سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 219983 10:07 - 1393/11/19

با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی؛

کارخانه تولیدکنسرو ذرت شیرین ونخود درکرمانشاه به بهره برداری رسید

کارخانه تولیدکنسرو ذرت شیرین ونخود درکرمانشاه به بهره برداری رسید

مرصاد نیوز: کارخانه تولید کنسرو ذرت شیرین و نخود با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی در شهرک صنعتی فرامان کرمانشاه به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد،  صبح یکشنبه و با حضور دکتر حسن رکنی معاون وزیر جهاد کشاورزی، استاندار کرمانشاه و دیگر مسئولان استانی کارخانه تولید کنسرو ذرت شیرین و نخود در شهرک صنعتی فرامان به بهره برداری رسید.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در مراسم افتتاح این کارخانه، اظهار داشت: مجری این پروژه شرکت بهساز غذای زاگرس بوده و سالیانه  بیش از یک هزار تن تولیدات خواهد داشت.

 

علی اشرف منصوری افزود: نام محصولات این شرکت اوکادو رویال و رامی رویال بوده و بالغ بر ۳ میلیارد تومان نیز برای راه اندازی آن هزینه شده که ۳۰ درصد آن از طریق تسهیلات بانکی و ما بقی به وسیله بخش خصوصی تامین شده است.

 

وی گفت: عملیات ساخت این شرکت از سال ۹۰ آغاز شده و بهره برداری از فاز اول آن زمینه اشتغال ۲۴ نفر را بطور مستقیم و ۱۰۰ نفر را به صورت غیر مستقیم فراهم می کند.

 

منصوری خاطر نشان کرد: محوریت این شرکت تولید کنسروهای غیر گوشتی با مصارف خانگی و رستورانی بوده که ۷۰ درصد محصولات آن به کشور عراق صادر می شود و صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس نیز در آینده در دستور کار قرار می گیرد.

 

وی افزود: خط تولید شرکت نیز یکی از به روز ترین خط تولیدهای کشور است و از نیروهای متخصص که اکثرا اساتید دانشگاه هستند در این خط تولید استفاده می شود.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: فاز دوم طرح نیز که شامل توسعه تولیدات غیر گوشتی شامل ترشیجات، شوریجات، سرد خانه دو مداره و تونل انجماد است در آینده به بهره برداری خواهد رسید.

 

وی یادآور شد: بهره برداری از فاز دوم این طرح زمینه اشتغال مستقیم ۱۰۰ نفر را فراهم خواهد کرد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها