سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 219622 13:10 - 1393/11/15

فرهمندپور:

به دنبال ایجاد بازارهای دائمی برای ارائه تولیدات زنان در کشور هستیم

به دنبال ایجاد بازارهای دائمی برای ارائه تولیدات زنان در کشور هستیم

مرصاد نیوز: مشاور وزیر و مسئول امور بانوان وزارت کشور گفت: در پی راه اندازی بازارچه های دائمی جهت ارائه محصولات زنان تولید کننده به شکل منطقه ای هستیم.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، فهیمه فرهمند پور پیش از ظهر چهار شنبه در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه توانمندی های زنان غرب کشور در کرمانشاه، اظهار داشت: نمایشگاه توانمندی زنان در ۶ استان کشور و به صورت منطقه ای برگزار می شود.

 

وی با بیان اینکه دو دسته هدف را از برگزاری این نمایشگا ه ها دنبال می کنیم، افزود: یکی از اهداف ما ارزیابی و آسیب شناسی فرایند کسب و کار و تولید زنان است.

 

فرهمند همچنین با بیان اینکه ما نیازمند تجربه جهت بازاریابی تولیدات زنان هستیم، گفت: در برنامه سال ۹۴دفتر زنان وزارت کشور با حمایت معاونت امور زنان در پی راه اندازی بازارچه های دائمی جهت ارائه محصولات زنان تولید کننده به شکل منطقه ای بوده و در فازهای بعدی به دنبال افزایش تعداد این نمایشگاه ها خواهیم بود تا در طول چند سال آینده این بازرها را در تمامی استان ها داشته باشیم.

 

مسئول امور بانوان وزارت کشور ادامه داد: این نمایشگاه در فاز اول خود به شکل یک تجربه است و امیدواریم که ظرف چند سال آینده این بازارها را توسعه دهیم.

 

وی همچنین از انجام مذاکراتی با صندوق مهر امام رضا (ع) برای دریافت تسهیلاتی به منظور رفع مشکلات در راستای راه اندازی این بازارها خبر داد.

 

فرهمند در ادامه در خصوص نمایشگاه توانمندی های زنان، اظهار داشت: برپایی این نمایشگاه برای ما تجربه مهمی بود که در سال های بعد نیز تکرار خواهد شد.

 

وی خاطر نشان کرد: هدف اصلی ما از برگزاری این نمایشگاه تغییر و ارتقای نگرش بوده و این نگرش باید در بسیاری از ابعاد اتفاق بیفتند.

 

مسئول امور بانوان وزارت کشور یادآور شد: در ۶ نمایشگاه برگزار شده در سطح کشور یک هزار غرفه راه اندازی شده و نزدیک به یک هزار بانوی تولید کننده در این نمایشگاه ها حضور خواهند داشت.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها