سرویس: ورزشی کد خبر: 212209 12:08 - 1393/08/02

گزارش/

معاون وزیر ورزش از شهرستان های مرزی کرمانشاه بازدید کرد/ دست های خالی خادم در برابر مشکلات چغر و بد بدن

معاون وزیر ورزش از شهرستان های مرزی کرمانشاه بازدید کرد/ دست های خالی خادم در برابر مشکلات چغر و بد بدن

مرصادنیوز: معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش در حالی از وضعیت آخرین پروژه ها، برنامه ها و مشکلات ورزشی شهرستان های قصر شیرینف سرپل ذهاب و گیلان غرب بازدید کرد که ورزش کاران و هیئت ورزشی این شهرستان فرصت گفت و شنود با وی را پیدا نکردند.

به گزارش سرویس ورزشی پایگاه خبری مرصاد به نقل از الوند خبر، عصر روز گذشته امیررضا خادم معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزیر ورزش و جوانان به منظور بررسی مسائل و مشکلات ورزشی قصرشیرین با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به این شهرستان مرزی سفر کرد.

در پی این سفر معاون وزیر از مجموعه های ورزشی قصرشیرین و همچنین استخر سرپوشیده نیمه کاره این شهرستان بازدید کرد.

پس از این بازدید ها وی در جلسه ای با حضور جمعی از ورزشکاران قصرشیرین حاضر شد اما به دلیل کم بود وقت و نزدیکی ساعت برگشت پرواز وی به تهران، تنها رئیس اداره ورزش و جوانان قصرشیرین در این جلسه توانست مشکلات را مطرح کند و هیچ یک از ورزشکاران مجال صحبت کردن نیافتند.

با وجود اینکه رئیس اداره ورزش و جوانان قصرشیرین بسیاری از مسائل و مشکلات حوزه ورزش قصرشیرین و شهرستان های همجوار را مطرح کرد اما با توجه به کمبود وقت یا هر دلیل دیگری معاون وزیر چندان در خصوص این مشکلات سخن نگفت.

امیر رضا خادم در این جلسه تنها بر ورود بخش خصوصی به ورزش قصرشیرین تاکید کرد و مبلغ 10 میلیون تومان نیز برای خرید خودرو به هریک از ادارات ورزش و جوانان قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب و همچنین دو پکیج ورزشی برای این سه شهرستان اختصاص داد.

تمامی ورزشکاران قصرشیرین از هیئت های مختلف ورزشی با شوق و اشتیاق زیادی به استقبال این مقام مسئول آمده بودند اما غافل از اینکه آقای خادم دست خالی آمده است.

اصولا بازار دید و بازدیدها از پروژه ها و مشکلات شهرستان قصرشیرین که در راس آن نیز نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی حضور دارد داغ است که اغلب ثمر بخشی چندانی برای شهرستان ندارد و می بینیم که گشایشی در این بازدیدها صورت نمی گیرد.

شاید بتوان گفت اينگونه بازدید ها، بيشتر از آنکه گره گشاي مشکلات واقعي و اولويت دار شهرستان باشد به کارنامه کاري برخي مديران اضافه می شود.

به ورود بخش خصوصی در حوزه ورزش کمک می کنیم

امیررضا خادم در این نشست اظهار داشت: بسیاری از مسئولین در مناطق مختلف شرایط و کمبودها را مشاهده می کنند و در پی آن قول هایی را می دهند که امکان تحقق آن نیست و این موضوع عدم اعتماد و دلسردی در جامعه را ایجاد می کند.

معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره بر تصمیمات گرفته شده در وزارت ورزش اظهار داشت: نیروهای این وزارت خانه طیفی هستند و که وضعیت ورزش و فعالیت جوانان را بخوبی می فهمند و درک خواهند کرد لذا اظهار نظرهای بی ربط و بدون پشتوانه کار مناسبی نیست.

وی امکانات و مجموعه های ورزشی این شهرستان را جز برخوردار ترین نقاط کشور دانست و افزود: براساس آمار ارائه شده سرانه ورزشی شهرستان قصرشیرین تقریبا دوبرابر متوسط جهانی است.

استخدامی جدید در وزارت ورزش

خادم در پاسخ به درخواست رئیس اداره  ورزش و جوانان قصرشیرین مبنی کمبود نیروی کاری در این ادارات اظهار داشت: مشکل نیروی انسانی در بسیاری از ادارت این وزارت خانه وجود دارد لذا بر همین اساس در پی اخذ مجوز استخدامی هستیم.

وی همچنین از اهدای 300 میلیون ریال و دو پکیج ورزشی برای ادارات ورزش و جوانان سه شهرستان قصرشیرین، گیلان غرب و سرپل ذهاب خبر داد.

خادم در پایان با تاکید بر ورود بخش خصوصی به ورزش قصرشیرین اظهار داشت: جهت پیشرفت ورزش شهرستان نیاز است شرایط را به گونه ای فراهم کنیم که سرمایه گذاران خصوصی در ورزش ورود پیدا کنند.  

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها