سرویس: اجتماعی کد خبر: 108798 11:47 - 1392/10/30

دکتر روشنی مطرح کرد:

کمبود نیرو مشکل اصلی بخش های اورژانس در استان کرمانشاه

کمبود نیرو مشکل اصلی بخش های اورژانس در استان کرمانشاه

مرصاد نیوز: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه کمبود پرسنل و نیرو را مشکل اصلی بخش های اورژانسی در بیمارستان های استان کرمانشاه عنوان کرد.

 

 

 

 

به گزارش مرصاد دکتر بهمن روشنی اظهار داشت: 23 اورژانس در سطح استان کرمانشاه فعالیت می کنند که از این تعداد 17 اورژانس دانشگاهی بوده که هفت مورد در شهر کرمانشاه و ما بقی در سطح شهرستان ها مستقر هستند.

وی افزود: 6 مورد از مراکز اورژانس استان غیر دانشگاهی هستند، ضمن اینکه مجموع تخت های اورژانس های دانشگاهی و غیر دانشگاهی استان در حدود 302 تخت است که از این تعداد 270 تخت در اورژانس های دانشگاهی مستقر هستند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: طبق استاندارد های اعلام شده باید 10 درصد از تخت های هر بیمارستان به بخش اورژانس اختصاص یابد که از این نظر استان کرمانشاه در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

روشنی با بیان اینکه از تعداد اورژانس های بیمارستانی استان 11 مورد آن اخیرا افتتاح شده، مشکل حال حاضر بخش های اورژانسی را کمبود نیرو و پرسنل عنوان کرد.

وی در پایان با اشاره به عدم کمبود تجهیزات اورژانسی، گفت: امیدواریم در سال آینده با گرفتن مجوز استخدام نیرو بتوان مشکل اورژانس های استان را در زمینه کمبود پرسنل حل کنیم.
 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها