کد مطلب: 234285
پنجشنبه ۱۳۹۴/۴/۱۸ - ۱۵:۲۸

کاپیتان تیم فوتبال راهیان کرمانشاه:

حضور ورزشکاران در راهپیمایی روز قدس موجب دلگرمی مظلومان فلسطینی می شود

مرصاد نیوز: کاپیتان تیم فوتبال راهیان کرمانشاه از ورزشکاران کرمانشاهی خواست تا با حضور در راهپیمایی روز قدس ندای دفاع از مظلوم سر دهند.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، فرزاد ایزد کاپیتان تیم فوتبال راهیان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مرصاد اسپرت ضمن دعوت از عموم مردم کرمانشاه جهت حضور در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: حضور در اهپیمایی روز قدس که به عنوان یک عمل خداپسندانه محسوب می شود، راهی برای حمایت آزادگان جهان از مردم بی گناه و مظلوم فلسطین است.

 

این ورزشکار افزود: مطمئنا حضور در راهپیمایی روز قدس راهی برای خشنود کردن مردمان مسلمان مورد ظلم واقع شده جهان است و در کنار آن روشی برای بر ملا کردن افکار پلید و شناساندن چهره های ظالمان در سراسر جهان محسوب می شود.

 

کاپیتان تیم فوتبال راهیان کرمانشاه در پایان اعلام آمادگی خود را به عنوان نماینده ای از جامعه ورزشی استان جهت حضور در این راهپیمایی عظیم اعلام کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس دفتر شورای نگهبان در کرمانشاه مطرح کرد

هشدار به کاندیداهای انتخابات مجلس / رصد فعالیت‌ حقیقی و مجازی نامزدها

مرصادنیوز: رئیس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه از رصد فعالیت های مجازی و حقیقی کاندیدهای احتمالی مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد.

پربازدیدها