سرویس: سیاسی کد خبر: 213275 14:00 - 1393/08/22

گزارش مرصاد؛

بالاترین حقوق شهروندی حتی برای مجرمینی مثل سران فتنه/ محصورانی که پزشک ویژه آن ها وزیر بهداشت است

بالاترین حقوق شهروندی حتی برای مجرمینی مثل سران فتنه/ محصورانی که پزشک ویژه آن ها وزیر بهداشت است

مرصاد نیوز: با وجود انتشار اخبار دروغینی در سایت های فتنه، در نظام اسلامی ایران مجرمینی مانند سران فتنه نیز از بالاترین حقوق شهروندی برخوردار هستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی مرصاد، حصر خانگی سران فتنه در رسانه های حامی فتنه از جمله موضوعاتی است که به نحوی عجیب پوشش داده می شود به طوری این رسانه ها اغلب با انتشار اخبار دروغین سعی دارند هجمه ای رسانه ای را علیه نظام ادامه دهند.

 

با این وجود بارها از سوی این رسانه ها اعلام شده است که سران فتنه بدون اینکه محاکمه شوند، از تمامی حقوق اجتماعی خود نهی شده اند و به عبارتی زندانی هستند. 

 

این رسانه ها با وارونه جلوه دادن معنای حصر خانگی در تلاش هستند که در راستای فتنه گری های خود نظام را متهم سازند هر چند که در اخباری که منتشر می کنند تناقض های آشکاری وجود دارد.

 

وقتی که تناقض های خبری فتنه گران آشکار می شود!

 

یکی از سایت های اصلی جریان فتنه روز سه شنبه خبری را منتشر کرد که دروغ گویی های رسانه های فتنه را آشکار می کند.

 

 

وبسایت کلمه که توسط مشاوران سابق میرحسین موسوی اداره می شود، نوشته است که سید حسن قاضی زاده هاشمی در جریان بازدید از بیستمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، در پاسخ به سوالی درباره وضع جسمی سران فتنه نوشته است: من از طرف جناب آقای روحانی مسئولیت دارم که به طور مداوم وضعیت سلامت آقایان میرحسین موسوی، آقای کروبی و خانوم رهنورد را به خدمت ایشان گزارش کنم و به ایشان اطمینان بدهم که همه کارهای لازم درباره اوضاع جسمی و پزشکی شان به خوبی انجام می شود.

 

وزیر بهداشت همچنین وضعیت سلامت سران فتنه را قابل قبول ارزیابی کرد.

 

در این شرایط این سوال مطرح می شود که چگونه می شود بر اساس ادعای سایت های حامی فتنه یک فرد زندانی باشد اما وزیر بهداشت پزشک مخصوص آن ها شود!؟

 

این مسئله بدیهی است که اگر سران فتنه محاکمه شوند، حکم آن ها مشخص است که چه خواهد شد اما در شرایط فعلی که دروغ گویی های رسانه های حامی فتنه در این مسئله ادامه دارد، موضوع نظارت وزیر بهداشت بر وضعیت بهداشتی سران فتنه نشان می دهد که زندانی بودن سران فتنه آن هم بدون محاکمه دروغی بیش نیست.

 

گفتنی است؛ چندی پیش اخباری در خصوص سفرهای تفریحی سران فتنه به مناطق تفریحی کشور از جمله شهرهای شمالی منتشر شد.

 

 

سفر کروبی به شمال کشور

 

به گزارش مرصاد، این موضوع که رهبر یک ملت (امام خامنه ای) برای معالجه از بیمارستان عمومی و با استفاده از نوبتی که خللی در درمان دیگر بیماران ایجاد نمی کند، درمان می شود اما مجرمینی مثل سران فتنه به یمن مرحمت نظام از بالاترین حقوق شهروندی محروم نمی شوند تنها از حکومت ولایت فقیه بر می آید.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها