مرصاد نیوز: معاون برنامه ریزی استانداری کرمانشاه با اشاره به اینکه هدف اصلی ما توانمندسازی خانواده ها در بحث اقتصادی و درآمدزایی است، افزود: از مسئولان امر به ویژه مسئولان بانک های عامل در استان کرمانشاه درخواست داریم و می خواهیم که این مشاغل را با پرداخت تسهیلات مورد حمایت خود قرار دهند.

 

 

به گزارش خبرنگار مرصاد، علی اصغر میرزایی شامگاه شنبه در جلسه شورای اشتغال و برنامه ریزی استان کرمانشاه اظهار داشت: مشاغل خردی که در بحث توجیه اقتصادی حرفی برای گفتن داشتن باشند، تسهیلات به آنها تعلق خواهد گرفت.

معاون برنامه ریزی استانداری کرمانشاه گفت: ولی هستند مشاغل دیگری که اشتغالزایی خاصی ندارند، ولی خود آنها می توانند در افزایش درآمد خانوار مذکور نقش داشته باشند، که این نوع مشاغل نیز می توانند از تسهیلات بهره مند شوند.

وی با اشاره به اینکه هدف اصلی ما توانمندسازی خانواده ها در بحث اقتصادی و درآمدزایی است، افزود: از مسئولان امر به ویژه مسئولان بانک های عامل در استان کرمانشاه درخواست داریم و می خواهیم که این مشاغل را با پرداخت تسهیلات مورد حمایت خود قرار دهند.

میرزایی اظهار داشت: امروز، آمار بیکاری بالا در استان کرمانشاه مردم این دیار را رنج می دهد، لذا به هر نحو ممکن باید این مشکل بغرنج را حل کنیم تا امیدواری مردم به آینده بیشتر از پیش شود.

معاون برنامه ریزی استانداری کرمانشاه گفت: دولت تدبیر و امید برنامه های خوب و منسجم زیادی برای کاهش نرخ بیکاری در کشور دارد که امیدواریم که مسئولان اجرایی به ویژه مدیران اقتصادی کرمانشاه برای رسیدن به این هدف مهم از هیچ تلاشی فروگذار نباشند.

میرزایی تاکید کرد: در حال حاضر در شورای اشتغال استان بیش از 84 برنامه تدوین شده است که در صورت اجرایی شدن این امر می توان زمینه اشتغال برای 9 هزار 141 نفر در کرمانشاه ایجاد کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

دانشمند کرمانشاهی در تبیین راهکارهای عملی شدن فرامین رهبر انقلاب:

خودکفایی در علم قدرت‌آفرین است /جنگ علمی را جدی بگیریم

مرصادنیوز: دانشمند کرمانشاهی جنگ امروز دنیا را یک جنگ علمی می‌داند و معتقد است خودکفایی علمی قدرت‌آفرین است.

بیانیه ستاد امر به‌معروف و نهی از منکر در محکومیت جشنواره ضدارزشی؛

حرکت ضداخلاقی رقص زنان در قصرشیرین اهانت به خون شهدا بود

مدیرکل حج و زیارت کرمانشاه عنوان کرد:

اعزام 1100 کرمانشاهی به عتبات عالیات در نوروز 98

یک کارشناس مسائل اجتماعی در تبیین بیانیه اخیر رهبر:

مدیریت را باید به جوانان سپرد /لزوم اصلاح سبک زندگی‌ها

پربازدیدها