کد مطلب: 237730
چهارشنبه ۱۳۹۴/۵/۱۴ - ۱۳:۱۲

توسط یکی از موسسات وابسه به اصلاح‌طلبان صورت گرفت/

هدیه اجباری قرآن های نفیس برای تامین هزینه‌های انتخاباتی

مرصاد نیوز: یکی از موسسات انتشاراتی وابسته به یکی از گروه های سیاسی اصلاح‌طلب، با برنامه ریزی دقیق و با هدف پیروزی در انتخابات مجلس و به دست گرفتن کرسی های قدرت بیشتر برای طیف سیاسی مدنظر، قصد دارد با چاپ و هدیه اجباری قرآن های نفیس به بخش های مختلف، هزینه های انتخاباتی گروه مورد حمایت خود را تامین کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، برخی از احزاب سیاسی برای پیروزی در انتخابات مجلس شورای اسلامی، با سال ها برنامه ریزی  به چاپ و هدیه قرآن های نفیس روی آورده اند تا از این طریق به اهداف سیاسی خود برسند.

 

این روزها، سیاسیون برای رسیدن به اهدافشان دست به هر کاری می زنند تا شاید از این طریق، هزینه های سیاستمداری و سکانداری خویش را به دست آورند. جالب آنکه این افراد برای رسیدن به اهداف خود، از مقدس ترین چیزها هم چشم نمی پوشند و حاضرند در قالب خوارج جدید، با سو استفاده از قرآن برای خود پرچمی درست کنند.

 

روزگاری اگر معاویه و عمر و عاص، با قرار دادن صفحات قرآن بر روی نیزه، در برابر امام علی (ع) از قرآن به عنوان حکم یاد کرده و دل مولای متقیان را رنجاندند، این روزها نیز برخی دیگر از همان گروه خوارج با دست درازی بر قرآن قصد دارند به اهداف خود رسیده و دل شیفتگان به اسلام را خون کنند.

 

در این راستا، یکی از موسسات انتشاراتی وابسته به یکی از گروه های سیاسی اصلاح‌طلب، با برنامه ریزی دقیق و با هدف پیروزی در انتخابات مجلس و به دست گرفتن کرسی های قدرت بیشتر برای طیف سیاسی مدنظر، قصد دارد با چاپ و هدیه اجباری قرآن های نفیس به بخش های مختلف، هزینه های انتخاباتی گروه مورد حمایت خود را تامین کند.

 

جالب آنکه این گروه سیاسی خاص، قصد دارند در یک مراسم، با دعوت از مسئولان عالی رتبه نظام و رونمایی از این قرآن نفیس، از نظام جمهوری اسلامی نیز به عنوان سپر تمامی تخلفات صورت گرفته در این خصوص نیز سو استفاده کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد

«کرونا» دستمایه‌ گشایش در برجام

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: تحلیل عملکرد در مدیریت بیماری«کرونا» نشان می‌دهد که مقصود وی از اقدامات انجام شده حاصل شدن گشایشی در برجام است.

پربازدیدها