کد مطلب: 226119
شنبه ۱۳۹۴/۱/۲۲ - ۱۴:۲۹

جلسه کمیته برنامه ریزی هفته مشاغل در دالاهو برگزار شد

مرصاد نیوز: در راستای آشنایی دانش آموزان سال دوم متوسطه اول و سال اول متوسطه دوم با حرف و مشاغل گوناگون جلسه کمیته اجرایی برنامه های هفته معرفی مشاغل در مدیریت آموزش و پرورش دالاهو برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از کرند کرد، مسلم جلیلیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان دالاهو اظهار داشت: برنامه های هفته مشاغل در مدارس به منظور هدایت صحیح دانش آموزان به شاخه های رشته های تحصیلی و آماده کردن آنها برای تحصیلات عالی و ورود به بازار کار متناسب با استعداد، توانایی، علاقه و رغبت با توجه به امکانات و نیازهای جامعه و شرایط جدید امری مستمر و ضروری است.

 

وی همچنین خاطر نشان کرد: به منظور تأمین نیازهای جامعه اسلامی ضروری است که دانش آموزان را با مشاغل موجود در جامعه آشنا کنیم تا براساس استعداد و رغبت خود با تصمیمی مناسب رشته تحصیلی و شغل خود را انتخاب نمایند.

 

در ادامه باباخانی معاون پرورشی مدیریت آموزش و پرورش، گزارشی در خصوص برنامه ریزی های انجام شده و برنامه های پیشنهادی دستور کار جلسه در حوزه های مدارس را ارائه کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

مجلس آینده یکپارچه اصولگرا می‌شود /نگرانی مردم از ناکارآمدی دولت

مرصادنیوز: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی معتقد است که اکثریت اعضای دوره بعدی مجلس اصولگرایان هستند.

پربازدیدها