سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 248534 ۲۲:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۲

جزئیات نزاع و درگيري مسلحانه عصر امروز در هرسين/ مجروح شدن 4نفر و دستگیری 2 نفر

مرصاد نیوز: عصر روز جمعه درگیری در شهر هرسین چند مجروح بر جای گذاشت.

جزئیات نزاع و درگيري مسلحانه عصر امروز در هرسين/ مجروح شدن 4نفر و دستگیری 2 نفر

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، ياور محمدي فرماندار هرسين در گفتگو با خبرنگار بيستون در باره درگيري و نزاعي كه منجر به مجروح شدن چند شهروند و يكي ازافراد شرور شد توضيحاتي را ارائه داد.

 

محمدي افزود: در اين درگيري اين افراد كه گويا از حالت طبيعي نيز خارج بودند، با سلاح سرد به چند نفر از مغازه داران و عابرين حمله ور شدند. افراد شرور اين درگيري پس از رسيدن پليس و عدم توجه به اخطارهاي مامورين ناجا، به ضابطين قانون حمله ور شدند كه با تيراندازي پس از اخطار مامورين، يكي از اين افراد خاطي به نام احمد شمشيري زخمي و بلافاصله دستگير شد و هم اكنون بوسيله پليس و دادستاني تحت باز جويي قرار دارد.

 

فرماندار هرسين افزود: در اين حادثه علاوه بر متهم سه نفر از افراد بي گناه و عابرين هم زخمي شده اند. كه حال هيچ كدام وخيم نيست و همگي تحت درمان و مراقبتهاي پزشكي قرار دارند.

 

وي در پايان افزود: با تلاش ماموران انتظامي وضع امنيتي شهر آرام است و همه چيز تحت كنترل قرار دارد. بدون شك اين افراد شرور تحت پيگرد قانوني قرار مي گيرند و به اشد مجازات خواهند رسيد.

 

لازم به ذكر است، بنا بر گفته يكي از شاهدين ماجرا يكي از مجروحين حادثه از دوندگان تيم ملي دو و ميداني بوده و اهل شهرستان نوراباد است.

 

سرهنگ شکری: دو نفر دستگیر شده و دو نفر دیگر متواری شدند

 

شکری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان هرسین  در گفتگو دیوانگاه ضمن تأیید این موضوع اظهار داشت: در پی وقوع یک مورد اربده کشی توسط چهار نفر سوار بر یک خودرو پژو در حوالی میدان جمهوری اسلامی شهرستان هرسین متأسفانه چهار نفر در این حادثه مجروح شدند.

 

وی افزود: پس از اطلاع از این موضوع حضور به موقع پلیس در صحنه و در پی درگیری که بین اراذل و اوباش و نیروی انتظامی به وجود آمد  بر اثر تیراندازی یک نفر از اوباش مجروح شده و یک عابر پیاده و یک نفر از نیروی انتظامی شهرستان مجروح شدند.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاطرنشان کرد: پس از این ماجرا و در پی تعقیب و گریزی که بین نیروی انتظامی و سه نفر دیگر از اراذل به وجود آمده در نزدیکی روستای قیسوند یک نفر دیگر از آنها مجروح می شود ولی دو نفر دیگر موفق به فرار می شوند.

 

شکری اظهار داشت: دو نفر دستگیر شده از مسببین اصلی این ماجرا بوده اند و به زودی دو نفر متواری دیگر هم دستگیر می شوند.

 

وی با اطمینان به این موضوع که اوضاع تحت کنترل می باشد اظهار داشت: نیروی انتظامی با اخلال گران نظم و امنیت به شدت برخورد خواهد کرد و تدابیری اندیشیده خواهد شد تا به مسببین این حادثه به شدت شود.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها