مرصاد نیوز: معاون برنامه ریزی استانداری کرمانشاه با اشاره به اینکه هدف اصلی ما توانمندسازی خانواده ها در بحث اقتصادی و درآمدزایی است، افزود: از مسئولان امر به ویژه مسئولان بانک های عامل در استان کرمانشاه درخواست داریم و می خواهیم که این مشاغل را با پرداخت تسهیلات مورد حمایت خود قرار دهند.

 

 

به گزارش خبرنگار مرصاد، علی اصغر میرزایی شامگاه شنبه در جلسه شورای اشتغال و برنامه ریزی استان کرمانشاه اظهار داشت: مشاغل خردی که در بحث توجیه اقتصادی حرفی برای گفتن داشتن باشند، تسهیلات به آنها تعلق خواهد گرفت.

معاون برنامه ریزی استانداری کرمانشاه گفت: ولی هستند مشاغل دیگری که اشتغالزایی خاصی ندارند، ولی خود آنها می توانند در افزایش درآمد خانوار مذکور نقش داشته باشند، که این نوع مشاغل نیز می توانند از تسهیلات بهره مند شوند.

وی با اشاره به اینکه هدف اصلی ما توانمندسازی خانواده ها در بحث اقتصادی و درآمدزایی است، افزود: از مسئولان امر به ویژه مسئولان بانک های عامل در استان کرمانشاه درخواست داریم و می خواهیم که این مشاغل را با پرداخت تسهیلات مورد حمایت خود قرار دهند.

میرزایی اظهار داشت: امروز، آمار بیکاری بالا در استان کرمانشاه مردم این دیار را رنج می دهد، لذا به هر نحو ممکن باید این مشکل بغرنج را حل کنیم تا امیدواری مردم به آینده بیشتر از پیش شود.

معاون برنامه ریزی استانداری کرمانشاه گفت: دولت تدبیر و امید برنامه های خوب و منسجم زیادی برای کاهش نرخ بیکاری در کشور دارد که امیدواریم که مسئولان اجرایی به ویژه مدیران اقتصادی کرمانشاه برای رسیدن به این هدف مهم از هیچ تلاشی فروگذار نباشند.

میرزایی تاکید کرد: در حال حاضر در شورای اشتغال استان بیش از 84 برنامه تدوین شده است که در صورت اجرایی شدن این امر می توان زمینه اشتغال برای 9 هزار 141 نفر در کرمانشاه ایجاد کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود