کد مطلب: 17258
چهارشنبه ۱۳۹۲/۲/۲۵ - ۲۰:۱

مرصادنیوز: کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری گفت: تردید نداشته باشید که مردم مدیریت های آزموده شده و متعلق به بیست سال پیش را نخواهند پذیرفت و مشکلات امروز را معلول گذشته دانسته و به شیوه های قبل بی اعتمادند.

به گزارش خبرنگار مرصاد محمد باقر قالیباف در مراسمی که در مسجد جامع شهر کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت: افتخار می کنم که در جمع مردم ولایت مدار کرمانشاه حاضر شدم، استانی که در سالهای جنگ دوشادوش مردمش زندگی کردم و جنگیدم.

قالیباف گفت: هرگز روزهای مقاومت و ایثار جهاد این مردم جوانمرد را که از نزدیک ایستادگی آنها را دیدم فراموش نمی کنم و یقین دارم جوانان نسل امروز نیز اگر در دوران دفاع و حماسه حضور داشتند پای ولایت می ایستادند.

قالیباف با اشاره به وعده های کلیشه ای انتخاباتی گفت: در این روزها مرتب می شنویم که فلان استان ظرفیت دارد و می تواند، این موضوع برای کرمانشاه حقیقتا وجود دارد و با سرمایه عظیم انسانی و فرهنگی خود که ایران مدیون آن است می تواند نقش محوری داشته باشد.

شهردار تهران گفت: در کشورما و استان کرمانشاه ظرفیت های متعدد اقتصادی، کشاورزی در حوزه های مختلف وجود دارد که همه علما، دانشمندان و مسئولین بر استفاده از آن تاکید دارند؛ جوانان متعهد و متخصصی که قله های علمی را پیموده اند اما این سوال به شدت مطرح است که چرا با وجود این پتانسیل ها در شرایط فعلی هستیم؟

وی گفت: چرا باید گرانی و تورم خانواده های ما را آزار دهد و پدران و مادران ما نتوانند آنگونه که شایسته آنهاست پاسخگوی فرزندانشان باشند؟ مردم به دنبال کسی هستند که شرایطی را که معلول گذشته است جبران کند، کسی که کارنامه خود را روشن و شفاف ارائه دهد.

وی اعتماد مردم را نسبت به کسانی که پیشتر در مسند مدیریت دولت بودند از دست رفته دانست.

قالیباف ادامه داد: هیچکس منکر خدماتی که در گذشته شده نیست و زیر سوال بردن آن هم دور از انصاف است اما مردم ما آنقدر بصیر هستند که شرایط فعلی را هم نپذیرند و البته تردیدی نیست که به مدیریت 20 سال پیش هم نه خواهند گفت.

شهردار تهران با اشاره به ضرورت تحقق حماسه سیاسی گفت: در حماسه سیاسی راه های بسته و قبلا طی شده شکسته می شود و مدیریت ناقص و ضعیف پایان خواهد یافت.

وی مطالبات مردم را در سفر مقام معظم رهبری توسط معظم له بیان شده عنوان کرد که دولت از عهده آنها به خوبی بر نیامده است.

قالیباف به برنامه خود در صورت پیروزی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: دولت آینده باید تمام عقب ماندگی های منطقه غرب را جبران کند و من به عنوان یک روستا زاده که با سرمایه مردم و کشورم به اینجا رسیده ام در دولت آینده سعی خواهم کرد عدالت و کم کردن فاصله ها را در دستور کار داشته باشم، کاری که در اداره پایتخت انجام شده و فاصله خدمت رسانی به مردم در شمال و جنوب تهران بسیار کم شده است.

وی گفت: من به گواه مردم مدیرت جهادی و با اخلاص دهه اول انقلاب را زنده کردم، مدیریتی که در آن با شعار و حرف زدن نمی شود به جنگ فقر رفت.

وی با اشاره به رابطه مستقیم دین داری با نگرانی برای معیشت مردم گفت: نمی شود دین دار بود ولی به فک معیشت مردم نیفتاد، مدیریت مبتنی بر دین داری آن است که در آن امر به معروف و نهی از منکر جایگاه داشته باشد.

این کاندیدای احتمالی ریاست جمهموری در پایان تصریح کرد: من از همه ظرفیت های قانون اساسی برای حضور مساوی همه ادیان و مذاهب و عقیده ها برای نقش آفرینی در خدمت به کشور استفاده خواهم کرد و مثل بعضی ها که لحظات آخر به فکر اجرای قانون افتادند نخواهم بود و با امید به جوانان و دادن امید به آنها زمینه خدمت صادقانه و پیشرفت را فراهم خواهم کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ماسک در کرمانشاه کیمیا شد؛

تدابیر مسئولان کرمانشاه برای جبران کمبود مواد بهداشتی

مرصادنیوز: کمبود ماسک و مواد بهداشتی که این روزها در کرمانشاه کرونا زده کیمیا شده مردم را به شدت نگران کرده است.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

کرمانشاه قطب منطقه‌ای غرب کشور در تشخیص کرونا شد

تحقیقات گسترده جهادگران برای رونق صنعت دامپروری

چشم امید دانشجویان بسیجی به استاندار کرمانشاه

پربازدیدها