کد مطلب: 242470
دوشنبه ۱۳۹۴/۶/۳۰ - ۱۱:۰

فرمانده پلیس راه کرمانشاه خبر داد:

تدابیرویژه پلیس راه کرمانشاه در روزعرفه/ توقیف خودروهای حادثه ساز

مرصادنیوز: فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه از اتخاذ تدابیر لازم برای برگزاری مراسم روز عرفه خبر داد و گفت: در همین راستا تعداد گشت های محسوس و نامحسوس در محورهای مورد نظر افزایش خواهد یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد؛ سرهنگ محمد مرادی از اتخاذ تدابیر لازم از سوی پلیس راه کرمانشاه برای روزهای پایانی شهریور ماه خبر داد.

 

وی افزود: با رسیدن به روزهای پایانی تابستان و با توجه به بازگشت مسافران شاهد افزایش حجم ترددها در جاده های استان هستیم و به همین دلیل نظارت پلیس بیشتر شده و رانندگان نیز باید با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در راستای کاهش سوانح و تصادفات اقدام کنند.

 

مرادی سرعت غیرمجاز را عامل اصلی تصادفات در جاده های استان عنوان کرد و گفت: خودروی رانندگانی که مرتکب تخلفات حادثه ساز می شوند برای ۷۲ ساعت توقیف خواهد شد و هیچگونه اغماضی نخواهیم داشت.

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه همچنین از افزایش دوربین های کنترل سرعت در سطح جاده های استان خبر داد و تصریح کرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته آمار تصادفات در استان طی مدت سپری شده از سال جاری بیش از ۱۴ درصد کاهش یافته است.

مرادی همچنین به اتخاذ تدابیر ویژه برای برگزاری مراسم روز عرفه در مرز خسروی اشاره کرد و گفت: با توجه به حضور گسترده مردم در مراسم دعای عرفه سال های گذشته اتخاذ این تدابیر لازم و ضروری است.

 

وی خاطر نشان کرد: برای مراسم این روز تعداد گشت های محسوس و نامحسوس در مسیر کرمانشاه به قصرشیرین و خسروی افزایش یافته و پاسگاه های انتظامی نیز در این راستا همکاری و کمک خواهند کرد.

 

فرمانده پلیس راه کرمانشاه در پایان گفت: تلاش خواهیم کرد به منظور تسهیل در رفت و آمد زائران از تردد تانکرهای عراقی جلوگیری کنیم و هماهنگی برای این امر انجام شده و در دست پیگیری است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حمایت از تولید خوب است، اما برای خارجی‌ها!

شکستن کاشی ایرانی زیر پای «چینی‌ها» /کابوس ورشکستگی

مرصادنیوز: حمایت دولتی‌ها از سرمایه‌گذاری چینی‌ها و عدم توجه به تهدید این موضوع برای تولید داخلی تولیدکنندگان این حوزه را با کابوس ورشکستگی روبرو کرده است.

پربازدیدها