کد مطلب: 261709
سه‌شنبه ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۹:۱۱

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت سرپل ذهاب خبر داد:

برگزاری جشنواره فروش فوق العاده در سرپل ذهاب/ عدم برگزاری نمایشگاه فروش بهاره برای حمایت از اصناف شهرستان

مرصاد نیوز: سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سرپل ذهاب از برگزاری جشنواره فروش فوق العاده درشهرستان با تخفیف 10 تا 20 درصدی خبردادوگفت: نمایشگاه فروش بهاره برای حمایت از اصناف و بازاریان شهرستان امسال برگزار نخواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد حیدر مرادی در گفتگو با  بازی دراز اظهار داشت: با توجه به ایام پایانی سال برآن شدیم طی جلسه ای با اتحادیه های صنف پوشاک و کیف و کفش، خواروبار فروشی و اتحادیه قنادان برای اجرای تخفیف ویژه برای شهروندان اقدام کنیم.

 

وی افزود: براساس مصوبه این جلسه جهت رفاه حال شهروندان و برخورداری آنان از امکانات موجود و در جهت حمایت از اصناف، تخفیف 10 الی 20 درصدی برای همشهریان درنظر گرفته شده که از طریق نصب بنر در سر در فروشگاههای مدنظر می توانند به آنها مراجعه کنند.

 

 

مرادی همچنین اظهار داشت: از تاریخ 10 اسفند جاری لغایت 10 فروردین 95 بهره مندی از این تخفیف امکانپذیر خواهد بود.

 

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه در سنوات گذشته نمایشگاه بهاره برگزار می شد لذا در جهت حمایت از اصناف و همچنین ایجاد بستر مناسب برای سهولت خرید همشهریان در سطح 33 واحد صنفی اقدام به برگزاری جشنواره فروش فوق العاده کنیم.

 

 سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سرپل ذهاب در پایان از بازرسی و نظارت بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف خبر داد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

نماینده مردم سنقر در مجلس:

اقدامات قوه‌قضاییه گامی برای ترمیم اعتماد مردم و حاکمیت است

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی، اقدامات اخیر قوه‌قضاییه را گامی در راستای تحکیم و ترمیم حاکمیت و مردم و شایسته تقدیر دانست.

پربازدیدها