سرویس: دین و اندیشه کد خبر: 212215 03:39 - 1393/08/03

گزارش ویژه مرصاد؛

حرکت برخی از مسئولین و رسانه های داخلی در پازل تفرقه افکنی دشمن/ از توطئه تکراری کشته سازی علیه نظام تا آتش زدن خیمه های عزای حسینی + تصاویر

حرکت برخی از مسئولین و رسانه های داخلی در پازل تفرقه افکنی دشمن/ از توطئه تکراری کشته سازی  علیه نظام تا آتش زدن خیمه های عزای حسینی + تصاویر

مرصادنیوز: تردید نیست که کشته سازی، توهین به مقدسات، توهین به قومیت ها و ... همه و همه ابزاری برای ایجاد گسستگی در جامعه اسلامی ایران است اکه اینبار با سوء استفاده و یا راه اندازی اسیدپاشی های توطئه گرانه و البته آتش زدن خیمه های عزای حسینی در اصفهان در راستای ایجاد یک تقابل دو سویه کلید خورده است.

سرویس سیاسی پایگاه خبری مرصاد/ نسبت دادن برخی اقدامات غیر انسانی به افرادی از جنس متدینین و آمران به معروف سناریوی تکراری و وقیحانه ای است که  راستای ایجاد شکاف و گسست میان آحاد مختلف جامعه از سوی رسانه های نظام سلطه دنبال شده است.

مسائلی که در جریان ماه های فتنه 88 در فضای غبار آلود بارها مطرح و توسط رسانه های دستگاه های جاسوسی آمریکا و انگلیس به آن دامن زده می شد.

کشته سازی شگرد دستگاه های جاسوسی است

این کشته سازی ها اینبار در جریان اتفاقات دلخراش اصفهان و حادثه اسید پاشی دو باره نمود پیدا کرده است. دستمایه قرار دادن اتفاقات اسید پاشی در روزهای اخیر برای متهم کردن آمران به معروف و یا متدینین جامعه آنقدر مضحک بود که در ابتدا بسیاری از رسانه های جریان انقلاب ترجیح دادند به آن نپرداخته و تنها بازداشت و مجازات عاملان این حادثه را خواستار شوند.

اما وقاحت برخی رسانه های داخلی در تلاش برای نسبت دادن این جنایت به یک طیف خاص به حدی بود که این سوء استفاده توسط رسانه های آنسوی آبها و دشمن ملت به اوج خود رسید.

این دشمنی روشن در دروغ پراکنی برای برهم زدن امنیت روانی جامعه در حالی انجام می شود که متأسفانه برخی بی تدبیری های روشن توسط مسئولین را می توان در همین راستا معنی کرد. فارغ از اینکه عاملان اسیدپاشی در اصفهان چه کسانی هستند تردیدی نیست که مسئول بروز چنین اتفاقاتی خود دولت است که در  برقراری امنیت تمام کمال ضعیف عمل کرده است.

رسانه هایی که آب به آسیاب دشمن می ریزند

برخی رسانه های دولتی نیز در اقدامی عجیب بدون اینکه حتی یک سند قابل قبول برای نسبت دادن این اقدام وقیحانه به چهره های متدین و آمران به معروف داشته باشند با بی خردی هرچه تمام تر در صدد القای انجام این حرکت غیر انسانی به افراد خاص هستند.

آیا کمترین تردیدی وجود دارد که ایجاد فضای امنیتی در کشور هدف اغتشاش گران از طرح چنین مسائلی است؟ توطئه علیه وحدت و یکرنگی مردم ایران وظیفه سازمانی دستگاه های جاسوسی است و این توطئه در حالی مطرح می شود که همه ارکان نظام آن را محکوم کرده و خواستار مجازات عاملان آن شده اند.

تقویت احتمال برنامه ریزی شده بودن حوادث اسید پاشی/ اینبار  آتش سوزی در خیمه های عزاداری اصفهان

احتمال این موضوع که حادثه اسید پاشی در تهران یک اتفاق برنامه ریزی شده از قبل برای ایجاد فضای کنونی بوده است با شنیدن خسارت شبانه و دزدانه به خیمه های عزاداری سیدالشهدا در خیابان پروین اصفهان تقویت می شود.

