کد مطلب: 205023
19 شهریور 1393،‏ 16:43:41

مرصاد نیوز: معاون برنامه ریزی استانداری کرمانشاه گفت: هدف ما در بخش کشاورزی ایجاد اشتغال نبوده و بیشترین تاکیدمان بر افزایش محصولات و تولید در این بخش است.

 

به گزارش خبرنگار مرصاد، علی اصغر میرزائی ظهر چهارشنبه در چهارمین جلسه کارگروه اقتصادی استان کرمانشاه که  با موضوع بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های شیلات استان در محل معاونت برنامه‌ریزی استانداری کرمانشاه برگزار شد بر ارتقای راندمان و تولیدات بخش کشاورزی تاکید کرد و گفت: هدف ما در بخش کشاورزی ایجاد اشتغال نبوده و بیشترین تاکیدمان بر افزایش محصولات و تولید در این بخش است.

وی در خصوص یکی از طرح‌های در دست اقدام شیلات استان که مجتمع شهدای قصرشیرین بود، گفت: شیلات استان متقاضیان تکمیل پروژه تاسیسات زیربنایی فاز دوم مجتمع شهدای قصرشیرین را شناسایی و زیرساخت‌های آن را فراهم کند اما فعلا کار عملیاتی آن را آغاز نکند.

میرزائی همچنین در خصوص پروژه احداث تاسیسات زیربنایی مجتمع پرورش ماهی خاویاری گلین واقع در شهرستان گیلانغرب افزود: این پروژه یا از ابتدا و یا پس از احداث به بخش خصوصی واگذار شود.

 معاون برنامه ریزی استانداری کرمانشاه تصریح کرد: شیلات استان طرح توجیهی پروژه پرورش ماهی خاویاری در سراب گرم سرپل ذهاب را به معاونت برنامه ریزی استانداری ارائه کند.

میرزائی هم‌چنین در مورد پیشنهاد افزودن آموزش طبخ آبزیان به کتاب حرفه و فن دختران گفت: این پیشنهاد خوبی است و در شورای آموزش و پرورش استان مطرح و بررسی شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود