کد مطلب: 227889
دوشنبه ۱۳۹۴/۲/۷ - ۱۶:۳۴

معاون استاندار کرمانشاه مطرح کرد:

لزوم استفاده از اطلاعات هواشناسی در برنامه ریزی های آینده استان

مرصاد نیوز: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه توجه به مقوله هواشناسی را یک امر مهم در کاهش هزینه ها دانست وبر لزوم استفاده از اطلاعات هواشناسی در برنامه ریزی های آتی استان تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، هدایت حاتمی بعد از ظهر دوشنبه در مراسم نکوداشت و معارفه مدیرکل هواشاسی استان کرمانشاه که در محل این اداره کل برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مصداق های نداشتن مرز مقوله هواشناسی بوده و کار کارشناسان هواشناسی بسیار عمیق و مبتنی بر فکر و دانش است.

 

وی با اشاره به درخواست های مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه برای تجهیز و نوسازی ایستگاه های هواشناسی در استان، گفت: هر قدر که سازمان هواشناسی کشور در این خصوص کمک کند مجموعه استان نیز به همان میزان مساعدت های لازم را انجام خواهد داد.

 

حاتمی افزود: یکی از سازمان های مورد تاکید ما برای تقویت و سرمایه گذاری، سازمان هواشناسی بوده و اعتقاد ما این است که این سازمان باید به مرحله فروش اطلاعات  هم برسد.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه همچنین در پاسخ به درخواست مدیر کل هواشناسی استان برای جذب نیروی انسانی، گفت: بر خلاف سایر بخش ها که اجازه استخدام حتی یک نفر بیشتر را نیز نخواهیم  داد، با تقویت نیروی انسانی این سازمان موافقیم، چرا که اثرات مثبت اثرات آن به جامعه بر می گردد.

 

وی توجه به مقوله هواشناسی را یک امر مهم در کاهش هزینه ها دانست و افزود: گستره خدمات هواشناسی برای همه مردم است و باید از نظرات کارشناسان هواشناسی در برنامه ریزی های آتی استفاده شود.

 

حاتمی خاطر نشان کرد: هر جا که اداره کل هواشناسی استان، در حوزه پژوهش و منابع انسانی و تجهیزات به کمک نیز داشته باشد ما مساعدت های لازم را انجام خواهیم داد.

 

معاون استاندار کرمانشاه در ادامه سخنان خود به انتخاب شعار سال اشاره کرد و افزود: پنج شنبه هفته گذشته همایشی در این خصوص برگزار شد که ماحصل نظرات کارشناسانه آن طی یکی دو روز آینده تدوین و برای مدیران استان ارسال می شود.

 

وی اعتماد سازی در جامعه را از مهمترین فاکتورهای مورد نظر برای رسیدن به همدلی و همزبانی بین ملت و دولت دانست و گفت: عدم فاصله میان دولت و ملت یکی از مهمترین عوامل دستیابی به این موضوع در کشورهای توسعه یافته است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

مجلس آینده یکپارچه اصولگرا می‌شود /نگرانی مردم از ناکارآمدی دولت

مرصادنیوز: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی معتقد است که اکثریت اعضای دوره بعدی مجلس اصولگرایان هستند.

پربازدیدها