کد مطلب: 262510
سه‌شنبه ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۶

نائب رئیس اتحادیه هتلداران کرمانشاه مطرح کرد:

آمادگی هتلهای کرمانشاه برای اجرای طرح توریسم سلامت/ اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز/ لزوم همکاری پلیس

مرصاد نیوز: نائب رئیس اتحادیه هتلداران استان کرمانشاه گفت: طرح نظارتی ویژه نوروز از پانزدهم اسفندماه به مدت یک ماه در کرمانشاه آغاز شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد سیروس گل انبر در گفت و گو با پاک پرس، با اشاره به آمادگی هتلها و مهمان پذیرها در تمام طول سال اظهار داشت: این اماکن به طور ویژه در ایام نوروز و تابستان نسبت به آماده سازی فضا جهت استقبال از مهمانان آماده می شوند.

 

نائب رئیس اتحادیه هتلداران استان کرمانشاه با بیان افزایش تعداد مهمانان خارجی در استان بیان کرد: در کرمانشاه 28 واحد هتل و مهمان پذیر شامل 13 هتل و هتل آپارتمان و 15 مهمان پذیر فعال هستند که از این تعداد دو هتل پنج ستاره و دو هتل نیز چهار ستاره می باشند.

 

گل انبر با انتقاد از اینکه برخی از مهمان پذیرهای واقع در بافت مرکزی شهر و میدان آزادی به دلیل مشکلات شهری  از استفاده خارج شده اند خواستار همکاری بیشتر شهرداری، پلیس راهور و معاونت اجتماعی ناجا برای پاکسازی مناطق مذکور جهت پذیرش مسافران شد.

 

وی درباره اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز افزود: گشتهای نظارتی اتحادیه هتلداران با همکاری بازرسان گذرنامه، اماکن و مرکز بهداشت به صورت تیمی و انفرادی از پانزدهم اسفند ماه به مدت یک ماه نسبت به بازرسی از اماکن اقامتی اقدام می کنند.

 

گل انبر خاطر نشان کرد: در طول اجرای طرح به مواردی شامل رعایت نرخ های مصوب، بهداشت فردی و عمومی مراکز اقامتی، دقت در پذیرش مهمانان خارجی به ویژه اتباع بیگانه توجه ویژه تری می شود.

 

نائب رئیس اتحادیه هتلداران استان کرمانشاه خواستار همکاری بیشتر پلیس راهور جهت پارک و تردد خودرو مسافران در محل مراکز اقامتی شد و افزود: اماکن اقامتی کرمانشاه به طور کامل آماده اجرای طرح های سلامت محور و توریسم سلامت هستند.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

تیر خلاصی میراث فرهنگی بر پیکر منوریل؛

قطار شهری به بن‌بست «شکارگاه خسرو» رسید

مرصادنیوز: مسئولان میراث فرهنگی می‌گویند امکان ادامه کار برای قطار شهری در محوطه شکارگاه خسرو به سمت میدان معلم وجود ندارد و بهتر است در این مورد تجدیدنظر شود.

پربازدیدها