سرویس: اجتماعی کد خبر: 213006 ۱۰:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۸

موسوی اجاق:

هرگونه دستور از طرف استاندار برای برکناری شهردار منطقه 5 کذب محض است/ قضیه بر خلاف آن چیزی است که برخی رسانه ها منتشر کردند

مرصاد نیوز: عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه هرگونه دستور از طرف استاندار برای برکناری شهردار منطقه 5 را کذب محض خواند و گفت: شورای شهر نهاد مستقلی است که حتی زیر نظر وزارت کشور هم نیست و اصلا مطرح کردن اینچنین صحبت هایی کذب محض است.

هرگونه دستور از طرف استاندار برای برکناری شهردار منطقه 5 کذب محض است/ قضیه بر خلاف آن چیزی است که برخی رسانه ها منتشر کردند

به گزارش مرصاد سید حجت موسوی اجاق در گفت و گو با خبرنگار مغرب اظهار داشت: خیلی از مباحثی که این روزها عنوان می شود درست نیست و اخبار ناقص می رسد و در نتیجه خبر ناقص و اشتباه طبیعتا نتیجه گیری ها هم غلط از آب در میاد.

 

وی افزود: اشتباهی اگر هم رخ داده است آنگونه ای نبوده که رسانه ها به آن دامن زده اند و عده ای بیکار هستند و می خواهند چیزی از این قضیه در بیاورند.

 

موسوی اجاق در خصوص اتفاقات رخ داده بین طرفین مجادله نیز اظهار داشت: بنده به موضوعات قانونی ورود نمی کنم و از لحاظ اخلاقی اعلام می کنم که اتفاق بزرگی بین آنان نیفتاده است اما اشتباهی رخ داده و با طرفین هم صحبت کردم و مشکل حل شد.

 

عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه هرگونه دستور از طرف استاندار برای برکناری شهردار منطقه 5 را کذب محض خواند و گفت: شورای شهر نهاد مستقلی است که حتی زیر نظر وزارت کشور هم نیست و اصلا مطرح کردن اینچنین صحبت هایی کذب محض است زیرا برابر قانون شورای اسلامی شهر حق عزل یک رفتگر را هم ندارد.

 

وی همچنین عنوان داشت: استاندار فرد بسیار محترمی است که اخبار ناقص به ایشان رسیده و ناراحت شده و اگر هم صحبتی نموده مطمئنا در قالب توصیه بوده زیرا وی مشرف به قانون است و می داند که شورای شهر اختیارات اینچنینی ندارد.

 

موسوی اجاق در خصوص چند دستگی در شورای شهر و شایعه پراکنی برخی وبلاگ های معلوم الحال مبنی بر حمایت 4 عضو شورا برای جلوگیری از برکناری شهردار منطقه 5 اظهار داشت: این موضوع کذب محض است و تا کنون هیچ صحبتی در بین اعضای شورای شهر درباره این موضوع انجام نشده است که بخواهد کسی موافق و یا مخالف باشد.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: اصل موضوع مطروحه در خصوص موافقت 4 نفر با ماندن شهردار منطقه 5 کذب محض است و اینچنین صحبت ها و گمانه زنی ها کار همان افراد بیکاری است که می خواهند از این اتفاق چیزی در بیاورند و بهره خود را ببرند.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها