کد مطلب: 242379
یکشنبه ۱۳۹۴/۶/۲۹ - ۱۴:۱۰

فرماندار قصرشیرین خبر داد:

آمادگی برای برگزاری دعای عرفه ۱۵هزار نفری در مرز «خسروی»

مرصادنیوز: فرماندار قصرشیرین از آمادگی کامل برای برگزاری دعای عرفه خبر داد و گفت: دعای پرفیض عرفه چهارشنبه هفته جاری با حضور بیش از ۱۵ هزار نفر در مرز خسروی برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد؛ افشین رضایی اظهار داشت: فرمانداری قصرشیرین تدابیر لازم برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم دعای پرفیض عرفه در روز یکم مهر ماه در نقطه صفر مرزی کشور را اندیشیده و در این راستا وظایف دستگاه‌های مختلف از جمله اورژانس، شبکه بهداشت، هلال احمر و ... به آنان ابلاغ شده است.

 

وی افزود: سال گذشته قریب به ۱۰هزار نفر در مراسم عرفه شرکت کردند و امسال نیز از آمادگی کامل برای ارائه خدمات به ۱۵ هزار نفر در مرز خسروی برخورداریم و در این راستا با بالگرد هلال احمر استان کرمانشاه جهت اعزام در موقع نیاز هماهنگی‌های لازم به عمل آمده است.

 

رضایی افزود: در مسیر نیز با پایانه هماهنگی‌های لازم برای فراهم نمودن امکانات ایاب و ذهاب انجام شده گرچه عموم مردم مشتاقانه مسیر راه تا مرز خسروی را پیاده طی می‌کنند.

 

وی با اشاره به استقرار ایستگاه‌های صلواتی در مسیر راه و آمادگی اقامت‌گاه‌ها برای شرکت کنندگان در مراسم دعای پرفیض عرفه گفت: امید داریم با هماهنگی اوقاف و حفظ آثار میزبان خوبی برای هموطنان عزیز باشیم.

 

رضایی امنیت مرز خسروی برای برگزاری مراسم دعای پرفیض عرفه را بسیار مطلوب عنوان کرد و گفت: توصیه بنده به تمام عزیزان شرکت کننده در این مراسم همکاری با پلیس راه و راهور برای برقراری نظم و امنیت و برگزاری هر چه منظم‌تر این مراسم است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حمایت از تولید خوب است، اما برای خارجی‌ها!

شکستن کاشی ایرانی زیر پای «چینی‌ها» /کابوس ورشکستگی

مرصادنیوز: حمایت دولتی‌ها از سرمایه‌گذاری چینی‌ها و عدم توجه به تهدید این موضوع برای تولید داخلی تولیدکنندگان این حوزه را با کابوس ورشکستگی روبرو کرده است.

پربازدیدها