کد مطلب: 213006
یکشنبه ۱۳۹۳/۸/۱۸ - ۱۰:۳۰

موسوی اجاق:

هرگونه دستور از طرف استاندار برای برکناری شهردار منطقه 5 کذب محض است/ قضیه بر خلاف آن چیزی است که برخی رسانه ها منتشر کردند

مرصاد نیوز: عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه هرگونه دستور از طرف استاندار برای برکناری شهردار منطقه 5 را کذب محض خواند و گفت: شورای شهر نهاد مستقلی است که حتی زیر نظر وزارت کشور هم نیست و اصلا مطرح کردن اینچنین صحبت هایی کذب محض است.

به گزارش مرصاد سید حجت موسوی اجاق در گفت و گو با خبرنگار مغرب اظهار داشت: خیلی از مباحثی که این روزها عنوان می شود درست نیست و اخبار ناقص می رسد و در نتیجه خبر ناقص و اشتباه طبیعتا نتیجه گیری ها هم غلط از آب در میاد.

 

وی افزود: اشتباهی اگر هم رخ داده است آنگونه ای نبوده که رسانه ها به آن دامن زده اند و عده ای بیکار هستند و می خواهند چیزی از این قضیه در بیاورند.

 

موسوی اجاق در خصوص اتفاقات رخ داده بین طرفین مجادله نیز اظهار داشت: بنده به موضوعات قانونی ورود نمی کنم و از لحاظ اخلاقی اعلام می کنم که اتفاق بزرگی بین آنان نیفتاده است اما اشتباهی رخ داده و با طرفین هم صحبت کردم و مشکل حل شد.

 

عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه هرگونه دستور از طرف استاندار برای برکناری شهردار منطقه 5 را کذب محض خواند و گفت: شورای شهر نهاد مستقلی است که حتی زیر نظر وزارت کشور هم نیست و اصلا مطرح کردن اینچنین صحبت هایی کذب محض است زیرا برابر قانون شورای اسلامی شهر حق عزل یک رفتگر را هم ندارد.

 

وی همچنین عنوان داشت: استاندار فرد بسیار محترمی است که اخبار ناقص به ایشان رسیده و ناراحت شده و اگر هم صحبتی نموده مطمئنا در قالب توصیه بوده زیرا وی مشرف به قانون است و می داند که شورای شهر اختیارات اینچنینی ندارد.

 

موسوی اجاق در خصوص چند دستگی در شورای شهر و شایعه پراکنی برخی وبلاگ های معلوم الحال مبنی بر حمایت 4 عضو شورا برای جلوگیری از برکناری شهردار منطقه 5 اظهار داشت: این موضوع کذب محض است و تا کنون هیچ صحبتی در بین اعضای شورای شهر درباره این موضوع انجام نشده است که بخواهد کسی موافق و یا مخالف باشد.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: اصل موضوع مطروحه در خصوص موافقت 4 نفر با ماندن شهردار منطقه 5 کذب محض است و اینچنین صحبت ها و گمانه زنی ها کار همان افراد بیکاری است که می خواهند از این اتفاق چیزی در بیاورند و بهره خود را ببرند.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس در کرمانشاه + اسامی و گرایش

مرصادنیوز: آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کرمانشاه حال بروز رسانی است.

پربازدیدها