سرویس: سیاسی کد خبر: 217321 11:05 - 1393/10/16

استاندار کرمانشاه در دیدار با اتحادیه های اصناف:

از بازاریان در انتخابات آینده بیشترین نقش را خواهیم گرفت

از بازاریان در انتخابات آینده بیشترین نقش را خواهیم گرفت

مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه با بیان اینکه در حوزه اقتصاد نقش اصلی و اساسی بر عهده بازاریان است، گفت: بازاریان در انتخابات آینده بیشترین نقش را خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، ابراهیم رضایی بابادی شامگاه دوشنبه در دیدار با اتاق اصناف و روسای اتحادیه های استان کرمانشاه، اظهار داشت: بر اساس آمار و اطلاعات 17 درصد تولید ناخالص داخلی مربوط به اصناف است که رقم بالایی محسوب می شود.

 

وی با بیان اینکه در حوزه اقتصاد نقش اصلی و اساسی بر عهده بازاریان است، افزود: این قشر با ساختار و تشکل هایی که دارند اگر سازمان دهی شوند در یک ارتباط هماهنگ می توانیم هر صنفی را در یک مکان جمع کرده و با استفاده بهینه تا حدود زیادی معضل بیکاری را رفع کنیم.

 

رضایی خاطر نشان کرد: یکی از محورهای مهم در کرمانشاه بحث خدمات است که به بازار و اصناف بر می گردد.

 

استاندار کرمانشاه گفت: اگر تشکل های اصناف در حوزه های مختلف سرمایه گذاری کنند، زمینه های فعالیت را فراهم می کنیم و هر صنفی می تواند به یک تولید کننده بزرگ تبدیل شود.

 

وی اظهار داشت: سیاست دولت این است که اقتصاد شفاف و اطلاعات مطرح باشد و به همین دلیل ما پایه های استان مجازی را  بنا نهاده ایم که همه چیز روشن و قابل  دسترسی باشد.

 

رضایی تصریح کرد: اگر فعالیتی به حوزه اداری مربوط است باید به سمت بخش خصوصی ببریم، این  سیاست دولت در همه ابعاد آن بوده و راهکار آن در دستان اصناف است.

 

این مقام مسئول افزود: ما از سرمایه گذاران حمایت می کنیم و تفکر اقتصاد دولتی نداشته و نداریم.

 

استاندار کرمانشاه ایجاد کنسرسیوم را لازمه توسعه بیشتر کار اصناف دانست و خاطر نشان کرد: اعتقاد داریم اقتصاد استان با حضور گسترده اصناف شکوفا خواهد شد.

 

رضایی در خصوص راه اندازی سیتی سنتر در استان نیز، اظهار داشت: توافقات این مرکز انجام و توسط شورای شهر نیز تایید شده و ما به دنبال ساخت آن هستیم.

 

استاندار کرمانشاه همچنین در بخشی از سخنان خود اظهار داشت: از آنجایی که بازاریان با حرام و حلال سرو کار دارند و رای مردم و هرگونه تخلفی برای آنها مهم است، از  این افراد در انتخابات آینده بیشترین نقش را خواهیم گرفت.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها