کد مطلب: 226119
22 فروردین 1394،‏ 14:29:52

جلسه کمیته برنامه ریزی هفته مشاغل در دالاهو برگزار شد

مرصاد نیوز: در راستای آشنایی دانش آموزان سال دوم متوسطه اول و سال اول متوسطه دوم با حرف و مشاغل گوناگون جلسه کمیته اجرایی برنامه های هفته معرفی مشاغل در مدیریت آموزش و پرورش دالاهو برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از کرند کرد، مسلم جلیلیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان دالاهو اظهار داشت: برنامه های هفته مشاغل در مدارس به منظور هدایت صحیح دانش آموزان به شاخه های رشته های تحصیلی و آماده کردن آنها برای تحصیلات عالی و ورود به بازار کار متناسب با استعداد، توانایی، علاقه و رغبت با توجه به امکانات و نیازهای جامعه و شرایط جدید امری مستمر و ضروری است.

 

وی همچنین خاطر نشان کرد: به منظور تأمین نیازهای جامعه اسلامی ضروری است که دانش آموزان را با مشاغل موجود در جامعه آشنا کنیم تا براساس استعداد و رغبت خود با تصمیمی مناسب رشته تحصیلی و شغل خود را انتخاب نمایند.

 

در ادامه باباخانی معاون پرورشی مدیریت آموزش و پرورش، گزارشی در خصوص برنامه ریزی های انجام شده و برنامه های پیشنهادی دستور کار جلسه در حوزه های مدارس را ارائه کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود