سرویس: بین الملل کد خبر: 186969 10:58 - 1393/05/05

پیوند ییغمبران آشتی با تروریستها؛

از نامه "فدایت شوم" حزب دمکراتیک کردستان به مسعود تا قصیده تجلیل دبیرکل حزب خبات کردستان از مریم

از نامه "فدایت شوم" حزب دمکراتیک کردستان به مسعود تا قصیده تجلیل دبیرکل حزب خبات کردستان از مریم

مرصادنیوز: در سالگرد عملیات غرور آفرین مرصاد که عناصر نفاق را برای همیشه تاریخ زمینگیر کرد فرصت مناسبی است تا جنایت های این گروهک ضد ایرانی و ابعاد پشت پرده آن واکاوی شود. در این میان دست بسیاری از افرادی که در قالب احزاب حامی مردم کرد دست در دست این تروریستها نهاده اند نیز برای کرد زبانهای دلداده به میهن بیش از پیش رو خواهد شد.

 

سرویس بین الملل پایگاه خبری مرصاد/ برخی از گروه ها و به اصلاح رهبران مدعی حمایت از حقوق مردم کرد زبان مثل حزب موسوم به دمکرات کردستان ایران همواره با ژست دلسوی برای مردم کرد زبان غرب ایران خود سعی داشتند به هر قیمتی که شده از خود یک ناجی معرفی کنند.

از عبدالرحمان قاسملو گرفته تا به امروز که خالد عزیزی و نشریات آنها مدام دایه دلسوزتر مادر برای مردم کردستان می شوند میدیدیم و می شنیدیم که خود را انسانهایی آزادیخواه و صلح طلب و رهبر مردم کرد و پیغمبر آشتی می خواندند.

این درحالی است که تاریخ مملو از اسناد خیانت و جفای آنها به مرزداران کرد و غیوری است که همواره میهن دوستی و همنوایی با ایران عزیز را در کارنامه خود دارند.

1002267_149170205273998_1511780253_n 1009731_148941061963579_1525256168_n

یکی از این اسناد همدستی و قرارداد جنایت مشترک با تروریستهای گروهک رجوی است که ذهن مردم ایران آکنده از جفاها و ظلم های تاریخی آنهاست. علاوه بر ترور صدها نفر از نخبگان و بزرگان مردم ایران دست گروهک رجوی به خون هزاران شهروند کرد آلوده است.

جنایت تاریخی آنها در لشکر کشی 5000 نفری به مرز های غربی ایران و کشتار بی رحمانه مردم مخصوصا قتل عام مجروحین و مردم بیگناه کرد زبان اسلام آباد غرب در بیمارستان این شهر از نمونه های کوچک این خیانت هاست.

سندی از خیانت پیغمبران آشتی مردم کرد/ همدستی با تروریست های رجوی

در مقابل همکاری و دلدادگی سران احزابی مثل حزب موسوم به دمکرات کردستان با گروهک رجوی نمونه ای از کرد فروشی آنها را نمایان می کند.

نامه عبدالرحمن قاسملو به مسعود رجوی که پر است فدایت شوم های او برای جنایتکاری مثل مسعود رجوی در سال 1360، اوج خیانت های دایه های دلسوزتر ازمادر برای مردم کرد را نشان می دهد.

در متن این نامه آمده است:

sanad-800 [640x480]

دفتر سیاسی حزب دمکرات کردستان ایران

برادر مجاهد مسعود رجوی مسئول شورای ملی مقاومت

برای استقلال و آزادی جمهوری دمکراتیک اسلامی ایران

با سلام و درودهای انقلابی و در تعقیب مذاکراتی که در باره شورا و هدفها و سازمان آن صورت گرفته است با در نظر گرفتن برنامه شورای ملی مقاومت و دولت موقت جمهوری دمکراتیک اسلامی ایران که به امضای مشترک شما و آقای بنی صدر منتشر گردیده است ضمن اعلام موافقت حزب دمکرات کردستان ایران با اصول کلی اعلام شده برنامه ی مذکور بویژه با تأکید بر اصل مقدس خودمختاری کردستان،رسما پیوستگی حزب دمکرات کردستان ایران را به شورای ملی مقاومت برای استقلال و آزادی جمهوری دمکراتیک اسلامی ایران اعلام میدارد.
نماینده ی حزب برای حضور در شورا جداگانه معرفی میگردد. بی مناسبت نمیداند درودهای گرم و انقلابی برادران پیشمرگه و اعضای حزب دمکرات کردستان ایران را نثار قهرمانان مبارز و مجاهد که با خون خود هر روز و هر ساعت حماسه می آفرینند و تاریخ مبارزات انقلابی میهن عزیزمان ایران را بیش از پیش غنی می سازند بنمایم.

با اطمینان به پیروزی
دبیرکل حزب دمکرات کردستان ایران ـ عبدالرحمن قاسملو
پنجم آبانماه ١٣٦٠

سخنرانی دبیرکل حزب خبات کردستان ایران در مراسم افطاری مریم رجوی/دستاوردها مدیون مقاومت شماست!!

این نمونه از رفتارهای وطن فروشانه به اصطلاح ناجی های مردم کرد به تبعیت از گذشتگان، در روزهای گذشته نیز نمود داشته است که شاید بارز ترین آن سخنرانی دبیرکل حزب خبات کردستان ایران در افطاری عروس چند داماد گروهک تروریستی منافقین باشد.

کاک بابا شیخ حسینی دبیرکل سازمان خبات کردستان ایران در این مراسم با تجلیل از خدمات!! منافقین می گوید:

"خانم مریم رجوی که اگر ایشون و مقاومت ایران نبود معلوم نبود چه بلای بزرگی بر سر زنان ایران و مردم ایران می آمد. خانم رئیس جمهور خواهر مریم سلام بر شما و درود به همهٴ برادران مبارز مقاوم در سازمان مجاهدین خلق از خداوند می خواهیم که انشاء الله سال دیگر در تهران باشیم".

13483021531

وی ادامه می دهد: "همین مقاومت بود که به زنان اجازه داد که در رأس قدرت باشند و همین که می بینید پیشتازی این چنین با افتخار و سربلند در میان ما نشستند... خانم مریم رجوی!"

به هر حال این روزها و در سالگرد عملیات غرور آفرین مرصاد که عناصر نفاق را برای همیشه تاریخ زمینگیر کرد فرصت مناسبی است تا جنایت های این گروهک ضد ایرانی و ابعاد پشت پرده آن واکاوی شود. در این میان دست بسیاری از افرادی که در قالب احزاب حامی مردم کرد دست در دست این تروریستها نهاده اند نیز برای کرد زبانهای دلداده به میهن بیش از پیش رو خواهد شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها