سرویس: اجتماعی کد خبر: 229496 11:55 - 1394/02/24

گزارش؛

پروژه ای که به آثار باستانی تبدیل شد/ صحنه ای ها در انتظار ترخیص بیمارستان معاون

پروژه ای که به آثار باستانی تبدیل شد/ صحنه ای ها در انتظار ترخیص بیمارستان معاون

مرصاد نیوز: ساخت بیمارستان معاون به عنوان بزرگترین مطالبه درمانی مردم صحنه سال ها بود که در نبود اعتبار لازم متوقف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از امروله انتظار چندین ساله مردم شهرستان صحنه برای مشخص شدن وضعیت ساختمان جدید بیمارستان معاون در حالی ادامه دارد که اگر کسی پای صحبت های بیماران و سایر شهروندان صحنه ای بنشیند خواهد فهمید که مردم چندان دل خوشی از پیشرفت فعالیت عمرانی این بیمارستان ندارند و اکثرا از آن به عنوان یک اثر تاریخی نسل نو بیان می کنند.

 

بیمارستانی که قرار بود در مدت زمان یک ساله ساخته شود و با تجهیزات مدرن خود جور بیمارستان موقوفه دکتر حسین معاون را بکشد به دلیل برخی از موارد نچندان مبهم در حین ساخت نیمه کاره رها می شود و در ارائه خدمات درمانی به مردم صحنه و منطقه ناکام می ماند.

 

 

 

عدم وجود بیمارستان مجهز، کمبود متخصصان مجرب، کمبود فضای مناسب برای درمان بیماران و...  در این شهر توریستی و مهمان پذیر مسئولان شهرستانی را مجاب کرد تا چاره ای بیندیشند و بزرگترین مطالبه درمانی مردم صحنه را مرتفع سازند که در نهایت با رایزنی های رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان صحنه با دانشگاه علوم پزشکی و استانداری کرمانشاه بودجه لازم برای تکمیل فاز نهایی این مرکز درمانی صادر شد.

 

 در همین خصوص پیمان پاکزاد در گفتگو با امروله عنوان کرد: در حال حاضر کادر پزشکان متخصص شاغل در بیمارستان معاون صحنه شامل متخصصان رشته‌های داخلی، قلب و عروق، اطفال، جراحی، زنان و زایمان، بیهوشی، پاتولوژی و رادیولوژی هستند.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان صحنه افزود: در طول دوران فعالیت بیمارستان معاون، شاهد حضور یکجای این تعداد پزشک نبوده‌ایم.

 

پاکزاد ادامه داد: ساختمان جدید بیمارستان معاون صحنه یکی از پروژه های عمرانی درمانی این شهرستان بود که سال ها رها شده بود که یک سال پیگیری مکرر این مجموعه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و استانداری هزینه تکمیل این بیمارستان تخصیص داده شد.

 

 

 

وی با بیان اینکه در سال گذشته یک شرکت در مناقصه برنده شد و سر کار حاضر شد، گفت: این شرکت به دلیل مشکلات قانونی و عدم تقبل برخی از تعهدات از این مناقصه کناره گیری کرد.

 

پاکزاد با اشاره به اینکه مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان صحنه برای اجرای این طرح مورد بسیاری ار بی مهری ها از سوی برخی افراد قرار گرفته است، تصریح کرد: برای انجام خدمات رسانی به خانواده های صحنه ای به خصوص خانواده معظم شهدا هیچ مانعی نمی تواند بر سر پیشرفت کارها قد علم کند.

 

این مسئول در پایان گفت: برای تکمیل این بیمارستان 6 میلیارد تومان هزینه لازم است.

 

مدیر عامل شرکت ابنیه سازان باختر بیستون نیز به عنوان شرکت جدید سازنده این بیمارستان در گفتگوی خود با این پایگاه خبری تصریح کرد: بخش جدید ساختمان بیمارستان معاون صحنه شامل رختشور خانه، موتور خانه، پشتیبانی و پرسنل به زیربنای 1470 احداث می شود.

 

 

مهدی نجفی نژاد  در ادامه با بیان اینکه ساختمان جدید بیمارستان معاون پیشرفت 45 درصدی داشته است، عنوان کرد: 55 در صدد این پروژه باقی مانده است که انشالله تا پایان سال جاری تمام بخش های آن تکمیل می شود.

 

نجفی نژاد خاطر نشان کرد: بی شک برای تکمیل هر پروژه تنها وجود پیمانکار کافی نیست بلکه همت اصلی را باید مسولین شهرستان برعهده بگیرند و دلسوزانه پیگیر امور باشند.

 

 

نجفی نژاد در پایان گفت: کارکنان این شرکت از 23 اردیبهشت کار خود را آغاز کرده و در حال پاکسازی محوطه و آماده سازی آن برای ادامه کارها می باشیم و امیدواریم بتوانیم پیش از تاریخ یادشده این بیمارستان را به مردم شهرستان صحنه تقدیم کنیم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها