مرصاد نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از برگزاری کنگره سرداران، امیران، فرماندهان و 9800 شهید استان  در مهر ماه سال جاری خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار مرصاد، عصر دوشنبه، جلسه شورای برنامه ریزی کنگره سرداران، امیران، فرماندهان و 9800 شهید استان کرمانشاه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در این جلسه، اظهار داشت: این کنگره از پنجم تا نهم مهر ماه در پادگان توحید کرمانشاه برگزار خواهد شد.

سردار محمد نظر عظیمی ادامه داد: تا زمان برگزاری کنگره بزرگ شهدای استان کرمانشاه هنوز فرصت باقیست و کمیته های مختلف می توانند به باقیمانده کارهای خود برسند تا شاهد برپایی مراسمی در خور شان شهدای گرانقدر باشیم.

وی خاطرنشان کرد: برای برگزاری هرچه مطلوبتر این کنگره کمیته های مختلفی تشکیل و شرح وظایف آن ها نیز مشخص شده است که خوشبختانه تاکنون همگی آن ها توانسته اند به وظایف خود عمل و برنامه های ابلاغی را به خوبی انجام دهند.

سردار عظیمی یادآور شد: برای این کنگره 13 کمیته با 500 عنوان برنامه تشکیل شده است که خوشبختانه اجرای این برنامه ها از سال قبل آغاز و تا زمان آغاز کنگره به اتمام خواهد رسید.

وی در پایان، گفت: کمیته های تولیدات، جمع آوری، فرهنگیان و دانش آموزی، دانشجویی، روابط عمومی، شهدای اعزامی، فرهنگی، ورزش و تربیت بدنی، یادمان ها، تدوین و تالیف، علمی و پژوهشی، امور روحانیون و امور بانوان، کمیته هایی هستند که برای کنگره بزرگ سرداران، امیران، فرماندهان و 9800 شهید استان کرمانشاه تشکیل شده است.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

نگاه سیاسی دولت به بودجه 99 مشهود است

مرصادنیوز:عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: نگاه سياسی دولت به بودجه 99 با توجه به کاهش بودجه های فرهنگی و قرآنی مشهود است.

رئیس گروه بیماری‌های واگیر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مطرح کرد

ابتلای بیش از ۱۳۰۰ کرمانشاهی به آنفلوانزا /۶ نفر جان باختند

در همایش تجلیل از خادمین اربعین حسینی صورت گرفت

قدردانی آیت الله علما از مجموعه سپاه برای خدمت‌رسانی در اربعین

پربازدیدها