کد خبر: 212526 10:19 - 1393/08/06

مرصاد گزارش می دهد؛

مخالفان قوانین قضایی جمهوری اسلامی چه کسانی هستند؟/ از عاملان سرویس های جاسوسی تا "فمن"های همیشه لخت

مخالفان قوانین قضایی جمهوری اسلامی چه کسانی هستند؟/ از عاملان سرویس های جاسوسی تا "فمن"های همیشه لخت

مرصاد نیوز: اعتراض فمن ها که دارای اندیشه فمنیستی هستند و زندگی بی بند و بار جنسی دارند به صورتی که ازدواج در میان تفکرات آن ها معنایی ندارد، به پرونده یک حکم قضایی از تناقضی آشکار در میان معترضان خبر می دهد.

به گزارش سرویس سیاسی شبکه اطلاع رسانی مرصاد، طی روزهای گذشته با رسانه ای شدن برخی از احکامی که از سوی نظام قضایی ایران برای مجرمین صادر شد بار دیگر فعالیت مخالفان این قوانین سازمان یافته تر آغاز شد و  اعتراض هایی در برخی از نقاط جهان به آن ها صورت گرفت.

 

این اعتراض ها که معمولا از طریق تعداد خاصی از رسانه های معلوم الحال منتشر می شود، دارای پشتوانه ای فکری است که قطعا بررسی این پشتوانه ها می تواند برای رسیدن به چرایی اعتراض آن ها موثر باشد.

 

در بسیاری از اعتراض هایی که توسط این گروه ها صورت می گیرد، چارچوب های فکری و اخلاقی چیزی است که به هیچ وجه با اخلاقیات مردم ایران همخوانی ندارد.

 

فمن های همیشه لخت!

 

یکی از گروه هایی که به این احکام اعتراض کرده است، گروه "فمن"هاست که به خاطر سبک زندگی خود و رفتارهایی که در شیوه اعتراضی خود دارند، به این حکم اعتراض کرده اند.

 

فمن ها که دارای اندیشه فمنیستی هستند زندگی بی بند و بار جنسی دارند به صورتی که ازدواج در میان تفکرات آن ها معنایی ندارد.

 

در این جمعیت همجنسبازی امری عادی محسوب می شود و در کل چیزی به عنوان اخلاقیات جنسی برای آن ها بی معناست.

 

 

در راستای همین تفکرات خود، این جمعیت نوع خاصی از اعتراض را به کار می گیرند که در نوع خود منحصر به فرد است. انحصاری بودن این اعتراض آن ها نیز به دلیل آن است که کسی جز اعضای این گروه ها نمی تواند به چنین اعتراضی دست بزند.

 

فمن ها با برهنه شدن و نوشتن نوشته هایی بر بدن های خود به احکام دینی اعتراض می کنند. این جمعیت همچنین گاهی با نمایش گذاشتن صحنه های شنیع جنسی در ملا عام سعی دارند که خود را به رسانه ها بکشانند.

 

لخت شدن برای ریحانه جباری

 

ریحانه جباری قاتلی بود که هفته جاری به جرم قتل یک مرد اعدام شد. حکم صادر شده برای وی از جمله احکامی است که از سوی فمن ها مورد اعتراض قرار گرفت.

 

http://mersadnews.ir/sites/default/files/fedsddd.jpg

 

(اعتراض فمن ها در برلین آلمان که با مخالفت پلیس این شهر روبرو شد)

 

آن چه که فمن ها به آن اعتراض کرده اند این بود که بنا به اظهارات بدون سند مجرم، جباری برای جلوگیری از هتک حرمت به خود به قتل دست زده است.

 

اما آنچه که در این میان جالب توجه است، معترضان این پرونده یعنی کسانی که به بی بند و باری شهرت دارند.

http://mersadnews.ir/sites/default/files/f11fffff_0.jpg

(تجمع فمن ها روبروی سفارت ایران در برلین)

 

اعتراض فمن های همیشه لخت با اخلاقیات بی بند و باری جنسی برای پرونده ای که ادعا می شد مجرم برای دفاع از تجاوز جنسی قتل را انجام داده است، تناقضی آشکار را مشخص می کند که نظیر آن در بسیاری از اعتراض ها به پرونده های دیگر نیز مشهود است.

 

حقوق بگیران سرویس های جاسوسی و اعتراض به احکام اسلام

 

اعتراض ها به احکام نظام قضایی ایران برای مجرمان دارای سابقه ای طولانی است.

 

این اعتراض ها که مشخص است به چه دلیل و با چه هدفی صورت می گیرد بارها توسط بسیاری از مدعیان حقوق بشری که مستقیما از طریق سرویس های جاسوسی آمریکایی سازماندهی می شوند، بیان شده است.

 

مشخص است تا زمانی که احکام اسلامی در ایران برقرار باشد و مردم ایران با تفکر اسلامی زندگی کنند، این اعتراض ها ادامه دارد زیرا اهداف آن تنها از بین بردن مذهب در ایران است.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها