کد مطلب: 237463
12 مرداد 1394،‏ 10:41:18

سالروز صدور فرمان مشروطیت؛ بهانه جدید اصلاح‌طلبان برای گردهمایی‌های حاشیه دار

مرصاد نیوز: در حالی که کمتر از یک سال به برگزاری انتخابات باقی مانده است، اصلاح طلبان درصدد هستند تا با برگزاری همایش‌های متعدد، جایی برای خود در بدنه اجتماعی کشور باز کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، با نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان، گروه‌ها و احزاب مختلف به دنبال یارگیری هرچه بیشتر برای عرصه انتخابات هستند.

 

از طرف دیگر برخی از این گروه ها به خاطر نداشتن بدنه اجتماعی و سیاسی از هر فرصتی استفاده کرده تا شاید بتوانند نمود و بروز خود را افزایش دهند.

 

اصلاح طلبان نیز که تا کنون در مناسبت‌های مختلف سعی داشتند گرد هم جمع شوند همزمان با سال روز صدور فرمان مشروطیت سعی دارند همایش‌هایی را برگزار کنند.

 

در همین راستا از صادق زیباکلام هم برای سخنرانی در برخی از شهرستان‌ةای کشور دعوت شده است که به خاطر حاشیه‌های قبلی سخنرانی‌های زیباکلام،حضور وی قطعی نیست..

 

شنیده‌ها حاکی از آن است که برگزاری این همایش‌ و سخنرانی‌ها بر عهده اعضای حزب منحله مشارکت در استان‌ها گذاشته شده است و در برخی از این مراسم ها، این افراد به عنوان سخنران نیز حاضر می‌شوند.

 

هرچند اصلاح طلبان با برگزاری این گونه مراسم‌ها به دنبال اثبات خود هستند، اما میان آنها اختلافات جدی وجود دارد.

 

برخی از اصلاح‌طلبان به دنبال حضور مستقل از سایر جریان‌ها و احزاب برای حضور در انتخابات هستند، اما برخی دیگر به دنبال نزدیک شدن به چهره‌ها و جریان‌های خاص در کشور بوده تا از این طریق بتوانند درصدی از کرسی های مجلس را تصاحب کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود