سرویس: سیاسی کد خبر: 22865 15:26 - 1392/03/10

پوشش اختصاصی-ملا رستم حسینی:

برای حل مشکلات جامعه بیش‌تر بکوشیم/ لزوم دوری از حزب گرایی های پوچ

برای حل مشکلات جامعه بیش‌تر بکوشیم/ لزوم دوری از حزب گرایی های پوچ
مرصاد نیوز: امام جمعه موقت جوانرود گفت: ما و مسئولان شهرستان باید در یافتن و رفع  مشکلات و خواست‌های مردم و شهر کوشاتر باشیم. به گزارش خبرنگار مرصاد، ملا رستم حسینی در خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان جوانرود گفت: مرز بین ایمان و کفر توحید است و نفاق، دور رویی و فتنه افکنی از شیطان و برادری، محبت و وحدت از رحمان است.
حسینی افزود:  اتحاد در بین ممالک اسلامی و دوری از رابطه با دشمنان دین،  چاره تقویت و ایستادگی اسلام در برابر هجوم همه جانبه به مسلمین و تلاش آنان در جهت تضعیف و نابودی دین مبین اسلام است.
امام جمعه موقت جوانرود گفت: حضور مسئولان شهرستان در نماز جمعه از امور مهم و لازم برای درک بهتر اوضاع شهرستان و آشنایی بهتر با مسائل و مشکلات مردم است و همانگونه که ما توقع داریم مردم در مسائل مهم و عرصه های مختلف حضوری همه جانبه داشته باشند باید ما و مسئولان شهرستان نیز در یافتن و رفع  مشکلات و خواست‌های مردم و شهر کوشاتر باشیم.
حسینی گفت:  نفاق و برخی دیگر از مسائل ناپسند دیگر نباید در بین مسلمانان رواج پیدا کند و مسلمین باید با شناخت کافی از توطئه ها و حزب گرایی‌های پوچ و بی اساس در آن‌ها مشارکت نکنند و تلاش اصلی آنان در جهت وحدت و برادری و عطوفت و مهربانی با هم باشد.
حسینی در پایان ضمن دعوت مردم به حضور در عرصه های مهم کشور از جمله انتخابات  تاکید کرد:  حضور در نماز جمعه از واجبات و هدف اصلی آن دیدار مسلمانان در این روز با هم و تقویت اتحاد و یکدلی و برادری می باشد.
whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها