کد مطلب: 213784
شنبه ۱۳۹۳/۹/۱ - ۱۴:۳۹

رضایی بابادی:

بسیج در استان کرمانشاه از ارکان توسعه است/ اقتصاد مقاومتی پایه های اقتصاد کشور را مستحکم می کند

مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه گفت: مجموعه بسیج استان با انجام دادن اقدامات مناسب و قابل توجهی در زمینه اشتغالزایی به عنوان یکی از ارکان توسعه در استان کرمانشاه محسوب می شود.

به گزارش خبرنگار مرصاد، همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی پیش از ظهر امروز در محل تالار شهرداری کرمانشاه با حضور استاندار کرمانشاه و جمعی از مسئولین برگزار شد.

 

ابراهیم رضایی بابادی استاندار کرمانشاه در این همایش با اشاره به اینکه اجرای اقتصاد مقاومتی کشور را از آسیب هجمه های دشمنان مصون نگه می دارد، اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی تاکتیک و استراتژی نظام برای ایستادگی در برابر زورگویی های دشمنان است.

 

وی با اشاره به اینکه بسیج مهم ترین اجرا کننده و محور اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور است، تاکید کرد: بسیج و بسیجیان با روحیه جهادی خود همیشه در حوزه های مختلف ثابت کرده اند که توانمند هستند و در مقابل دشمنان ایستادگی کرده اند.

 

رضایی بابادیی گفت: در شرایط فعلی جهان این تفکر بسیجی است که زمینه های شکوفایی در عرصه های مختلف را فراهم می کند.

 

رضایی بابادی در ادامه سیاست اقتصاد مقاومتی را یک سیاست و برنامه ریزی بلند مدت دانست و تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی با تقویت پایه های اقتصاد کشور، هجمه های دشمنان را بی اثر می کند.

 

استاندار کرمانشاه گفت: تولید، صادرات، عدالت اقتصادی و مصرف بهینه از شاخص های اقتصاد مقاومتی که اجرای آن ها این سیاست را محقق می کند.

 

وی در ادامه ارائه تسهیلات برای ایجاد شغل را بدون محدودیت دانست و گفت: یکی از راهبردهای اصلی در سال جاری توانمند کردن مردم از طریق ایجاد شغل است.

 

استاندار کرمانشاه در ادامه سخنان خود با تقدیر از فعالیت های سازمان بسیج استان کرمانشاه، تاکید کرد که این مجموعه توانسته است به اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه کمک زیادی کند.

 

وی گفت: مجموعه بسیج استان با انجام دادن اقدامات مناسب و قابل توجهی در زمینه اشتغالزایی به عنوان یکی از ارکان توسعه در استان کرمانشاه محسوب می شود که نیاز است از آن تشکر کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس سازمان صمت کرمانشاه مطرح کرد

پروژه های نیمه تمام راهکار جهش تولید در کرمانشاه

مرصادنیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: نگاه ویژه‌ای به اتمام پروژه‌های نیمه تمام بیش از ۶۰ درصد پیشرفت در سال جهش تولید داریم.

پربازدیدها