سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 256982 12:52 - 1394/11/03

به منظور برنامه ریزی و بررسی برنامه های دهه فجر؛

جلسه کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه مبارک فجرشهرستان سنقر برگزار شد

جلسه کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه مبارک فجرشهرستان سنقر برگزار شد

مرصاد نیوز : به منظور برنامه ریزی و بررسی برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر جلسه کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه مبارک فجر به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنقروکلیایی برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از سهیل سنقر به منظور برنامه ریزی و بررسی برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر جلسه کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه مبارک فجر به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنقروکلیایی برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه نادر حیدریان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنقر به جلوگیری از فعالیتهای انتخاباتی در جشن پیروزی انقلاب اشاره داشت و افزود: نباید کاندیداها در این جشن ها فعالیت انتخاباتی داشته باشند بلکه این مراسمات باید رنگ و بوی مردمی خود را حفظ  کند.

 

در ادامه اعضا به بحث و تبادل نظر پیرامون طرحهای پیشنهادی و نحوه بر گزاری برنامه های دهه فجر پرداختند و نزدیک به 50 طرح جهت تصویب در ستاد دهه فجر مورد بررسی قرار گرفت.

 

برگزاری یادواره شهدا،برگزاری نمایشگاه فرهنگی و هنری،غباروبی امامزاده های شهرستان سنقر،برگزاری جنگ شادی،نمایش فیلم،مسابقه کتابخوانی نقاشی دیواری برای کو دکان از مهمترین این برنامه ها بود.

 

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها