کد مطلب: 242574
دوشنبه ۱۳۹۴/۶/۳۰ - ۲۲:۴۱

رئيس راه و شهرسازي صحنه:

4430 متر از اراضی ملی در صحنه آزاد سازی شد

مرصاد نیوز: رئيس راه و شهرسازي صحنه از حفاظت از اراضي شهرستان صحنه و عملكرد خود در خصوص برخورد با متجاوزان به اراضي ملي خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصادبه نقل از امروله " روضانعلی حصاری " با بیان این خبر اظهار داشت: در شهرستان صحنه تعدادي اراضي كه مالكيت آن در اختيار سازمان مليي زمين و مسكن بوده توسط عوامل گشت اين شهرستان شبانه روز بصورت محسوس و نا محسوس حفاظت مي شوند و با هر گونه تجاوز به اين اراضي برخورد مي شود.

 

وی ادامه داد: با اعلام گزارش از نيروهاي گشت حفاظت از راضي ملي در روزهاي اخير مبني بر تجاوز به 4430 متر از اين اراضي، اقداماتي نظير تذكر، اخطار كتبي و هماهنگي لازم با مقامات محترم قضايي شهرستان صحنه صورت گرفته و موارد حفاري انجام شده جهت احداث بنا را با استفاده از ماشين آلات راهداري با همكاري دستگاه قضايي و نيروهاي انتظامي شهرستان نسبت به آزاد سازي اين اراضي و پر كردن حفاري هاي ذكر شده اقدام شده و نسبت به رفع تصرف اين اراضي اقدام شد.

 

رئيس راه و شهرسازي صحنه در پایان گفت :  ضمن تشكر فراوان از پيگيري و سرعت عمل دستگاه قضايي و نيروي انتظامي شهرستان صحنه، نيروهاي گشت حفاظت از اراضي سازمان ملي زمين و مسكن و گشت راهداري اين شهرستان، از هرگونه تجاوز به حريم راهها و اراضي ملي جلوگيري نموده و با متجاوزان برخورد قانوني مي نمايند.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در سخنرانی تلویزیونی:

امام(ره) یک انسان تحول‌خواه و تحول آفرین بود

مرصادنیوز: سخنرانی تلویزیونی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در سی و یکمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) آغاز شد.

آخرین اخبار

پربازدیدها