کد خبر: 12089 18:30 - 1392/02/15

آیت الله شیخ مصطفی علما:

برنامه های ستاد امر به معروف بر مبنای علم و اصول اسلامی باشد/ برپایی نمایشگاه عرضه چادر برای دانشجویان

برنامه های ستاد امر به معروف بر مبنای علم و اصول اسلامی باشد/ برپایی نمایشگاه عرضه چادر برای دانشجویان

مرصادنیوز: توسعه فرهنگ پذیرش تذکر لسانی، آموزش فراگیر امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه و گسترش فعالیت های فرهنگی و آموزشی از مهمترین برنامه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در سال 92 خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری مرصاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه با تاکید بر آموزش فراگیر امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه اظهار داشت: همه ما باید در سال پیش رو با همت و تلاش مضاعف و برنامه ریزی دقیق، مدون و کارشناسی شده در راستای اعتلای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر یک گام به جلو برداریم.

آیت الله شیخ مصطفی علما گفت: یکی از مصادیق بارز برای امر به معروف و نهی از منکر ترویج معروف در حوزه حجاب و عفاف است.

وی در این رابطه ادامه داد: همچنین یکی از نکات مهم در حیطه حجاب و عفاف طراحی، تولید و در دسترس قرار دادن مدل های اسلامی پوشاک است که باید خوراک اولیه در این زمینه برای متدینین جامعه آماده شود و جذبه لازم برای ترغیب افرادی که مستعد پذیرش فرهنگ والای حجاب هستند آماده شود.

آیت الله علما اضافه کرد: باید تمامی برنامه ها در ستاد به صورت علمی و منظم اجرا شود. در عصر حاضر باید تمامی برنامه ها مبتنی بر اصول و فرهنگ غنی اسلامی باشد تا مسیر رشد و بالندگی را با سرعت بیشتری طی کنیم.

برپایی نمایشگاه عرضه چادر برای دانشجویان دختر

همچنین در این نشست دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان از برپایی نمایشگاه عرضه چادر در سطح دانشگاه های استان خبرداد و گفت: فروشگاه زنجیره ای بسیجیان آماده عرضه انواع چادر به دانشجویان دختر خواهد بود.

سردار کرمی با اشاره به اجرای طرح یادآوران در اداره آموزش و پرورش اضافه کرد: این طرح در 3000 مدرسه در قالب 2000 گروه در سال جاری اجرا خواهد شد.

وی گفت: جلسه اخلاق مدیران هم به طور منظم و به صورت ماهانه برگزار می شود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها