سرویس: سیاسی کد خبر: 257991 14:38 - 1394/11/11

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در گفتگو با مرصاد:

دشمن به دنبال نفوذ در میان سست عنصران شیفته غرب است/ مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود از اصول مترقی مردم سالاری دینی

دشمن به دنبال نفوذ در میان سست عنصران شیفته غرب است/ مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود از اصول مترقی مردم سالاری دینی

مرصاد نیوز: امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: بی شک دشمن پیوسته در تلاش برای ایجاد شکاف میان ملت و نفوذ در میان سست عنصران شیفته غرب است.

ماموستا ملا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد با تاکید بر اهمیت حضور مردم در انتخابات اظهار داشت: نظام اسلامی بر پایه مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود در همه شئون مختلف کشور بنا نهاده شده است و این از اصول مترقی مردم سالاری دینی است.

 

وی در ادامه تصریح کرد:  انتخابات حق مسلّم مردم است و ملت فهیم ایران بخوبی از این حق شرعی و قانونی خود آگاهند و در تمامی عرصه های انتخاب این ظرفیت موثر را به نمایش می گذارند.

 

ماموستا محمدی همچنین گفت: حضور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات پیام آور وحدت و یکپارچگی ملت و مسئولان و استقلال و عزت ایران اسلامی است.

 

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: بی شک دشمن پیوسته در تلاش برای ایجاد شکاف میان ملت و نفوذ در میان سست عنصران شیفته غرب است اما مشارکت مسئولانه و تاریخ زرین حضور ملت در انتخابات گذشته مؤید آن است که همیشه دشمن در خیال باطل و در جهل مرکب خود غوطه ور است.

 

وی ضمن دعوت مردم به شرکت در انتخابات گفت: امید است با حضور گسترده مردم، فارغ از تبلیغات مسموم دشمنان داخلی و خارجی انتخابات پرشوری را در هفتم اسفند شاهد باشیم. شرکت حداکثری ملت در انتخابات دشمنان را از تسلط بر ایران اسلامی نا امید می کند.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: ان شاالله این بارهم ملت با درک حساسیت های موجود و با بصیرت بالا در انتخابات حضور خواهند داشت و رهبری و نظام را مقتدرانه پشتیبانی خواهند کرد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها