سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 228383 11:23 - 1394/02/13

حجت الاسلام برقراری:

بر پایی مراسم جشن مول الموحدین در شهرستان با آلات موسیقی چه سنخیتی دارد؟

بر پایی مراسم جشن مول الموحدین در شهرستان با آلات موسیقی چه سنخیتی دارد؟

مرصاد نیوز : امام جمعه سنقر گفت: متاسفانه هستند مسئولینی که لباس نظام بر تن کرده اند و ضد نظام کار می کنند عزیزان مسئولین خود را بشناسید که نظام گرفتار چه اشخاصی شده است بر پای مراسم جشن مول الموحدین در شهرستان با آلات موسیقی چه سنخیتی دارد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از خبرنگار سهیل سنقر، مراسم سالروز ولادت با سعادت مولی الموحدین ( ع ) در مسجد امامزاده احمد (ع) با حضور جمعی از مسئولین و مردم ولایتمدار این شهرستان برگزار شد.

 

حجت الاسلام محمد باقر برقراری در این مراسم ضمن تبریک میلاد با سعادت امیرالمومنین و هفته مبارک معلم و کارگر اظهار داشت: یاد و خاطره شهید والامقام فیلسوف مجتهد و توانمند فقیه فقه و شهید در نهضت امام راحل آیت الله شهید مرتضی مطهری را گرامی میداریم و از خداوند منان مسئلت داریم که معلمان و مربیان کشور ادامه و رهرو این معلم بزرگ دست پرورده امام راحل باشند.

 

وی افزود : امیرالمؤمنین مظهر باری تعالی بر روی زمین است، مول الموحدین مظهر همه اولیا و انبیاست و هر کسی که می خواهد تمام صفات و حکمات پیامبران و اولیا خدا را ببیند باید به زندگینامه امیرمؤمنان رجوع کند چرا که علی (ع) عصاره همه انبیاء و اولیا خداست.

 

امام جمعه سنقر در ادامه افزود : عنوان سرآغاز مؤمن محبت امیرالمؤمنین است هر چیزی یک جوازی می خواهد جواز عبور از پل صراط محبت علی (ع) است و هر کسی که  با محبت پیامبر و آل پیامبر از دنیا برود شهید از دنیا رفته است.

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود عنوان کرد: متأسفانه هستند مسئولینی که لباس نظام بر تن کرده اند و ضد نظام کار می کنند عزیزان مسئولین خود را بشناسید که نظام گرفتار چه اشخاصی شده است  بر پایی مراسم جشن مول الموحدین در شهرستان با آلات موسیقی چه سنخیتی دارد ؟

 

 حجت الاسلام برقراری در خصوص برپایی مجالس اعتکاف در شهرستان سنقر افزود: اعتکاف مقدمه‌ای است برای عرفان پیدا کردن و شفافیت و رابطه صمیمی با پرورگار عالم و پاک کردن همه آلودگی‌ها در طول سال که توسط افکار اعمال و رفتار و گفتار ایجاد و می‌تواند تمام تاریکی‌هایی که با اعمال و رفتار در روح و جان‌مان قرار را شستشو و جان انسان را از همه این آلودگی‌ها پالایش دهد.

 

دکتر محبی در ادامه این مراسم ضمن تبریک میلاد باسعادت امیرالمومنین و روز کارگر اظهار داشت: کارگران طلایه داران عرصه رشد و توسعه اند و بی شک پیشرفت و توسعه اقتصادی و صنعتی هر کشور اگر چه وابستگی مستقیم و به هم تنیده با شاخصهای متعددی چون سرمایه گذاری و حمایت دولت ها دارد، اما این رشد و پیشرفت مورد انتظار بدون توجه به نقش و تأثیرگذاری کارگران به عنوان یکی از شاخص های دخیل و مؤثر در توسعه یافتگی محقق نخواهد شد.

 

وی در ادامه ضمن تبریک هفته معلم  شهید مطهری را شخصیتی کم نظیر، آزاده، مبارز، دانشمندی رحمانی و انسانی صبور توصیف و عنوان کرد: شهید مطهری شخصیتی جامع در موضوعات علمی، مسائل فقهی، اصول، فلسفه و تفسیر قرآن بود و آثار ایشان گواهی می دهد که خدمات بی‌نظیری از سوی شهید مطهری به اسلام و انقلاب ارائه شده است.

 

وی راه‌حل بسیاری از مسایل و مشکلات را بیان منطقی و اندیشه شهید مطهری دانست و تأکید کرد: همه باید تلاش کنیم تا راه و اندیشه شهید مطهری ادامه یافته و افکار انحرافی، افراطی و متحجرانه نتواند جایگزین دین مبین شده و گسترش یابد.

 

 
whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها