سرویس: سیاسی کد خبر: 111599 11:19 - 1392/11/06

مرصاد گزارش می دهد/

وقتی شیرین عبادی و حقیقت جو از حقوق قاتلین ملت ایران حمایت می کنند/نگاهی به هویت 5 نفر از هسته مرکزی گروهک تروریستی خلق عرب

وقتی شیرین عبادی و حقیقت جو از حقوق قاتلین ملت ایران حمایت می کنند/نگاهی به هویت 5 نفر از هسته مرکزی گروهک  تروریستی خلق عرب

مرصادنیوز: در پی تایید حکم دو تن از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب که به عنوان یکی از گروهک های فعال در شبکه بمب گذاری وابسته به سرویس های بیگانه محسوب می شوند و به اتهام محاربه، افساد فی الارض و اقدام علیه‌ امنیت ملی به اعدام محكوم شده اند، "سازمان عدالت برای ایران" و ۱۲سازمان مدعی حقوق بشر به حمایت از قاتلین هم وطنان خود پرداخته اند.

 

 

سرویس سیاسی مرصاد/ سرویس های جاسوسی  برخی کشورها از جمله عربستان سعودی ، انگلیس ، آمریکا و اسرائیل در چند سال گذشته اقدام به تشکیل برخی شبکه های بمب گذاری در خوزستان نموده اند که از سال 1384 تاکنون  29 نفر از هم وطنان خوزستانی را به شهادت رسانده اند و 350 تن دیگر از شهروندان را مجروح کرده اند.

در پی تایید حکم دو تن از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب که به عنوان یکی از گروهک های فعال در شبکه بمب گذاری وابسته به سرویس های بیگانه محسوب می شوند و به اتهام محاربه ، افساد فی الارض و اقدام علیه‌ امنیت ملی به اعدام محكوم شده اند، "سازمان عدالت برای ایران" و ۱۲سازمان مدعی حقوق بشری٬ که افرادی همچون شیرین عبادی, فاطمه حقیقت جو، رامین جهانبگلو، پیام اخوان و مینا احدی از اعضای فعال آنان محسوب می شوند طی بیانیه ای به دفاع از کسانی پرداختند که دستشان به خون انسان های بی گناه آغشته است.

هوشیاردر این نوشتار تلاش خواهد شد تا چهره عناصر تروریست خلق عرب مورد حمایت تعدادی از مثلا ایرانی های عدالتخواه، که دستشان به خون صدها تن از همتباران و مردم مظلوم و بیگناه خوزستان آلوده است و بررسی سوابق گروهکی آنها سندی بر خیانت‌های تاریخی آنها در حق ملت ایران می‌باشد ارائه شود. 

محمود مشاوی (محمود حسین مشاوی)

محمود حسین مشاوی سرکرده گروهک تروریستی موسوم به «جبهه العربیه لتحریر الاحواز» (جبهه عربی برای آزادی اهواز) است که بعد از اشغال عراق از ترس جانش به اروپا می‌گریزد. این گروهک تروریستی از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون ده‌ها عملیات تروریستی و خرابکاری را هدایت کرده که در این اقدامات ده‌ها شهروند خوزستانی جان خود را از دست داده یا مصدوم شده‌اند.

این گروهک همچنین ستون پنجم ارتش عراق در جریان جنگ تحمیلی محسوب می‌شد و اعضای این گروه در عراق ضمن تأسیس تشکیل ارتش به اصطلاح خوزستانی‌ها چندین بار علیه نیروی‌های ایران وارد جنگ شدند.

فرد یاد شده بعد از اشغال عراق به اروپا گریخت و در حال حاضر در پناه کشورهای غربی فعالیت‌های حقوق بشری! انجام می‌دهد.

سید ایوب (صباح) موسوی

سید ایوب (صباح) موسوی سرکرده گروهک تروریستی موسوم به «حزب النهضه العربی الاحواز» است. وی اولین کسی است که در اطلاعیه‌ای مسئولیت بمب گذاری‌های خوزستان درسال 1384 که منجر به شهادت و مجروحیت بیش از 350 نفر شد را به عهده گرفته است. یاد شده در اوایل سال جاری گروهی تروریستی موسوم به «حرکه العداله» را راه اندازی و در این نشست با این عنوان شرکت کرد.

وی علیرغم پسوند ساداتی خود به وهابیت روی آورده است. یاد شده ارتباط تنگاتنگی با گروه‌های سلفی منطقه دارد و سفرهایی برای هماهنگی این نشست به بحرین و عربستان سعودی و ترکیه داشته است. موسوی در این نشست نقش هماهنگ کننده را عهده دار بود.

13911112000098_PhotoL

محمود مزرعه ابو بشیر

محمود مزرعه معروف به ابوبشیر سرکرده گروهک تروریستی موسوم به «جبهه دمکراتیک ملی ملت اهواز» است. این گروه که توسط انگلیس مدیریت می‌شود در سال‌های اخیر چندین نفر از شهروندان بیگناه و مظلوم را به شهادت رساند. سرکرده این گروه به دلیل عصبی مزاج بودنش هنگام حضور در شبکه‌های عربی مورد تمسخر دیگر گروه‌های تروریستی قرار می‌گیرد.

دامادهای وی بنام‌های صلاح مزرعه و حسن مزرعه نیز که در خارج کشور به عنوان مأمورهای وِیژه سازمان‌های موساد و سیا معروفند، در سال 1386 به دلیل اختلاف با محمود مزرعه از این گروهک جدا شده و گروه دیگری بنام «جبهه دمکراتیک ملی اهواز» راه اندازی کردند. این گروه نیز ارتباط گسترده‌ای با انگلیس و رژیم اسرائیل دارد.

ناصر الاحوازی

ناصر عبیات برای جلوگیری از افشای هویتش از اسم مستعار ناصر الاحوازی استفاده می کند. وی پس از یک درگیری شخصی منجر به قتل با یکی از بستگانش کشور را ترک کرد و برای اخذ پناهندگی‌اش به دامن گروه‌های تروریستی خلق عرب پناه برد. یاد شده از جمله افرادی است که بعد از خروج از کشور به گروه‌های سلفی و تندرو پیوسته و همزمان به عضویت گروهی تروریستی موسوم به حرکه العداله به سرکردگی سید صباح ملحق شد.

سید عبدالحمید نزاری

از دیگر اعضای این گروهک تروریست فردی به نام سید عبدالحمید نزاری است که به عنوان نماینده گروهک تروریستی «حرکه النضال» عامل شهادت و مجروحیت 350 تن از شهروندان خوزستانی است و علیرغم پسوند سادات بودنش به وهابیت و گروه‌های تروریستی ملحق شد. وی که بیش از 70 سال سن دارد، معتقد به تجزیه خوزستان است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها