سرویس: اجتماعی کد خبر: 197561 08:12 - 1393/06/01

عزیزی در گفتگو با مرصاد:

شهرهای مرزی استان از امنیت کامل برخوردار هستند/ واهمه ابرقدرت‌ها از توان نظامی جمهوری اسلامی ایران

شهرهای مرزی استان از امنیت کامل برخوردار هستند/ واهمه ابرقدرت‌ها از توان نظامی جمهوری اسلامی ایران

مرصاد نیوز: جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه تمامی نیروهای نظامی و انتظامی بر فضای استان و به ویژه مرزها مسلط هستند، شهرهای استان از امنیت کاملی برخوردار است.

سرهنگ کیومرث عزیزی در گفتگو با خبرنگار مرصاد، با اشاره به اقتدار و تسلط نیروهای نظامی و انتظامی بر کل کشور در جهت حفظ امنیت اظهار داشت: امروز شاهد هستیم که در تمامی شهرهای استان و به خصوص شهرهای مرزی امنیت کامل برقراراست.

وی افزود: با وجود اینکه ناامنی در آن سوی مرزهای استان یعنی در داخل کشور عراق وجود دارد اما هیچ‌گونه ناامنی در شهرهای مرزی استان دیده نمی شود.

عزیزی با بیان اینکه مردم بایستی از وجود امنیت در استان آسوده خاطر باشند، گفت: در گذشته شاهد هیچ‌گونه ناامنی نبوده ایم و با توجه به تسلط کامل بر فضای استان ناامنی نخواهیم داشت.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و مرزبانی هر کدام وظایف خود را در رابطه با حفظ امنیت در شهرهای مرزی استان انجام می‌دهند، مردم به وضوح می‌بینند که امنیت کاملی در سطح منطقه برقرار است.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح دارای آمادگی کامل برای مقابله با هر گونه تهدید از سوی دشمنان هستند، گفت: نیروهای مسلح ما نه تنها برای مقابله با تکفیری‌های داعش بلکه گروهک‌هایی که قابل برنامه‌ریزی هم نیستند، از آمادگی کاملی برخوردار هستند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ضمن تاکید بر اینکه توان نظامی جمهوری اسلامی ایران به اندازه ای است که ابرقدرت‌ها هم از آن واهمه دارند، تاکید کرد: مردم استان نگران نباشند و از بابت امنیت منطقه و شهرهای مرزی خیالشان کاملا آسوده و راحت باشد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها