار اسبق کرمانشاه در دوران احمدی نژاد احتمالا به عنوان یکی از مدیران شهرداری تهران در حوزه اداری و مالی و برنامه ریزی پست خواهد گرفت.

یک منبع مطلع در شهرداری تهران در گفتگویی با تائید این مسئله گفت: مکاتبات اداری این موضوع انجام شده و هاشمی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به شهرداری تهران منتقل و احتمالا "به عنوان معاون اداری مالی یا رئیس یکی از سازمان های شهرداری تهران منصوب خواهد شد.

????? ?????? ? ????? ????? ?????? ??? ?????

اخبار تکمیلی اینکه هاشمی به عنوان معاون اقتصادی قالیباف منصوب شده است. البته این معاونت در حال حاضر در شهرداری تهران تشکیل نشده و هاشمی با حکم مشاور در حال انجام مقدمات برای شکل گیری این معاونت جدید است.

حضور امروز استاندار اسبق کرمانشاه در دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی، شهردار، معاونین و شهرداران مناطق مختلف تهران در واقع تأیید خبر پیشین مرصاد است.

دادوش هاشمی در دولت دهم و به مدت ۳۰ ماه استاندار کرمانشاه بود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه ادامه دارد؛

انتقال «نفت و گاز غرب»؛ سیلی دیگری به صورت سرخ کرمانشاه

مرصادنیوز: بخش‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در سایه سکوت و ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه از امروز به ایلام منتقل شد.

پربازدیدها