کد مطلب: 212277
شنبه ۱۳۹۳/۸/۳ - ۱۲:۸

گزارش مرصاد؛

آسیب دیدگان اسید پاشی اصفهان قربانی کاسب کاری مدعیان دروغین حقوق بشر/ شیرین عبادی پاسخی برای دردهای سوختگان اصفهان بدهد +کلیپ

مرصاد نیوز: مدعیان دروغین حقوق بشر با رفتارهای کاسب کارانه خود در موضوعات حقوق بشری شرایطی را در جامعه به وجود آوردند که امروز زنان اصفهان قربانی جنایات کوردلان و قلب های مریض می شوند.

به گزارش خبرنگار مرصاد، روزهای گذشته حوادثی تلخ در شهر اصفهان رخ داد که تلخی آن نه تنها افکار عمومی را آزار داد بلکه باعث شد که بار دیگر سستی ادعاهای برخی از مدعیان نمایان شود.

 

این حادثه منجر به آسیب دیدن شدید چند بانوی اصفهانی شد که در میان آسیب دیدگان قشرهای مختلفی از مذهبی تا بانوان کم تر مذهبی دیده می شود.

 

در این میان اعتراض های گسترده ای به این اقدام وحشیانه از تمام اقشار مردمی صورت گفت اما برخی از این اعتراض ها بعضا رنگ و بویی سوء استفاده گرانه داشت.

 

جمعیت محدودی از کسانی که با راه اندازی دوباره کمپین های به اصطلاح حقوق بشری به وضعیت اسید پاشی اعتراض داشته و خواستار قصاص مجرمین این حادثه هستند، تا هفته گذشته به حکم یک قاتل اعتراض داشتند و آن را ضد انسانی می دانستند!

 

 

پرونده های مشابهی در طول تاریخ قضایی ایران وجود دارد که در آن ها برخی از همین معترضین، در راستای حرکات سیاسی و ضد ایرانی خود به احکام قصاص اعتراض می کردند.

 

تازه ترین پرونده که با اعدام قاتل آن امروز صبح بسته شد، پرونده ریحانه جباری بود که به جرم قتل یک مرد به قصاص محکوم شد. با وجود محرز شدن اقدام جنایت کارانه جباری در این پرونده برخی از کمپین های به اصطلاح حقوق بشری به حکم او با این تفسیر که اعدام حکمی ضد انسانی است اعتراض کردند.

 

پرونده جباری اسیر بازی های سیاسی شد که اهداف آن تحت تاثیر قرار دادن نگرش جامعه نسبت به قصاص بود. اما درست کمتر از یک ماه از اعتراض ها به حکم قصاص این مجرم بود که اسید پاشی های اخیر در اصفهان رخ داد.

 

در این موضوع همان مدعیان حقوق بشر موضع خود را تغییر دادند و خواستار حکم اعدام برای مجرمین این مسئله شدند.

 

حال در این شرایط سوالی مطرح می شود که چگونه شده است که در یک پرونده قصاص عملی ضد انسانی و در پرونده دیگر نیز عملی انسانی می شود؟!

 

پرونده آمنه و باز هم کمپین های حقوق بشری

 

چند سال گذشته پرونده ای مشابه اسید پاشی های اصفهان تشکیل شد که در آن یک زن قربانی اسید پاشی شده بود.

 

در این پرونده زن آسیب دیده آمنه بهرامی نام داشت که همانند قربانیان اصفهان او نیز با اسید صورتش سوخته و بینایی خود را تا حدود زیادی از دست داده بود.

 

در آن زمان بود که کمپین های حقوق بشری باز هم به راه افتادند تا آمنه را مجاب کنند که رضایت بدهد. همچنین این کمپین ها با انجام برنامه های متعدد که هدفی جز تخریب قوانین اسلامی حاکم بر ایران نداشت، قصاص را عملی ضد انسانی نامیدند و خواستار لغو حکم قصاص کسی شدند که صورت و چشمان آمنه را از او گرفته بود.

 

 آمنه بهرامی پس از آنکه به کمک دستگاه قضایی ایران و بر اساس قوانین اسلامی توانست حکم قصاص ضارب خود را دریافت کند، او را بخشید و پس از این کار خود رفتارهای دروغین برخی از مدعیان حقوق بشر را افشا کرد.

 

 

او در گفتگویی که با صدای آمریکا داشت به برخی از فعالان به اصطلاح حقوق بشری مانند شیرین عبادی، کمپین های فمینیستی و ... به خاطر رفتار دروغین خود اعتراض کرد.

 

جنایات اصفهان حاصل فعالیت های کمپین های دروغین حقوق بشری

 

امروز در اصفهان جنایاتی رخ می دهد که بی ارتباط با حوادث گذشته نیست. این مسئله در حالی رخ می دهد که با فعالیت های ساختار شکنانه برخی فعالان دروغین حقوق بشری به جایگاه قصاص در جامعه ضربه زده شد.

 

در این شرایط با تضعیف این جایگاه برخی از کور دلان و دل های مریض و بیمار با رضایت از این شرایط به اعمال ضد انسانی خود دست می زنند به امید آن که در آینده مورد حمایت کمپین های دروغین حقوق بشری قرار بگیرند و قصاص نشوند.

 

امروز پاسخ قربانیان جنایات کثیف و متعفن اصفهان را باید امثال شیرین عبادی ها و فعالان دروغین حقوق بشری بدهند که بر علیه حکم قصاص فعالیت کردند. این افراد بودند که نا امنی را در جامعه گسترش دادند.

 

گفتگوی آمنه بهرامی با صدای آمریکا (رسانه حامی شیرین عبادی) و اعتراضش به شیرین عبادی:

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

بازآفرینی شهری در کرمانشاه راه به جایی نبرده است؛

بافت‌های ناکارآمد؛ وصله‌ای ناجور بر قامت یک کلانشهر

مرصادنیوز: بافت های ناکارآمد شهری در کرمانشاه مانند وصله ای ناجور بر قامت شهر زار می زنند و اجرای سیاست بازآفرینی نیز تاکنون چندان پیاده سازی نشده است.

پربازدیدها