همان نیت هایی که برای برهم زدن وحدت و ارامش با اسید پاشی و ابزار قرار دادن آن در صدد تحریک طیفی از جامعه علیه گروه دیگر بر آمدند، همانها با حمله دزدانه به خیمه های ابا عبدالله (ع) قصد تحریک طیف مقابل را دارند تا شاید فضا را به سمت زد و خوردهای رسانه ای بیشتر هدایت کنند.

قابل تامل نیست درست موقعی که طرح حمایت از امران معروف و ناهیان از منکر در مجلس در حال تصویب است باید پدیده اسید پاشی منکراتی ظاهر و بارز شود؟

چه میشود که هنگامی طلبه و سرباز و دانشجوی ما برای جلو گیری از تعرض به نوامیس مردم در حیابان ها قمه کش و سلاخی می شوند ناله ای برنمی خیزد ....

هشت سال صد ها هزار جوان غیور این مملکت قدعلم کردند و در خون خود غرق شدند که نگاه خبیث بیگانه  بعثیان و اربابانشان روی ماه نشان نوامیس این مملکت را نیازارد.

یادمان نیست ولی تاریخ هست که مستشاران امریکایی چگونه غیرت ایرانی را لجن مال می کردند و حق توحش هم می گرفتند.

امروز بسیجی و حزب الهی باز هم در خیابان برای نجات معصومیت سلاخی می شود و برایش فرق نمی کند آن معصوم چه برسرش است.

و آیا باز هم قابل تأمل نیست که در همین فضا به خیمه های عزای حسین تعدی می شود؟ باید بصیر بود و تا به دام افتادن و مجازات شدن عوامل این توطئه کور صبر کرد.

دستگیری یکی از متهمان اسید پاشی با لباس زنانه

در حالی که تلاش مسئولان انتظامی، امنیتی و قضایی برای دستگیری عوامل جنایت اسیدپاشی به صورت چند زن ادامه دارد، طی روزهای اخیر به بهانه اعتراض به این ماجرا برخی افراد و جریان ها در شبکه های اجتماعی، فضای مجازی و نیز محیط عمومی سعی کردند با جهت دهی خاص، افراد را به اعتراض علیه دستگاه های مسئول تحریک کنند.

بنا بر این گزارش، در همین زمینه توسط یک نهاد امنیتی مردی بازداشت شده که با آرایش و لباس زنانه قصد تحریک مردم به تجمع و اعتراض علیه نهادهای کشور را داشت. از این مرد زن نما که بازجویی از وی در این نهاد امنیتی ادامه دارد برخی ادوات ارتباطی و جاسوسی کشف شده است.

گفته می شود لکه های سوختگی خاصی نیز بر روی بدن این مرد نیز وجود دارد که این موضوع در دست بررسی است.

باید هم با عوامل اسید پاشی و هم با عوامل تهمت زدن به نیروهای مومن برخورد شود

در همین رابطه فتح الله حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس  به این که سوء استفاده برخی رسانه های بیگانه سبب تشویش اذهان عمومی در سطح کشور شده است، گفت: متاسفانه رسانه های بیگانه درصدد این هستند که عمل زشت و قبیح اسیدپاشی را جناح مومن جامعه نسبت دهند که چنین کاری به هیچ عنوان درست نیست.

وی افزود: این قبیل اقدامات عملا موج سواری بر روی یک اقدام شنیع است که باید با آن برخورد شود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: خبرپراکنی برخی رسانه ها درباره اسید پاشی در سطح جامعه سبب شده است تا فضای روانی مردم ناامن شود.

حسینی گفت: باید با اسید پاشی برخورد قاطع صورت بگیرد و از طرف دیگر نسبت به کسانی که فضای روانی جامعه را نا امن کرده و اتهاماتی متوجه جناح مومن و ارزشی جامعه را متوجه می‌کنند، برخورد شود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها