سرویس: اجتماعی کد خبر: 202866 11:36 - 1393/06/12

گزارش ویژه مرصاد؛

قمه کشی در پارک لاله کرمانشاه و ایجاد رعب و وحشت برای مردم/ حیدری: کمیته بالادستی مبارزه با اراذل و اوباش تشکیل می شود

قمه کشی در پارک لاله کرمانشاه و ایجاد رعب و وحشت برای مردم/ حیدری: کمیته بالادستی مبارزه با اراذل و اوباش تشکیل می شود

مرصادنیوز: برخورد با اراذل و اوباش و اشراری که در پاره ای از مواقع با سوء استفاده از شرایط اقدام به ایجاد رعب و وحشت می کنند از وظیفه های اصلی نیروی انتظامی در هر منطقه ایست.

 

 

سرویس اجتماعی پایگاه خبری مرصاد/ برخورد با اراذل و اوباش و اشراری که در پاره ای از مواقع با سوء استفاده از شرایط اقدام به ایجاد رعب و وحشت می کنند از وظیفه های اصلی نیروی انتظامی در هر منطقه ایست.

موضوعی که در بسیاری از مواقع به خوبی انجام شده و البته در پاره ای از مواقع نیز با ضعف در سرعت رسیدگی به گزارش ها باعث می شود عده ای مجال جولان دادن و ایجاد هراس پیدا کنند که نیازمند یک حساسیت ویژه است.

شب گذشته یکی از همین صحنه های عربده و چاقو کشی در پارک لاله کرمانشاه اتفاق افتاد که طی آن چند نفر با در دست داشتن سلاح های سرد اقدام به ایجاد وحشت در میان مردم کرده و بعد هم از محل متواری شدند.

یکی از شاهدان عینی این حادثه به خبرنگار مرصاد گفت: ساعت حوالی 22 و 14 دقیقه شب گذشته بود که در پارک لاله کرمانشاه به ناگهان عده ای با داد و فریاد در محوطه این مجموعه باعث به هم خوردن آرامش مردم شده و ایجاد رعب کردند.

921527

وی گفت: این افراد که ظاهرا ساعت ها در ضلع شرقی پارک معرکه به راه انداخته بودند با ورود به میدان اصلی مجموعه تفریحی لاله به دکه فروشگاه این پارک آسیب زدند. در این شرایط با پلیس 110 هم تماس گرفته شد که متاسفانه در محل حضور پیدا نکردند.

کمیته ویژه مبارزه با ارذل اوباش تشکیل می شود

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمانشاه در این رابطه به خبرنگار مرصاد گفت: کمیته مبارزه با اراذل و اوباش در فرمانداری کرمانشاه تشکیل شده است و اگر لازم باشد در سطح بالاتری نیز این کمیته تشکیل خواهد شد.

81012674-5450550

شهریار حیدری با اشاره به اینکه کرمانشاه از نظر امنیت در شرایط خوبی است گفت: افرادی که ایجاد رعب و وحشت می کنند اراذل اوباش شناسنامه داری هستند که تحت کنترل پلیس قرار دارند.

این مسئول گفت: با وقوع این موارد نیز که گزارش شده است گشت ویژه تشکیل خواهد شد تا کسی جرآت ایجاد هراس برای مردم را نداشته باشد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمانشاه در پایان اطمینان خاطر داد که احدی از اراذل و اوباشی که بخواهد به حوزه امنیت مردم تعدی کند مورد اغماض قرار نخواهد گرفت.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها