کد مطلب: 212925
پنجشنبه ۱۳۹۳/۸/۱۵ - ۱۵:۳۸

ملا رشید ثنایی:

حمله تروریستی به مراسم عزاداری عاشورای حسینی در عربستان محکوم است/ هتک حرمت به آیین عزاداری بی احترامی به قداست اسلام و پیروان آن محسوب می شود

مرصاد نیوز: امام جماعت اهل تسنن شهرستان سرپلذهاب گفت: هتک حرمت به آیین عزاداری نوعی بی احترامی به قداست اسلام و پیروان آن است.

به گزارش مرصاد، امام جماعت اهل تسنن شهرستان سرپلذهاب در گفتگو با بازی دراز 1404، ضمن محکومیت حمله به عزاداران عاشورایی در عربستان سعودی اظهار داشت: حمله به عاشورائیان عربستان سعودی موجب تفرقه میان امت اسلامی و نزاع میان اهل تسنن و اهل تشیع می شود.

 

ملا رشید ثنایی افزود: حمله تروریستی  به مراسم عزاداری عاشورای حسینی در شهر أحساء در شرق عربستان سعودی که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از عزاداران شد موجب آزرده خاطر شدن همگان خصوصا عاشقان اهل بیت (ع) شده و ضمن محکومیت این حمله تروریستی انزجار خود را اعلام نمودند.

 

وی خاطر نشان کرد: مراسم عزاداری برای اهل بیت پیامبر اکرم (ص) همیشه قابل احترام و تکریم امت اسلامی است و هتک حرمت به آیین عزاداری نوعی بی احترامی به قداست اسلام و پیروان آن است.

 

ثنایی اذعان داشت: امنیت و ایجاد آرامش برای برگزاری مراسمات مذهبی یکی از مهم ترین و اساسی ترین کارهایی است که موجب ارتقای معنوی و آسوده خاطر بودن عزاداران می شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

این راهکار از پیش شکست‌خورده‌ است؛

حذف «فله‌ای» یارانه‌ بگیران؛ کج‌راهه تیم اقتصادی دولت

مرصادنیوز: کارشناسان معتقدند که حذف یارانه‌بگیران بر اساس هزینه‌های خانوارها یک راهکار از پیش شکست خورده است که دولت در پیش گرفته و این بار کج نمی‌تواند اهداف این موضوع را محقق کند.

پربازدیدها