سرویس: جهاد و مقاومت کد خبر: 223285 12:22 - 1393/12/20

با صدور بیانیه ای صورت گرفت؛

اعتراض طلاب و روحانیون به اظهارات مشاور فرماندار سرپل ذهاب/ مسئولین با توهین کنندگان برخورد کنند

اعتراض طلاب و روحانیون به اظهارات مشاور فرماندار سرپل ذهاب/ مسئولین با توهین کنندگان برخورد کنند

مرصاد نیوز: طلاب و روحانیون شهرستان سرپل ذهاب با صدور بیانیه ای هتاکی و توهین برخی از افراد بی بصیرت را به شدت محکوم کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از بازی دراز، در روزهای گذشته یکی از مشاوران جوان فرمانداری ها که با روند غیر متعارف توسط لابی مشارکتی حاضر استانداری کرمانشاه منصوب شده است در مطلبی مضحک در یک وبلاگ با پیشنه تشویش اذهان عمومی توسط همین طیف به یادمان شهید شیرودی در سرپل ذهاب اهانت کرد و آن را نماد نظامی کردن شهر دانست.

 

در همین خصوص جمعی از روحانیون و طلاب شهرستان سرپل ذهاب و استان کرمانشاه نسبت به این اظهارات از طریق صدور بیانیه ای اعتراض کردند.

 

حجت الاسلام خلیل چراغی به نمایندگی از روحانیت شهرستان سرپل ذهاب در گفتگو با خبرنگار  بازی دراز اظهار داشت: هر شهرستانی دارای ویژگی‌های برجسته ای است که باید فضاسازی شهری متناسب با آن صورت گیرد لذا مذهبی بودن شهر با توجه به قرار داشتن بقعه متبرکه احمدبن اسحاق و سایر اماکن مذهبی بایستی مورد توجه باشد.

 

وی افزود: سرپل ذهاب به عنوان بخشی از جغرافیای دفاع مقدس کشور شاهد حماسه های بسیاری بوده است. این خصوصیت شهرستان بایستی با فضاسازی‌های مناسب به جلوه کشیده شده و به میهمانان معرفی شود.

 

وی نصب نماد شهید شیرودی در سرپل‌ذهاب را کاری بسیار ارزشمند برای نشان دادن مقاومت مردم این دیار عنوان کرد و بیان داشت: ما باید از این نوع فعالیتها که در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری است استقبال کنیم.

 

چراغی خاطرنشان کرد: روحانیت معزز شهرستان و استان از اظهار نظر مشاور فرماندار که هیچ سنخیتی با فرهنگ دفاع مقدس ندارد ناراحت بوده و از طریق این پایگاه خبری اعلام می کند که مسئولین نباید اجازه بیان چنین اظهار نظرهایی را بدهند و باید با آن برخورد کنند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها